Amazon Prime u Europi od rujna povećava cijene god

poruka: 9
|
čitano: 5.478
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon Prime u Europi od rujna povećava cijene god".
14 godina
offline
Amazon Prime u Europi od rujna povećava cijene god

Da se nešto događa s Amazonom, uočio sam da su mi maknuli locker, tj. njihov ormarić iz prizemlja zgrade gdje živim. Čuo sam i za druge ormariće da nestaju. "Nestaju" od strane vlasnika, ne neke skupine balkanaca. :-)

 

Želim svima da osjete gušt kada nešto naručiš iz bijeloga svijeta i onda ti dođe sljedeći dan, a ti se u pidžami spustiš u prizemlje i pokupiš stvar. Potrošačko društvo na iber.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Amazon Prime u Europi od rujna povećava cijene god

BarbaVeli UK?

 

Sjećam se kad sam prvi put naručio stvari s Primeom u Londonu, idem s frendom na piće navečer i tipkamo na njegovom mobitelu narudžbu. Iduće jutro, prije 11, zvoni poštar na vrata, paket stigao.

 

Ovdje u HR čekam paket 2 tjedna iz Zagreba u Zagreb

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Amazon Prime u Europi od rujna povećava cijene
encoding kaže...

BarbaVeli UK?

 

Sjećam se kad sam prvi put naručio stvari s Primeom u Londonu, idem s frendom na piće navečer i tipkamo na njegovom mobitelu narudžbu. Iduće jutro, prije 11, zvoni poštar na vrata, paket stigao.

 

Ovdje u HR čekam paket 2 tjedna iz Zagreba u Zagreb

 Čekam ja već 3 tjedna dostavu (Amazon) iz Austrije. Danas je zadnji dan dostave, sumnjam da će doći. Poslano Austrijskom poštom, hrvatskoj pošti. Sve te nacionalne pošte su u kurcu bilo gdje na svijetu.

Nadglednik dina
13 godina
offline
Re: Amazon Prime u Europi od rujna povećava cijene
Entry Point kaže...
encoding kaže...

BarbaVeli UK?

 

Sjećam se kad sam prvi put naručio stvari s Primeom u Londonu, idem s frendom na piće navečer i tipkamo na njegovom mobitelu narudžbu. Iduće jutro, prije 11, zvoni poštar na vrata, paket stigao.

 

Ovdje u HR čekam paket 2 tjedna iz Zagreba u Zagreb

 Čekam ja već 3 tjedna dostavu (Amazon) iz Austrije. Danas je zadnji dan dostave, sumnjam da će doći. Poslano Austrijskom poštom, hrvatskoj pošti. Sve te nacionalne pošte su u kurcu bilo gdje na svijetu.

 Vidiš, moje iskustvo je potpuno drugačije. Naručujem redovito s njemačkog amazona i redovito dođe hrvatskom poštom u roku par dana. Zadnji paket čak nije ni Amazon slao. Naručio u četvrtak a u ponedjeljak ujutro je već stiglo do mene. Drugi paket koji je slao Amazon baš je poslan u nedjelju, stigao u utorak.

Čini mi se da pošta priotizira amazon pošiljke.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.7.2022 11:33 (Chronosus).
8 godina
offline
Re: Amazon Prime u Europi od rujna povećava cijene
Entry Point kaže...
encoding kaže...

BarbaVeli UK?

 

Sjećam se kad sam prvi put naručio stvari s Primeom u Londonu, idem s frendom na piće navečer i tipkamo na njegovom mobitelu narudžbu. Iduće jutro, prije 11, zvoni poštar na vrata, paket stigao.

 

Ovdje u HR čekam paket 2 tjedna iz Zagreba u Zagreb

 Čekam ja već 3 tjedna dostavu (Amazon) iz Austrije. Danas je zadnji dan dostave, sumnjam da će doći. Poslano Austrijskom poštom, hrvatskoj pošti. Sve te nacionalne pošte su u kurcu bilo gdje na svijetu.

 Ja ti pak narucujem svaki mjesec jednom nesto iz vana. Dolazi DHL-om u HR i onda preuzme nasa pošta. Cesto bude od ulaska u RH drugi dan kod mene, a voze i popodne i subotom.

Nakon korone imam samo pohvale za njih

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Amazon Prime u Europi od rujna povećava cijene god

isto pohvale na amazon shipping, sve u kratkom roku stigne

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Amazon Prime u Europi od rujna povećava cijene
Msm da se pričalo o tome da će pošta dat veći prioritet Amazonu. Znaju da s njima nema šale. Ali je ionak krenuo preko Mađarske i Overseasa slat.
13 godina
offline
Amazon Prime u Europi od rujna povećava cijene god

Neka, i trebaju poskupiti. Tko ne može bez tih usluga platit će uz gunđanje ili bez.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Amazon Prime u Europi od rujna povećava cijene god

Konačno!!!!!

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice