Problemi sa zvukom

poruka: 9
|
čitano: 1.043
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Problemi sa zvukom

nemam pojma sta sam sad uspio napravit pa idem ispocetka. 

 

witcher3 nije imao zvuk,odnosno imao je zvuk svega osim glasova. pa sam skinuo realtek sound manager i sad ima zvuka ali je sve preglasno, kao da je bas pojacan daleko iznad neko sluske mogu podnijet. i svugdje je tako sad.

 

ne kuzim zasto se sad tak cuje pa neznam kako da ponistim. dali je moguce da pusta isti zvuk dvaput i zato je preglasno pa se javlja ta distorzija? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problemi sa zvukom

nemaj pojma sta sam ovaj put uspio napravit. 

 

ako tko moze bacit oko tko se kuzi jer ja nemam pojma.

 

taj realtek sta sam instalirao je na desktopu u realtek mapi(ako to sta znaci) prije toga zvuk je radio(doduse par memova nije imalo zvuk ali jbg) sad zvuk je katastrofa svugdje. 

 

po prvi puta mi se komp resetirao jer je vidio probleme sa zvukom..wtf

 

teamviewer 1 257 406 873  pass 572dda

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problemi sa zvukom

ne trazim da netko sljaka djabe,ipak je blagdan.. cijena na pm ili tu

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Problemi sa zvukom

Imaš dole desno na desktopu znak od zvučnika, desni klik i odi na postavke, i na upravljačku ploču za zvukove, probaj prčkati po postavkama.

Mislim da ti je najjednostavnije maknuti kompletno driver za zvuk, i ponovo instalirati. Skini sa službene stranice od matične.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problemi sa zvukom

pa prckam po tome 2 sata. 

 

uglavnom, nesto je do drivera ili cega jer ako su sluske smanjene, yt smanjen, dolje desno smanjeno i realtek manageru takodjer zvuk smanjen, cuje se ljepse ali svejedno distorzija. 

 

a ne kontam sta da obrisem, drivere mi skinul neki updater.. ne kuzim ti se ja u to, nikad nisam dalje dosel od crackanja igri u 2004og, copy, find location,paste.. to je to kaj ja znam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problemi sa zvukom

skinuti audio driveri od maticne, mali napredak je vidljiv. 

 

sad je yt skoro pa normalan ako lik govori tiho. speakeri su smanjeni na 10%, u realtek manageru takodjer na 10, sluske na cca manje od pola. yt pojacan na neki 10-15 %. ne kuzim di je problem i zasto sve treba biti toliko smanjeno. ako imalo pojacam ista, sluske se zele raspast

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Problemi sa zvukom

Vjerojatno se kolju driveri za zvuk, da bi jedne instalirao, druge drivere moraš maknuti.

Pogledaj si malo 

za postavke zvuka. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problemi sa zvukom

sram me je reci kaj je rijesilo problem. thnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Problemi sa zvukom

Nema te šta biti sram, nismo svi eksperti u nekim stvarima. Bitno da si riješio problem.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice