Sony zabilježio pad isporuka pametnih telefona od

poruka: 7
|
čitano: 2.908
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony zabilježio pad isporuka pametnih telefona od ".
5 godina
protjeran
offline
Sony zabilježio pad isporuka pametnih telefona od

Ako ih Xperia 1 ne izvuče, a trebala bi jer se radi o vrhunskom mobitelu, onda su, na moju žalost, odprdili. 

Meni se njihov ćoškasti dizajn iznimno sviđao, ali tko sam ja da sudim (ostatak ljudske mase).

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony zabilježio pad isporuka pametnih telefona
Meni se općenito jako sviđaju, ali baterije srednja žalost. Već prvi turn-off, zatim koštaju kao premium brand što Sony je, ali drugi nude više za te novce.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony zabilježio pad isporuka pametnih telefona
Bas cudno...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony zabilježio pad isporuka pametnih telefona
Lovac kaže...
Meni se općenito jako sviđaju, ali baterije srednja žalost. Već prvi turn-off, zatim koštaju kao premium brand što Sony je, ali drugi nude više za te novce.

 baterija u njihovim flagshipima je vecinom bila iznad svake konkurencije. pogledaj xperia ze seriju koja je vladala na tom podruciju prije 3-4god.

Kamera i dizajn koji nije za svakog su Sonyev problem, to dodajmo cijenu..

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.8.2019 11:59 (bik).
11 godina
neaktivan
offline
Sony zabilježio pad isporuka pametnih telefona od

Treba primjenit konstantu 

Htc lg sony svi  rade neke top modele sa cijenom boli glava i grcaju u dugovima. 

Samsung huawei xiaomi imaju ludilo srednji segment i donji segment uredaja za prihvaltljivu cijwnu (samsung do ove a serije bas i ne) ali ga je spasavala preplata di je 90 posto mobitela bilo njihovih... 

Eto recept ne trebas naprdit cijenu da boli glava da ta xperia 1 kosta 700e i manje prodavala bi se ko vruca kifla ovako zaboravi...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony zabilježio pad isporuka pametnih telefona
Da bi mogao prodavati nešto po premium cijeni trebaš imati bar neku premium karakteristiku na uredjaju, a Sony toga nema već duže vremena. U startu sam dugo koristio Sony Xperie (X10, Arc, prije toga non-smartphone), no s vremenom su se počeli gubiti. Ne znam kako je sada, ali u jednom trenutku su imali zaista bloatani android koji me jako iritirao, ovaj dizajn koji profuravaju nije bas za svakoga i zapravo me čudi da još uspijevaju i tih 900 000 prodati. Valjda su Japanci sentimentalno vezani uz Sony
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony zabilježio pad isporuka pametnih telefona od

Ja još uvijek koristim Xperiu Z3 jedan od njihovih najboljih mobitela ikad. Baš šteta

DeaathDealer
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice