Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

poruka: 33
|
čitano: 9.179
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris".
16 godina
offline
Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

Zapravo ih najviše košta Apple-ova odluka za onemogućivanje praćenja u iOS-u. Zato su bijesni na Apple.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Kosta ih Apple, ali Wall St vise kaznjava ovaj menadzment koji nije uspio pretvorit 1/3 populacije Zemlje u nesto jos profitabilnije dugorocno.

Potrosili su $10B na metaverse i ostali najprofitabilniji FANG s 55% operativnih prihoda...bolesno. Ali to nece potrajat ako krene recesija i manja potrosnja na marketing.
12 godina
neaktivan
offline
Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

Trenutno -25.8%, ode četvrtina vrijednosti u 24h.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

Neka pokupi pare, uživa kao multimilijarder i neka ugasi sve: i FB i WhatsApp i Instagram. Svijet bi bio mnogo ljepše mjesto a on tj. Zucerberg bi konačno i mogao da uživa u životu bez da klikće na profile cura koje mu se svidjele iz srednje škole a iste otišle za mnogo boljim, ljepšim i zgodnijim frajerima.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
15 0 hvala 4
2 godine
protjeran
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Konacno jedna lijepa i pozitivna vijest danas.
 
20 0 hvala 0
5 godina
offline
Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

Naime, od osnutka Facebooka, njegov je broj korisnika uvijek bio u rastu. Sada, nakon 18 godina, brojka dnevno aktivnih korisnika po prvi puta je pala, priopćili su iz tvrtke.

 

 

To je pod pretpostavkom da su govorili istinu o brojkama dosad, u što nekako sumnjam :)

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Ono sto je zanimljivo je da je citav earnings report bio baziran iskljucivo na negativnim vijestima, a FB nastavlja buyback shareova. Nisu spomenuli, ili su namjerno izostavili, svaku pozitivnu stavku.

Monetizaciju Instagrama u pretplate, shopovi itd

Nekako zvuci kao da su htjeli korekciju sada a ne poslije, ili zele financirat nova zaposlenja s jeftinijom dionicom.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 17:30 (Mitch).
15 godina
offline
Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

u pučkoj kuhinji će ga dočekati košer-dobrodošlica. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

Mislim da je trebalo staviti sliku gdje plače. Ipak je 200 milijardi u pitanju. Mojih 2000 kuna vjerovatno više boli ali hajde.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

Mene su sprasili sa fejsa, neka ga fuckaju ni ne treba mi.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Mitch kaže...
Ono sto je zanimljivo je da je citav earnings report bio baziran iskljucivo na negativnim vijestima,

 Članci zbilja zvuče ko kad se naši političari žale na prijašnju vlast.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
offline
Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

Još koristim Facebook radi nekoliko bitnih ljudi i žao bi mi bilo izgubiti sve te razgovore koji su se nakupili kroz godine. Ne koristim nikakve druge novotarije, tipa Tiktok, Insta, nit ne znam što sad postoji ili je u trendu. Kad bi samo mogao te razgovore nekako sačuvati, skinut da mi ostane za uspomenu il da se potraži nešto.... Napustio bi Face odmah i svu komunikaciju usmjerio kroz Whatsapp (irony, I know).

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Apocalypso722 kaže...

Još koristim Facebook radi nekoliko bitnih ljudi i žao bi mi bilo izgubiti sve te razgovore koji su se nakupili kroz godine. Ne koristim nikakve druge novotarije, tipa Tiktok, Insta, nit ne znam što sad postoji ili je u trendu. Kad bi samo mogao te razgovore nekako sačuvati, skinut da mi ostane za uspomenu il da se potraži nešto.... Napustio bi Face odmah i svu komunikaciju usmjerio kroz Whatsapp (irony, I know).

FB ima opciju preuzimanja svih podataka, vidi negdje u postavkama, skineš zip koliko se sjećam sa apsolutno svim podacima, fotkama...

9 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Envy kaže...

Neka pokupi pare, uživa kao multimilijarder i neka ugasi sve: i FB i WhatsApp i Instagram. Svijet bi bio mnogo ljepše mjesto a on tj. Zucerberg bi konačno i mogao da uživa u životu bez da klikće na profile cura koje mu se svidjele iz srednje škole a iste otišle za mnogo boljim, ljepšim i zgodnijim frajerima.

 

Bojim se da taj kao i 99% drugih polaže račune investitorima. Da nije tako, već ga odavno ne bi bilo i ne bi pokušavao prodati maglu upakiranu u drugi celofan.

16 godina
offline
Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

Doslovce kako doslo - tako oslo...

 

Truth in engineering.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
MGloc kaže...

Mene su sprasili sa fejsa, neka ga fuckaju ni ne treba mi.

 

Zbog čega? 

Because anything Korea does, Japan does it better.
13 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k

Dosla notifikacija kao da sam sirio nekakve postove, to jest sliku nekakvih talibana na Toyotinom dzipu sa kalasem u ruci sta vec a ja to uopce nisam sirio i FB mi automatski iskljucio acc.Sada ce ga obrisat za desetak dana.(Imao sam ga od 2011) 
A i na facebook ads mi se prikacio isto bio neki k na ruskom i svaki dan skida 10-15$, ja obrisem ujutro se probudim ono opet ruski ad aktivan na kraju sam ga iskljucio ali eto na kraju krajeva otisao fb sada nezz jesu to nekakvi hakeri ili FB sam.

12 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Daleko je zuck od toga, ali da citiram Trumpa: Go woke, go broke!

Tko još koristi fb????
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

Meni suza suzu goni jer je zuckenberg ispao iz top 10 najbogatijih na svijetu...  Baš je tužno što sad ima 100 milijarda a ne 130.... Stvarno ne znam kako ćemo tako dalje... 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
ZaliazniMacan kaže...

Meni suza suzu goni jer je zuckenberg ispao iz top 10 najbogatijih na svijetu...  Baš je tužno što sad ima 100 milijarda a ne 130.... Stvarno ne znam kako ćemo tako dalje... 

 Jbg ak nisi u top 10 nisi nista. Sad je isti kao i mi 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Santana kaže...
ZaliazniMacan kaže...

Meni suza suzu goni jer je zuckenberg ispao iz top 10 najbogatijih na svijetu...  Baš je tužno što sad ima 100 milijarda a ne 130.... Stvarno ne znam kako ćemo tako dalje... 

 Jbg ak nisi u top 10 nisi nista. Sad je isti kao i mi 

 sad kad vidim Sladorbrega v lokalnoj birtiji, odmah ću reći glasno konobarici: daj tom golji kavicu i pelinkovac na moj račun, nije beg cicija!

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
viciousone kaže...
* * *

Tko još koristi fb????

Pa svi ovdje. Ali je in da pljujemo po njemu. 

Because anything Korea does, Japan does it better.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Stric_Jura kaže...
Santana kaže...
ZaliazniMacan kaže...

Meni suza suzu goni jer je zuckenberg ispao iz top 10 najbogatijih na svijetu...  Baš je tužno što sad ima 100 milijarda a ne 130.... Stvarno ne znam kako ćemo tako dalje... 

 Jbg ak nisi u top 10 nisi nista. Sad je isti kao i mi 

 sad kad vidim Sladorbrega v lokalnoj birtiji, odmah ću reći glasno konobarici: daj tom golji kavicu i pelinkovac na moj račun, nije beg cicija!

 Kad ćeš biti beg da odmah vidim koji pelinkovac? Samo jedan priznam za istančan 😋  begovca/bugovca...

14 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k

isssss,  pa stare kljuke znaju:

 

 

Ju je je? Je ju je!
2 godine
neaktivan
offline
Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih koris

Hvala 😁

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Stric_Jura kaže...

isssss,  pa stare kljuke znaju:

 

 

samo nam fudo može pomoći...

 

14 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Bože sačuvaj, pa kud Maraska? Dalmacijavino FTW!
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Punti kaže...
Bože sačuvaj, pa kud Maraska? Dalmacijavino FTW!

 Ajd, složimo se svi: bitno da nije Zvečevo, sve ostalo prolazi, čak i Badel 

 

Kruha i igala...
7 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k
Punti kaže...
Bože sačuvaj, pa kud Maraska? Dalmacijavino FTW!

 zeleni pelinkovci ne valjaju, svi znaju da je plavi najbolji

14 godina
offline
Re: Facebooku prvi put pao broj dnevnih aktivnih k

plavo je jedino curacao (čit. kiraso ili  u slododnom stilu kako je rekla jedna frendica kurac kao)....

Ju je je? Je ju je!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice