Java problem sa pokretanjem

poruka: 5
|
čitano: 3.263
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Java problem sa pokretanjem

Nedavno mi se pojavio problem sa javom. Instalirao sam novu Javu 8 update 161 i ne mogu pokrenuti "configure java" u control panelu niti iz start izbornika, a isto tako mi neće pokrenuti neke servise od fine koji su mi potrebni u internet exploreru. Reinstalirao sam javu više puta i instalirao i 32-bit i 64-bit verziju ali se i dalje ne pokreće java console. Kada odem na verify java stranicu piše da je sve uredno instalirano. Dosta sam o tome googlao ali ne mogu naći riješenje ovog problema za sad.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Java problem sa pokretanjem
Maha kaže...

Nedavno mi se pojavio problem sa javom. Instalirao sam novu Javu 8 update 161 i ne mogu pokrenuti "configure java" u control panelu niti iz start izbornika, a isto tako mi neće pokrenuti neke servise od fine koji su mi potrebni u internet exploreru. Reinstalirao sam javu više puta i instalirao i 32-bit i 64-bit verziju ali se i dalje ne pokreće java console. Kada odem na verify java stranicu piše da je sve uredno instalirano. Dosta sam o tome googlao ali ne mogu naći riješenje ovog problema za sad.

Ne znam sto je sa tom verzijom. Ja sam imao jdk9 i sve je uredno radilo. Javljalo mi da treba taj 8.161 update koji nije automatski nikako prolazio.

Onda sam ga rucno instalirao i cvrc. Ne radi vise Eclipse (javlja gresku), ne radi 'configure java', ne radi masa toga...

Samo sam svu javu maknuo (uninstall oboje ( 'java-u' koji je poprimio tada 8 verziju i jdk 9) i Eclipse) i ponovno sve instalirao i proradilo.

Sada mi opet pokazuje da postoji taj 8.161 kao novija verzija, ali vise ne diram...

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 14:12 (Mrgud Veliki).
16 godina
neaktivan
offline
Java problem sa pokretanjem

Probao sam sad reinstalirati javu i stavio sam i stariju verziju java 8 update 151 i stavio sam JDK9 i reinstalirao ovu jre 8 već 20 puta ali ništa, nema promjene, i dalje se ne može otvoriti konfiguriranje jave i u internet exploreru piše da je uredno instalirana ali ne radi na drugim stranicama di mi je potrebna. Neznam jel nešto drugo do kompjutera ali mislim da ću morati vjerojatno na neko drugo računalo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Java problem sa pokretanjem

-konkretne stranice se dodaju u dozvoljene/safe.. ako run test radi, tad je sigurnost.. može i reset postavki.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
neaktivan
offline
Java problem sa pokretanjem

update 161 kolko sam skužio često smrda path 

https://docs.oracle.com/javase/tutorial/essential/environment/paths.html

ovo bi trebalo pomoć,

meni je nakon toga proradio InteliJ i javac

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice