Sony SLT-A33

poruka: 10
|
čitano: 4.000
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony SLT-A33".
15 godina
neaktivan
offline
Sony SLT-A33

Zna li netko gdje ovo ima za kupiti u Splitu? a33 ili a55. Hvala.

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sony SLT-A33
Bubi kaže...

Zna li netko gdje ovo ima za kupiti u Splitu? a33 ili a55. Hvala.

Mislim da nema. U Splitu nemas predstavnistvo za Sony. A da narucis iz Zagreba? Mislim da ti svaka firma ima webshop i dostavu.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony SLT-A33

Probao sam naci u Zagrebu, web trgovinama ali nema ih jos skoro nigdje. Nasao sam na jedno mjesto da imaju na svojoj web stranici ali da ih nema na lageru. A nista, morat cu pricekat jos malo. Hvala svejedno.

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
15 godina
offline
RE: Sony SLT-A33
Bubi kaže...

Probao sam naci u Zagrebu, web trgovinama ali nema ih jos skoro nigdje. Nasao sam na jedno mjesto da imaju na svojoj web stranici ali da ih nema na lageru. A nista, morat cu pricekat jos malo. Hvala svejedno.

Pitaj u avenue mallu u sony shopu. Tamo imaju hrpetine svega.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony SLT-A33

Probat cu.

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony SLT-A33

imaš u Konikomu u City Centru u Splitu

mislim da su oni i ovlašteni zastupnici za Sony, imaju Sony zonu u svojoj trgovini pa probaj tamo

 

pozdrav

 

 

15 godina
offline
RE: Sony SLT-A33
bumbo_klaat kaže...

imaš u Konikomu u City Centru u Splitu

mislim da su oni i ovlašteni zastupnici za Sony, imaju Sony zonu u svojoj trgovini pa probaj tamo

 

pozdrav

 

 

A to je nesto novo?

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony SLT-A33
bumbo_klaat kaže...

imaš u Konikomu u City Centru u Splitu

mislim da su oni i ovlašteni zastupnici za Sony, imaju Sony zonu u svojoj trgovini pa probaj tamo

 

pozdrav

 

 

E, hvala na informaciji, mozda mi se posreci.

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony SLT-A33
tnakir kaže...
bumbo_klaat kaže...

imaš u Konikomu u City Centru u Splitu

mislim da su oni i ovlašteni zastupnici za Sony, imaju Sony zonu u svojoj trgovini pa probaj tamo

 

pozdrav

 

 

A to je nesto novo?

 je, otvoreno je u sklopu city centra

trgovina izgleda moćno, na dvi etaže, doli je bijela tehnika a na katu audio-video, informatika, digitalija

imaju i spomenutu sony zonu samo šta nisu tv-i bili uključeni kad sam ja bija, al to je bilo i na dan otvaranja pa pretpostavljam da je sad kompletirano

13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony SLT-A33
Bubi kaže...
bumbo_klaat kaže...

imaš u Konikomu u City Centru u Splitu

mislim da su oni i ovlašteni zastupnici za Sony, imaju Sony zonu u svojoj trgovini pa probaj tamo

 

pozdrav

 

 

E, hvala na informaciji, mozda mi se posreci.

 nema na čemu ;)

na njihovoj stranici su naveli da imaju aparat, al kolko znam artikli se mogu i naručit ako ih slučajno nema u trgovini

 

sritno!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice