Microsoft Teams najavljuje velika poboljšanja perf

poruka: 7
|
čitano: 4.155
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft Teams najavljuje velika poboljšanja perf".
8 godina
offline
Microsoft Teams najavljuje velika poboljšanja perf

Teamsi u zadnje vrijeme stalno rade nepouzdano. Notifikacije kasne, ponekad jako dugo, poslane poruke se ne isporučuju... 

Sve gore.

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Microsoft Teams najavljuje velika poboljšanja perf

Zadnje vrijeme? krenulo je  to kad su  se svi prebacili na rad od kuće, ovo  zadnje je samo novi set problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Microsoft Teams najavljuje velika poboljšanja
Teamsi su najgori alat od svih sličnih. Čak je i Skype svemirski brod za Teamse, da ne govorim o slacku itd.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft Teams najavljuje velika poboljšanja
Fala piši da ce trositi manje memorije i cpu-a, napokon. To gofno mi tosi oko 1gb memorije dok samo stoji u pozadini.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Microsoft Teams najavljuje velika poboljšanja
Nije da nema mušica, ali s obzirom na to koliko ga koristim, radi iznenađujuće dobro. Ne znam što bi pojedinci htjeli. Pa i sam OS zna imati problema, a puno se pedantnije razvija o odnosu na aplikacije.

BTW pretpostavljam da je ovdje riječ o poboljšanjima samo za Windows inačicu, a ne i za macOS.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Microsoft Teams najavljuje velika poboljšanja
kerum kaže...
Nije da nema mušica, ali s obzirom na to koliko ga koristim, radi iznenađujuće dobro. Ne znam što bi pojedinci htjeli. Pa i sam OS zna imati problema, a puno se pedantnije razvija o odnosu na aplikacije.

BTW pretpostavljam da je ovdje riječ o poboljšanjima samo za Windows inačicu, a ne i za macOS.

Hm, pojedinci (a prije bih rekao većina korisnika) htjela bi da stvar naprosto radi kako je zamišljena i kako treba.

Jedna stvar su mušice, a druga stvar je da poruka koju pošaljem kolegici za susjednim stolom dođe do nje nakon sat i pol (i ne, nije problem s mrežom).

A notifikacije ne stižu nikako, a onda ih dođe desetak zajedno. 

Pa onda datoteke koje sam stavio u poruku i stavio na tim nema nigdje u Files. 

I tako dalje... 

To nisu "mušice", to su ozbiljni bugovi.

Jučer sam kolegi morao skinuti datoteke i poslati mailom da budem siguran da će ih vidjeti. Toliko o pouzdanosti i povjerenju kojeg "pojedinci" imaju u Teamse.

A koristim ih već valjda 5 godina. Bilo je i prije problema, ali sad to sve više postaje velika smetnja u radu.

Jedino valjda video callovi još funkcioniraju skoro kako se očekuje.

Life is jazz. Play it cool.
12 godina
offline
Re: Microsoft Teams najavljuje velika poboljšanja

Nikada nisam imao slicnih problema ili cuo da je netko od kolega ili suradnika dozivio nesto takvo. Meni se zna dogoditi da se audio output ne prebaci na slusalice koje uparujem u trenutku spajanja na poziv ili neresponzivnost gumba u UI-u dok mi je upaljen screen sharing pa moram ili koristiti shortcute ili dva puta klikati umjesto jednom.

 

Takoder ih koristim godinama i to barem 3-4 sata dnevno. Odusevljen sam sto kontinuirano dodaju korisne funkcionalnosti. Jedan od nedavnih primjera je option + space shortcut za push to talk.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice