Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen im p

poruka: 12
|
čitano: 4.218
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen im p".
12 godina
offline
Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen im p

Ne znam zbilja kako će bez Monotype fontova, urušit će se kao kula od karata.

 

Svaki od fontova, ne samo Monotype, već imaju na ruskoj društvenoj mreži VK.com i nađu se u roku dvije minute.

 

Ja sam definitivno za sankcije i definitivno nisam pro-ruski, ali sad već postaje marketinški potez kako ugurati svoj proizvod u sankcije. 

 

Što je sljedeće, Finska zabranjuje vjetru da nosi finski zrak u Rusiju?

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
13 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen
Crno im se pise
 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen
Jedino rješenje da se ovo zausta i je da se prestane kupovati gorivo od Rusa. Tako da treba zavrnuti pipu i prisiliti ljude da kupuju vozila na struju
Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
offline
Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen im p

 

Niko nikada nije pokorio Rusiju. Pa, nećete ni vi. Debilizam na kub. sve što je rusko ne valja. Jel' da? Dobar vam je aršin.

Rusi su male bebe za ove sa Zapada kaj su sve radili i rade.

 

 

Ovo je ludilo. Ajte, iz knjižnica i knjižara izbacite sve ruske pisce,. Ajd'....Znate, ruska književnost je najjača na svijetu, pa se i to može smatrati invazijom.

Htjeli ste rat, imate rat.

dzg
Moj PC  
6 5 hvala 1
16 godina
offline
Re: Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen
A struja će se dobivati od đubra jednoroga?
16 godina
offline
Re: Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen
Popularno je biti antiruskih stavova trenutno i neki jasu marketinski val u tom smjeru. Mada bih ovome marketinskom geniju dao otkaz odmah.

Apsolutno sam protiv svakog rata, a ovdje je opet Zapad zakazao (ili mozda nije) jer nisu ni pokusali nekako pomiriti stajalista jednih i drugih i naci rjesenje, vec samo pumpaju sankcije i sada dolijevao ulje na vatru dopremanjem oruzja. Tako se sukob sigurno ne zaustavlja. A kao i uvijek, SAD opet profitira i profitirat ce i vise ako se udari embargo na rusku naftu/plin. A gubitnici ostaju Europa i Rusija svakako.
 
9 0 hvala 1
14 godina
offline
Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen im p

Simpaticno je kako zelenski misli da su mu na zapadu prijatelji.

Mozda je u dogovoru?

U svakom slucaju jadna ukrajina ce biti tko zna koja zemlja po redu razrusena i preuzeta od stranog utjecaja i kapitala. 

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen
konjRR kaže...

Simpaticno je kako zelenski misli da su mu na zapadu prijatelji.

Mozda je u dogovoru?

U svakom slucaju jadna ukrajina ce biti tko zna koja zemlja po redu razrusena i preuzeta od stranog utjecaja i kapitala. 

 

 Ne vjerujem da misli da su mu na zapadu prijatelji, oni samo imaju zajedničkog neprijatelja kao i Ukrajina. 
To kako će Ukrajina završiti po pitanju gospodarskog oporavka i obnove ovisi najviše o njima samima. Vjerojatno će završiti kao žrtve domaćih izdajnika, kao i Hrvatska.

14 godina
offline
Re: Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen
Gremlin144 kaže...
Jedino rješenje da se ovo zausta i je da se prestane kupovati gorivo od Rusa. Tako da treba zavrnuti pipu i prisiliti ljude da kupuju vozila na struju

 Mit je da zapad ne može bez ruskog goriva. Problem je samo što je nespreman za tranziciju i nema interesa jer mnogi dobro zarađuju na preprodaji istog.

14 godina
offline
Re: Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen
Treba eu dati sankcije zemljama koje se ne žele odreći ruskih energenata ove godine.
10 godina
offline
Re: Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen

 

@konjRR

 

Vrlo jednostavno. Briga političku mafiju za domovinu. Njima je jedino novac interes. Oni prvim avionom lete na Zapad. Ne morate se brinuti za te i takve vladare. 

Pobrinte se za sebe i kada vam dođe poziv za vojsku, bacite ga u smeće.

 

 

Rat nikome nije brat. Gledajte ovak' ma to.....pitajte se gdje su djeca tih koji se nalaze na pozicijama i koji svoje narode guraju u ratove.

Njihova djeca na Harvard, a vaša u rov.

 

 

dzg
14 godina
offline
Re: Neobične digitalne sankcije Rusiji: zabranjen
jozef kaže...
konjRR kaže...

Simpaticno je kako zelenski misli da su mu na zapadu prijatelji.

Mozda je u dogovoru?

U svakom slucaju jadna ukrajina ce biti tko zna koja zemlja po redu razrusena i preuzeta od stranog utjecaja i kapitala. 

 

 Ne vjerujem da misli da su mu na zapadu prijatelji, oni samo imaju zajedničkog neprijatelja kao i Ukrajina. 
To kako će Ukrajina završiti po pitanju gospodarskog oporavka i obnove ovisi najviše o njima samima. Vjerojatno će završiti kao žrtve domaćih izdajnika, kao i Hrvatska.

 Cini mi se da je ipak samo u pitanju to da je doslo na red na rusiju da potrosi svoje vojne viskove i malo pokrene vojnu industriju jer ne moze uvijek na redu biti samo amerika sa ponekad i njenim saveznicima. 

Ovaj rat ce biti dobar i za jednu i za drugu stranu. Samo ne i za ukrajinu, jer ona u ovom trenutku nema nekog na svojoj strani.

 

Za oporavak je dovoljno pogledat povijest kako inace takve zemlje zavrse. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2022 16:13 (konjRR).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice