Spotify testira direktnu prodaju ulaznica za konce

poruka: 4
|
čitano: 3.431
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spotify testira direktnu prodaju ulaznica za konce".
8 godina
offline
Spotify testira direktnu prodaju ulaznica za konce

Sve ovo me podsjeća na razvoj softvera za prženje CD-ova prije 20+ godina. Nero je brzo postao standard i isprva bio fokusiran na glavni posao i to je radio najbolje. A onda su ga počeli natrpavati s gomilom dodatnih (nepotrebnih) mogućnosti. I postao je golemi mastodont koji je valjda znao i kuhati kavu. 

 

Spotify već godinama "isprobava" sve i svašta, zanemaruje korisnike i gura neke svoje ideje svima pod nos (npr. podcaste, pa onda njihove prijedoge za muziku koji nemaju nikakve veze s ukusom konkretnog korisnika: meni je jazz glavna vrsta koju slušam a oni mi stalno guraju neke likove s top lista, repere i tko zna kakve još meni nezanimljive likove koje neću baš nikada slušati), a sad i prodaju ulaznica. A većina bi samo slušala svoju glazbu po vlastitom odabiru. 

 

 

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Spotify testira direktnu prodaju ulaznica za konce

opisano nije izravna prodaja, već posredna (platiš njima, podižeš na ulazu). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Spotify testira direktnu prodaju ulaznica za k
Apsolutno si u krivu. Oni koji bi samo slušali glazbu po vlastitom izboru imaju puno boljih i jeftinijih izbora. Spotify je to što je upravo zato jer nije jedan u nizu glazbenih playera.
8 godina
offline
Re: Spotify testira direktnu prodaju ulaznica za k
Molim sugeriraj onda koji su to bolji samo za slušanje muzike.
Hvala.
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2022 8:03 (Macumba).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice