[Procjena] LG G4 odlično stanje

poruka: 5
|
čitano: 1.879
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
odjavljen
offline
[Procjena] LG G4 odlično stanje

LG G4 kupljen 28.01.2016. Od prvog dana u zaštitnoj maski i na ekranu Nillkin kaljeno staklo. Smeđi kožni poklopac u jako dobrom, skoro pa odličnom stanju. Baterija drži i dalje, na wifiu većinom imam 3,5h SOT kad je baterija na 30% jer ga tada stavljam na punjač. Račun nemam, kupljen je od lika koji se godinama bavi prodajom mobitela, te samim tim garancija nije ovjerena ali ako ima kakvih problema, on to rješava u ovlaštenom servisu tako da oko tog nema bojazni.


I dan danas za mene je ovo jedan od najboljih mobitela na tržištu i ne bih ga se tak brzo riješavao da mi se trenutno ne nudi izvrsna prilika za G5, ali to ništa nije sigurno. Tak da eto, zanima me procjena, ako kojim slučajem uzmem G5.

 

12 godina
offline
[Procjena] LG G4 odlično stanje

1600kn max jer je bez garancije

Hearthstone: Maks0806#2960 LoL EUNE: Maks0806
7 godina
protjeran
offline
[Procjena] LG G4 odlično stanje

pomijesao SGalaxyS4 i LG4 --ispravak--

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2017 17:03 (DataX).
9 godina
odjavljen
offline
Re: [Procjena] LG G4 odlično stanje
Nešto si pomiješao, po 1000kn idu G4C i G4 Stylus verzije, a pravi G4 je skuplji i glupo ga je uspoređivati s npr A5 2016
7 godina
protjeran
offline
Re: [Procjena] LG G4 odlično stanje
kbenzema kaže...
Nešto si pomiješao, po 1000kn idu G4C i G4 Stylus verzije, a pravi G4 je skuplji i glupo ga je uspoređivati s npr A5 2016

ma ja sam mislio da ti pises o Samsung galaxy S4, a ti o LG G4 koji sam glupan, sorry.....

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2017 16:56 (DataX).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice