Canon Powershot SX1 IS

poruka: 15
|
čitano: 12.070
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Canon Powershot SX1 IS".
15 godina
offline
Canon Powershot SX1 IS

Čudno g10 ima ccd a sx1is cmos. Cmos je brži a ja sam prepotstavljao da će biti u g10

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Canon Powershot SX1 IS

Ne znam jel potreban full hd kad ima samo sdhc kartice na 4gb moze snimat u full hd 15 min

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.1.2009 12:41 (Mitch).
 
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Canon Powershot SX1 IS

A ima li negdje ovaj model za kupit? Jel vlada neka nestašica? Zvao sam nekoliko firmi u Zagrebu, ali svi čekaju uvoz.

 

 

Zna li tko nešto više što se dešava?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Canon Powershot SX1 IS

Ja bi rađe ustedil 1000 kn pa kupil sx10is isti su u svemu osim sto sx1is ima cmos i full hd a sx10is ima vga i ccd

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
2 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Canon Powershot SX1 IS

Trebala je biti Li-ion umjesto AA baterije.Mozda i dodati malo vise ISO vrijednosti a preglednik slika je morao biti 3".Shukrann!

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Canon Powershot SX1 IS

Imam ovaj aparat i mogu sve najbolje reci. Radi odlicne slike, HD video odlicno snima, prepun opcija... Jedino sto ga nema bas svugdje za kupiti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Canon Powershot SX1 IS

Molim pomoć!!!

Kupujem fotić i nekako sam se zapikirao na  "Powershot sx1 is" iskljucivo zbog velikog optickog zuuma ( 20x), naravno FULL HD, jel bi naravno tu i tamo htio nesto snimiti.

Inace totalni sam pocetnik sto se tice fotica i treba mi uglavnom za hobi.

Ali... bez obzira sto nisam profi u tome- ne zelim kupiti nesto bezveze, naravno i cijena igra ulogu.

Prvo sto me zanima.... trajanje baterije i koliko su se pokazale prakticne AA baterije, zatim to snimanje filmova- koliko ste zadovoljni, koliko to dobro ustvari ispada.

Jel ga se isplati uzeti u Tehnomax-u za 4200 kn s tim da dobijem 18 % na firmu...

unaprijed hvala!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Canon Powershot SX1 IS
epidemija kaže...

Molim pomoć!!!

Kupujem fotić i nekako sam se zapikirao na  "Powershot sx1 is" iskljucivo zbog velikog optickog zuuma ( 20x), naravno FULL HD, jel bi naravno tu i tamo htio nesto snimiti.

Inace totalni sam pocetnik sto se tice fotica i treba mi uglavnom za hobi.

Ali... bez obzira sto nisam profi u tome- ne zelim kupiti nesto bezveze, naravno i cijena igra ulogu.

Prvo sto me zanima.... trajanje baterije i koliko su se pokazale prakticne AA baterije, zatim to snimanje filmova- koliko ste zadovoljni, koliko to dobro ustvari ispada.

Jel ga se isplati uzeti u Tehnomax-u za 4200 kn s tim da dobijem 18 % na firmu...

unaprijed hvala!!!

Ja ga imam, nisam neki profic koji snima, ali aparat snima odlično i slike, film i HD video. Jedini problem je sto se batereije brzo prazen (traju manje od sat vremena), ali dobra je stvar sto takve baterije mozes kupiti bilo gdije da se nađes (kiosk, trgovina... ne treba ti struja). Za taj aparat trebaju i jače baterije (2700mA), sve ostale traju i manje od pola sata.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Canon Powershot SX1 IS

postoje i neke canonove baterije koje traju valjda najdulje, jel možda znas koliko kostaju i koliko traju.

15 godina
neaktivan
offline
Canon Powershot SX1 IS

Ima CMOS ali je mali 1/2.5" ako se ne varam, a G10 ima 1/1.6" veći senzor

Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 Intel Core2Duo E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI DDR2 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample (790MHz GPU, 1100MHz memorija) , Seagate 320GB i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Canon Powershot SX1 IS

zanima me da li se dobije i punjač za baterije za sx1 is i sx10 is.

Super Gangsta
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Canon Powershot SX1 IS
John_Bad kaže...

zanima me da li se dobije i punjač za baterije za sx1 is i sx10 is.

Za SX1 ti ne ide punjač, dobiješ one obične baterije.
Možeš kupiti neke kvalitetnije baterije uz koje ide i punjač.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Canon Powershot SX1 IS
Ivan M. kaže...
John_Bad kaže...

zanima me da li se dobije i punjač za baterije za sx1 is i sx10 is.

Za SX1 ti ne ide punjač, dobiješ one obične baterije.
Možeš kupiti neke kvalitetnije baterije uz koje ide i punjač.
 Što je vrlo preporučljivo, iako CMOS senzori troše manje struje
Olympus E-3, ZD 12-60, Sigma 30 f1.4, FL-50R, HLD-4 Intel Core2Duo E6600, Intel DG965WH, 2x 2GB PQI DDR2 800MHz, Gainward HD4870 Golden Sample (790MHz GPU, 1100MHz memorija) , Seagate 320GB i 500GB, Coolermaster CM-690, Raptoxx 750W Windows Vista Ultimate Service Pack 1 32-bit
15 godina
neaktivan
offline
Canon Powershot SX1 IS

Ima li gdje u Splitu kupiti Canon powershot sx1 is i te dodatne bolje baterije.??

Super Gangsta
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Canon Powershot SX1 IS
John_Bad kaže...

Ima li gdje u Splitu kupiti Canon powershot sx1 is i te dodatne bolje baterije.??

Za aparat nisam siguran, u Rijeci ga nije bilo pa je najbliža trgovina bila u Zagrebu.
A dodatne baterije imaš za kupiti u svakoj trgovini gdje se prodaju, samo gledaj da su kvalitetnije (jače) i da se mogu puniti (znači one sa punjačem).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice