Sony Ericsson W995

poruka: 65
|
čitano: 23.201
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson W995".
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
Kupio sam ga u Zadru (mala posta) kod t-mobile partnera, ali neznam dali jos imaju
EVERYBODY LIES
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson W995

a onda nista jer mi treba negdje u zagrebu al u zagrebu kolko sam cuo imaju ih jos samo za vpn korisnike pa kad se to potrosi onda ce valjda narucivat nove sto valjda ne treba ocekivati do bozica

 

a nista onda cu morat prek firme uzet

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
Samo jedan savjet: kad ga kupis i ako se spojis negdje na WI-FI sa flatom odi na SE stranice i skini njihovih programa. Dobri su i besplatni
EVERYBODY LIES
16 godina
neaktivan
offline
W995 Wifi problemi

Spojim se sa SE W995 na kucnu mrezu ali kad pokrenem browser izbaci neku poruku o kumunikacijskoj gresci te da iskljucim Wifi ili kontaktiram podrsku, bla bla ...

Spajanje preko mobilne mreze radi ali dosta sporo (mozda zato sto sam iskljucio 3G ?).

Zasto nece net raditi preko Wifi-ja ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2009 7:12 (Erda).
15 godina
online
Sony Ericsson W995

Moguće je da nisi upisao šigru svoje mreže ili si ju krivo upisao. Ja sam prije isto imao problema sa kućnom mrežom, nije se htio spojit,al na kraju se ispostavilo da mi ruter ne valja jer mi se ni laptop nije mogao spojit pa sam dobio novi i  sad sve radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice