Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.458
|
čitano: 14.225.946
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
ne vjerujem da sam te zamijenio s nekim , siguran da si ti taj koji je tako uspoređivao i više puta to naglasio, al' nek ti bude, ne da mi se tražiti po postovima .... No ,i dalje čekam na odgovor, s čim si usporedio taj s90c i koliko generacija starim lg oledom? Pusti šuplje i rekla kazala:D
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

U model TCL C805 također Onkyo 2.1, zvuk se uz igranje sa postavkama da izbalansirati i u rangu je ostalih tv, međutim zvučna kartica u njemu je iznenađujuće kvalitetna i isporučuje odličan zvuk preko imalo kvalitetnih slušalica, osjete se duboki basevi, visokotonci itd.  čak već uparenih i preko BT, žicu da i ne spominjem, velika pohvala TCL-u !!

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2024 11:02 (miro051).
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

poz

razmisljao samo o 42" c2 lg-u,sluzio bi mi kao monitor...jel ima tak nes da nije puno losije za manje love ,mozda bi i uzo malo veci tipa 48"-50" max

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
SupremeCommander kaže...
August kaže...

Pozdrav, šta mislite o Hisense 85A6K , ima ga sada za 935 eur , inace imam samsung 7100 seriju i zadovoljan sam sa slikom , koja je uopce idealna udaljenost za 85 inca tv? Ja imam oko 4 do 4,5m udaljenosti  garniture od tv-a

 To je najlosiji Hisense model, ali na tu udaljenost ti je to nebitno jer je 85" neki minimum pa osim ako nemas drasticno veci budget i nemas nekih opcija.

 

 Da skužio sam da je među slabijima, ali ako je slika kvalitete kao samsung 7000-7100 ( isto budget verzija samsunga ) ja bi bio zadovoljan.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
miro051 kaže...

U model TCL C805 također Onkyo 2.1, zvuk se uz igranje sa postavkama da izbalansirati i u rangu je ostalih tv, međutim zvučna kartica u njemu je iznenađujuće kvalitetna i isporučuje odličan zvuk preko imalo kvalitetnih slušalica, osjete se duboki basevi, visokotonci itd.  čak već uparenih i preko BT, žicu da i ne spominjem, velika pohvala TCL-u !!

 Sta radi zvucna kartica u tvu uopste? Osim ako ne koristi zicane slusalice na tvu preko 3,5mm jacka u sto sumnjam.....

10 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Posmatrač kaže...

 Sta radi zvucna kartica u tvu uopste? Osim ako ne koristi zicane slusalice na tvu preko 3,5mm jacka u sto sumnjam.....

 

meni je jako falio na starom LG-u takav izlaz za sluške, TV nije imao čak ni normalne output činčeve :) što me iznenadilo (samo optički audio izlaz je imao)
ovaj za sluške na TCL-u mi je samo bonus ako ikad zatreba, a nisam uopće isprobao spojiti sluške na njega preko bluetootha 

5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Danasnji tv-i vecinom imaju opticki izlaz za zvuk.

Taj problem sam rijesio sa ovom stvarcicom.

 

https://a.aliexpress.com/_EHAWLx7

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Junior335 kaže...

Danasnji tv-i vecinom imaju opticki izlaz za zvuk.

Taj problem sam rijesio sa ovom stvarcicom.

 

https://a.aliexpress.com/_EHAWLx7

 Ja sam rijesio sa ovim ;) LG C1 sa Z5500.... Perverzija ;)

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
error_666 kaže...
ne vjerujem da sam te zamijenio s nekim , siguran da si ti taj koji je tako uspoređivao i više puta to naglasio, al' nek ti bude, ne da mi se tražiti po postovima .... No ,i dalje čekam na odgovor, s čim si usporedio taj s90c i koliko generacija starim lg oledom? Pusti šuplje i rekla kazala:D

 S lg C8, sad znam što ćeš reći kako je to stariji model. Ali ti tvrdim da od C8 do danas C serija nema skoro nikakve pomake u kvaliteti slike. Čak su naknadne serije imale manju svjetlinu jer je c8 znao dobaciti i 900 nitsa.

I da gledao sam i novije C modele i to sve kad se gleda u nekom preciznom modu izglada kotovo identično.  Jedino što nove serije imaju bolju podršku za gaming i sl. 
S90C  generalno ima bolju sliku nego lg c serija, ima tu sitnica gdje je jedan bolji od drugog, ali color volume se najviše vidi i tu lg dosta zaostaje. Ne da mi se više raspravljat. Ko ne vjeruje  meni tak svejedno nemam namjeru vodit bitku po forumu, pogotovo što 99% ljudi nije vidjelo niti jedan niti drugi, tisuću puta ponovio, svatko kupuje što mu paše.  Ja nikad ne govorim šuplje priče i rekla kazala, a pogotov os rezervom uzimam recenzente jer sve i jedan ima barem neki interes i mora pazit što priča. 

9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...
error_666 kaže...
ne vjerujem da sam te zamijenio s nekim , siguran da si ti taj koji je tako uspoređivao i više puta to naglasio, al' nek ti bude, ne da mi se tražiti po postovima .... No ,i dalje čekam na odgovor, s čim si usporedio taj s90c i koliko generacija starim lg oledom? Pusti šuplje i rekla kazala:D

 S lg C8, sad znam što ćeš reći kako je to stariji model. Ali ti tvrdim da od C8 do danas C serija nema skoro nikakve pomake u kvaliteti slike. Čak su naknadne serije imale manju svjetlinu jer je c8 znao dobaciti i 900 nitsa.

I da gledao sam i novije C modele i to sve kad se gleda u nekom preciznom modu izglada kotovo identično.  Jedino što nove serije imaju bolju podršku za gaming i sl. 
S90C  generalno ima bolju sliku nego lg c serija, ima tu sitnica gdje je jedan bolji od drugog, ali color volume se najviše vidi i tu lg dosta zaostaje. Ne da mi se više raspravljat. Ko ne vjeruje  meni tak svejedno nemam namjeru vodit bitku po forumu, pogotovo što 99% ljudi nije vidjelo niti jedan niti drugi, tisuću puta ponovio, svatko kupuje što mu paše.  Ja nikad ne govorim šuplje priče i rekla kazala, a pogotov os rezervom uzimam recenzente jer sve i jedan ima barem neki interes i mora pazit što priča. 

 U potpunosti se slazem sa Pixelom, imali smo ja i on ranije duele ovde oko upitnog kvaliteta oled tv-a u odnosu na druge modele i da li oled opravdava tu visoku cenu ponudjenim kvalitetom slike, ali to je vec nesto drugo. Ja imam lg oled isti kao sto i on ima i sada jurim s95 ili s90c 77 inci, jer sam uzivo gledao u Neptunu u Skoplju, s95B , pustao neke sveoje 4k materijale, tv me je odusevio, ostrina, boja, ma sve je bili to nedostizno za moj oled. Prijatelj mi ima LG oled C2 i tu neke razlike koje bi me sto se kaze malo dirnule, iskreno nisam video. E,sad zavisi sta ljudi vole da gledaju, koji video materijal, filmove i serije preko striming platformi, Kodija ili gledaju 90% kablovsku tv. Ko gleda kablovsku glupo je da daje tolike novce za nesto sto mu nece dati nikakve blagodeti za uzivanje, a za nas filmofile i sl, kvalitet slike je neupitan, pa i dajemo vise novaca za skuplje modele.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Bio u Pevexu jučer i baš mi se dopala slika na ovom malom Sonyu.

Je 300 eura ali je slika puno bolja od svih tamo izloženih.

Inače, jedino Pevex ima na skoro svim telkama uključen rtl,

tako da stvarno možeš uspoređivati sliku.

Po drugim poznatim dućamima puštaju svoje kerefeke da te zavaraju-

https://pevex.hr/led-tv-sony-kd32w800p1aep-hd-ready-dvb-t2-s2-android

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
trebor kaže...

Bio u Pevexu jučer i baš mi se dopala slika na ovom malom Sonyu.

Je 300 eura ali je slika puno bolja od svih tamo izloženih.

Inače, jedino Pevex ima na skoro svim telkama uključen rtl,

tako da stvarno možeš uspoređivati sliku.

Po drugim poznatim dućamima puštaju svoje kerefeke da te zavaraju-

https://pevex.hr/led-tv-sony-kd32w800p1aep-hd-ready-dvb-t2-s2-android

 Reci mi da li su imali možda onaj Q60C koji sam ti preporučio, ak jesu, da li je slika dobra ili lošija na njemu?

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pitanje za Pixel-a, u vezi eARC-a na Samsungu S95C, da li uspeva da dobije Dolby True HD zvuk na AVR-u, jer na ARC-u ide samo Dolby atmos i Dts HD. Prava steta bi bila ne uzivati u najboljem audio formatu kada su filmovi u pitanju, hvala

4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...
trebor kaže...

Bio u Pevexu jučer i baš mi se dopala slika na ovom malom Sonyu.

Je 300 eura ali je slika puno bolja od svih tamo izloženih.

Inače, jedino Pevex ima na skoro svim telkama uključen rtl,

tako da stvarno možeš uspoređivati sliku.

Po drugim poznatim dućamima puštaju svoje kerefeke da te zavaraju-

https://pevex.hr/led-tv-sony-kd32w800p1aep-hd-ready-dvb-t2-s2-android

 Reci mi da li su imali možda onaj Q60C koji sam ti preporučio, ak jesu, da li je slika dobra ili lošija na njemu?

 Još da netko podesi te televizore u opcijama barem donekle, e onda bi se moglo nešto vidjeti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Vavoom kaže...
trebor kaže...

Bio u Pevexu jučer i baš mi se dopala slika na ovom malom Sonyu.

Je 300 eura ali je slika puno bolja od svih tamo izloženih.

Inače, jedino Pevex ima na skoro svim telkama uključen rtl,

tako da stvarno možeš uspoređivati sliku.

Po drugim poznatim dućamima puštaju svoje kerefeke da te zavaraju-

https://pevex.hr/led-tv-sony-kd32w800p1aep-hd-ready-dvb-t2-s2-android

 Reci mi da li su imali možda onaj Q60C koji sam ti preporučio, ak jesu, da li je slika dobra ili lošija na njemu?

 Nisam ga vidio upaljenog, ne znam, možda mi je promakao nakako. Možda je ugašen bio, ili negdje iza sakriven... 

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
levca5 kaže...

Pitanje za Pixel-a, u vezi eARC-a na Samsungu S95C, da li uspeva da dobije Dolby True HD zvuk na AVR-u, jer na ARC-u ide samo Dolby atmos i Dts HD. Prava steta bi bila ne uzivati u najboljem audio formatu kada su filmovi u pitanju, hvala

 Earc ima nekih problema  u kombinaciji s nekim AVR-ovima, nisam siguran je li do tva ili avra, na mom konkretno ako je audio dolby atmos na internom appu i ako je uključen earc onda zvuk prekida svakih par sekundi. Vidim da dosta ljudi ima isti problem.  Ako isključiš earc i ostaviš samo arc onda je ok.

Nism probao DTHD preko tva, sve mi je spojeno na AVR , tv služi samo kao display tj na njega je samo AVR spojen, ništa drugo.

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
SmallGuy kaže...

random pitanje vezano za tv....s koje udaljenosti gledate televizor i kolika mu je dijagonala?

 

znaci, covjek 'odgovorno' tvrdi da je optimalna udaljenost od 83'' tv-a (pazi, skoro 211cm!) 9 stopa za 'punu imerziju'?? ja gledam 55'' s kojih 2.6-2.7m i cini mi se ok omjer - ali mozda sam skroz u krivu? :)

 

 

75" na 3m. Izgleda ti veliko mozda prvi dan, brzo se naviknes. Sad nakon par mjeseci mi izgleda malo, ne bi se zalio na 85" ili 100". 

 

Nekakav "kino" efekt imam kad sjednem na 1.5m od tog 75". Onda djeluje veliko i ne mozes uhvatit cijelu sliku u fokus, slicno kao i u kinu.

 

Ovih tvojih 55" na tu udaljenost je definitivno premalo.

 

Imate tablicu na RTINGS.com, ova prva je za nekakvo normalno gledanje, za filmove  je ona ispod sa 40 stupnjeva:

 

TV Size to Distance Calculator and Science - RTINGS.com

 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ja imam kao i on i nije mi premalo, kum ima 65" na kojih 3,5m i to mi je isto ok. Govorimo o tv koji sluzi za svaki dan, za zemaljske progame. A ne za kino dvoranu kao sto ameri imaju.
Nas program i ovako izgleda lose, mogu samo zamisliti kako bi to izgledalo na tako velikoj dijagonali s manje udaljenosti.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Prije par mj sam uzeo Sony A95L 65'' i gledam ga sa nekih 2,5-3m i koliko god sam zadovoljan, uvijek imam dojam da sam uzeo i veći da ne bi bio problem..ali onda se sjetim da sam odustao kad sam vidio cijenu za 77'' koji je prvi sljedeći tako da, mislim da je 65'' sasvim ok za tu udaljenost i casual gledanje filmova, dnevnika itd.

WHITE STONES VARAŽDIN
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

uzeo sam Samsung QE55QN85C, ima ga u našim dučanima za 850 eura. 

 

55 inch, 4k, 120Hz 

Zaključio sam da mi se ne isplati ići na OLED jer košta dosta više (120 Hz), a razlika je neprimjetna.

 

 

Ja gledam 4k Remux filmove, tako da je sve na TV-u iskorišteno na maksimum.

Slika je odlična, bloominga/bleedinga nema uopće, na 120Hz je zadovoljstvo igrati (TV spojen s PC-om). 

Zvuk je jako dobar (komparabilan sa JBL flip 5 zvučnikom) što je doista dobro. 

Normalno, kada se prebaci na SOUNDBAR je to druga priča, ali samo po sebi su i ugradbeni zvučnici zadovoljavajući. 

 

Sliku sam iskalibrirao pomoću Samsung mobilne aplikacije gdje se kamera od mobitela usmjeri u TV i onda si on namjesti parametre, moram priznati da ručno nisam uspio sam namjestiti bolje. 

 

Jedine zamjerke kada spojim eksterni disk, puno formata za video ne prepoznaje (.mkv i .mov na primjer), samo piše "audio source not avaliable" ili "could not be reproduced" a za to nema pomoći.  (Na kompu sve normalno radi).

Također ne postoji nikakvi "sync" za subtitlove i koliko vidim nema aplikacije za omogućiti tako nešto.

TV po defaultu ne detektira mrežni disk od routera, to je nešto što evo živcira ali ne znam kako iskonfigurirati trenutno (drugi uređaji vide mrežni disk).

 

Također, uz TV ne dolaze vijci za montažu na zid (ima puno različitih vijaka, serijska vrećica koja ide uz sve tv-ove rekao bih, ali ne odgovaraju za ovaj TV baš najbolje. Jedna posjeta bauhausu i rješeno, ali je nelogično da nisu već vijci u TV-u čim ga izvadiš iz kutije.

Montirao sam ga na SHELL SHO 5610 nosać. 

 

Suma sumarum, nećete pogriješiti ako kupite ovaj TV.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tincha kaže...

Prije par mj sam uzeo Sony A95L 65'' i gledam ga sa nekih 2,5-3m i koliko god sam zadovoljan, uvijek imam dojam da sam uzeo i veći da ne bi bio problem..ali onda se sjetim da sam odustao kad sam vidio cijenu za 77'' koji je prvi sljedeći tako da, mislim da je 65'' sasvim ok za tu udaljenost i casual gledanje filmova, dnevnika itd.

 Ček, pa koliko si ga platio ? Što LG ili samsung u 77" ne ispadnu manje od tog sonya u 65" ? 
Osobni stav je da sony nije niti blizu vrijedna te razlike u cijeni,  ovisno koje segmente gledaš , čak zna lg ili samsung biti bolji. 
Dosta su se u zadnjooj generaciji  približili sonyu i mislim da je sony izgubio svoju prednost i na žalost više ne opravdava cijenu.

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
NIckname66 kaže...

 

Također, uz TV ne dolaze vijci za montažu na zid (ima puno različitih vijaka, serijska vrećica koja ide uz sve tv-ove rekao bih, ali ne odgovaraju za ovaj TV baš najbolje. Jedna posjeta bauhausu i rješeno, ali je nelogično da nisu već vijci u TV-u čim ga izvadiš iz kutije.

Montirao sam ga na SHELL SHO 5610 nosać. 

 

Suma sumarum, nećete pogriješiti ako kupite ovaj TV.

 Uz većinu tv-a ne dolaze vijci za zid, dolaze uz nosač.

14 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pixel kaže...

 Ček, pa koliko si ga platio ? Što LG ili samsung u 77" ne ispadnu manje od tog sonya u 65" ? 
Osobni stav je da sony nije niti blizu vrijedna te razlike u cijeni,  ovisno koje segmente gledaš , čak zna lg ili samsung biti bolji. 
Dosta su se u zadnjooj generaciji  približili sonyu i mislim da je sony izgubio svoju prednost i na žalost više ne opravdava cijenu.

 U prednarudžbi je, na Sancti, s nekim kodom bio za 3,5k €.

Poštujem tvoj stav, moj je da u 20 i nešto godina korištenja Sony proizvoda imam samo riječi hvale, nikad nisam imao problema i svaki njihov uređaj koji sam imao još je uvijek bio u potpunosti ispravan u trenutku kada sam ga zamijenio sljedećim; discman, walkman, slušalice, nekoliko različitih linija i zvučnika, nekoliko TV-a, pojačala, soundbarova, pregršt mobitela od Sony Ericssona do prvih nekoliko Xperia, a fotiće i objektive da ne spominjem..

 

Da, vj sam mogao dobiti i veću dijagonalu nekog drugog proizvođača i razmatrao sam i druge opcije kad sam tražio preporuku u TV temi, ali na kraju se ipak vratim na Sony.

 

Što se usporedbi tiče, pregledao sam nekoliko relevantnih recenzija i usporedbi prije kupnje i još nekoliko nakon kupnje i svi su zaključili da je A95L među najboljima, ako ne i najbolji TV koji su recenzirali (cijenu na stranu).

WHITE STONES VARAŽDIN
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2024 13:10 (Tincha).
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Tincha kaže...
Pixel kaže...

 Ček, pa koliko si ga platio ? Što LG ili samsung u 77" ne ispadnu manje od tog sonya u 65" ? 
Osobni stav je da sony nije niti blizu vrijedna te razlike u cijeni,  ovisno koje segmente gledaš , čak zna lg ili samsung biti bolji. 
Dosta su se u zadnjooj generaciji  približili sonyu i mislim da je sony izgubio svoju prednost i na žalost više ne opravdava cijenu.

 U prednarudžbi je, na Sancti, s nekim kodom bio za 3,5k €.

Poštujem tvoj stav, moj je da u 20 i nešto godina korištenja Sony proizvoda imam samo riječi hvale, nikad nisam imao problema i svaki njihov uređaj koji sam imao još je uvijek bio u potpunosti ispravan u trenutku kada ga sam ga zamijenio nečim drugim; discman, walkman, nekoliko različitih linija i zvučnika, nekoliko TV-a, pojačala, soundbarova, pregršt mobitela od Sony Ericssona do prvih nekoliko Xperia, a fotiće i objektive da ne spominjem..

 

Da, vj sam mogao dobiti i veću dijagonalu nekog drugog proizvođača, ali nekako sam privržen Sonyu.

 

Što se usporedbi tiče, pregledao sam nekoliko relevantnih recenzija i usporedbi prije kupnje i još nekoliko nakon kupnje i svi su zaključili da je A95L među najboljima, ako ne i najbolji TV koji su recenzirali (cijenu na stranu).

 Da, za 3.5 k ise bez problema samsung  s95C 77"  i vjerujem da bi većom dijagonalom dobi daleko više nego razlikom koju recenzenti vide između top modela. 
Mislim da niti jedan brand više nije ono što je bio prije 20 g, danas sve rikava, iako mislim i ja da je sony dosta kvalitetnije složen od samsunga, ali to je ogromna razlika u cijeni, ja sam s95c 77" kuopio za 2500€ , što se slike tiče u odnosu na sony, razlika je minimalna, ono što i piše po recenzijama je u stvarnosti toliko nebitno da sam se prestao obazirati na to. 
A i recenzije sve uzimam s velikom zadrškom. Najbitnije je da si odabrao ono što tebe veseli , na kraju ti ćeš ga gledati :) 

U svakom slučaju odličan tv

12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav.

 

Razmišljan uzeti neki TV za PS5 koji bi stavija u sobu, pošto rijetko u dnevnom mogu neometano igrati. Udaljenost između mene i TV-a bi bila nekih 2 do 2.5, s tin da bi udaljenost moga smanjiti na manje od 2m. Pa tražin neke preporuke. Za sobu nebi uzima neki preskupi. Do 1.000€ amo reći (ali ako vi imate neku preporuku koji je 100-tinjak € skuplji, razmislija bi)

 

Gledan na Nabava i vidin da se može OLED TV nabaviti za 850€. LG C2, 107cm. Da li bi vi preporučili još neki ili je to taj?

 

Hvala,

lp.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Razaniash kaže...

Razmišljan uzeti neki TV za PS5 koji bi stavija u sobu

Gledan na Nabava i vidin da se može OLED TV nabaviti za 850€. LG C2, 107cm. Da li bi vi preporučili još neki ili je to taj?

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-ostalo/prodaja-lg-48c2/297079.aspx

Imam C2 55" također spojen PS5 te peglam Horizon FW, čuj se s kolegom.

LOL: Crobrother
7 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Pozdrav.

Trebao bi preporuku TV-a za igranje PS4 i povremeno gledanje televizije budgeta do 300 EUR. Znam da je teško naći neki jeftini za gaming ali ako netko ima preporuku neka slobodno napiše.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
adsdgd kaže...
Pozdrav.

Trebao bi preporuku TV-a za igranje PS4 i povremeno gledanje televizije budgeta do 300 EUR. Znam da je teško naći neki jeftini za gaming ali ako netko ima preporuku neka slobodno napiše.

 Koju dijagonalu planiraš uzet?

 

Inače, ja bi za te pare uzeo neki smart monitor npr. Samsung M7, veoma idealni za ovo šta si naveo + odlična slika ili AU7092 ak ipak hoćeš TV, ne monitor, uz njega moš iskoristiti i 15% popusta pa ga dobiti za puno manje para, a postoji i opcija produljenja gare na 5 g. tak da ti je ovo jedinstvena prilika za najjeftiniji 4K TV..

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.1.2024 22:53 (Vavoom).
12 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ekipa koja je televizor montirala na zid da li imate preporuku za zidni nosač za TV od 65 ili više inča?

Planiram staviti TV na zid a vidim da ima mali milijun nosača, da li kupiti nešto srednje cijene ili treba baš nekog proizvođača odabrati?

Hvala svima.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav svima! 

Kupujem novi televizor, volim gadgete ali jednostavno nisam imao previše vremena za uložiti u istraživanje najboljeg omjera uloženo-dobiveno kad je riječ o novom TVu, pa bih cijenio preporuke iskusnih forumaša. Pratio sam ponude na jeftinije.hr i nabava.hr, i uspoređivao na rtings.com, ali koliko vidim po nekim komentarima njihovi testovi ne uzimaju u obzir sve specifičnosti ekrana koji dolaze na ovo tržište, pa bih htio neki savjet.

Par glavnih karakteristika koje su mi bitne:

 

- 4k, 120hz,

- 65'' - 70''

- budget oko 800 - 900 EUR, može i nešto više ako bi baš bio top deal.

- TV bi se primarno koristio za naše domaće programe, nešto sporta i ostalo Youtube/Netflix/HBO, nema gejmanja i/ili korištenja telke kao monitora.

 

Unaprijed hvala svima na prijedlozima!

 

Pozz svima

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice