Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju The La

poruka: 18
|
čitano: 16.499
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju The La".
10 godina
suspendiran
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju The La

probao sam joj u igri pucati u glavu, gađati ciglom i baciti kroz prozor, ali nije dozvolilo ništa. Najgora-igra-ikad.

Moj PC  
1 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju Th
Suludi zahtjevi za nešto što izgleda ovako
K
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
online
Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju The La

Kontrole putem tipkovnice i miša će biti moguće redefinirati" no šit

Moj PC  
7 0 hvala 0
3 godine
online
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju Th
Korky kaže...
Suludi zahtjevi za nešto što izgleda ovako

 Unreal Engine 5, koliko je zahtjevan neznam, no trebalo bi izgledati bomba!

8 godina
offline
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju Th
Da, znas u kakvim gov...pardoncek, kakici si kad ti netko mora naglasavati kako se kontrole mogu redefinirati.

Valjda ce poceti kao glavni selling point naglasavati da se svjetlina ekrana moze namjestati.....

Sto se hardverskih zahtjeva tice, nista posebno, cim je recommended 1080p na 60fps, sve je jasno i s te strane.... Danas, 1080p 60fps na pc treba biti minimum minimuma.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
7 0 hvala 0
3 godine
online
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju Th
Damir22 kaže...
Da, znas u kakvim gov...pardoncek, kakici si kad ti netko mora naglasavati kako se kontrole mogu redefinirati.

Valjda ce poceti kao glavni selling point naglasavati da se svjetlina ekrana moze namjestati.....

Sto se hardverskih zahtjeva tice, nista posebno, cim je recommended 1080p na 60fps, sve je jasno i s te strane.... Danas, 1080p 60fps na pc treba biti minimum minimuma.....

 Mislim da vecina nije vidjela ovo 1440p i 4k, kao ni ja!

8 godina
offline
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju Th
A cuj, taj ultra je "gimmick", radi prodaje najnovijih kartica, uvijek je "ultra" povezana s najnovijom serijom kartica, u prodaji mislim, bez obzira na to koliko je xx kartica stvarno brza od prosle generacije xy.

Navlakusa, rekli bi stari..
.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju The La

"The Last of Us Part 1 za PC moguće rezervirati na Steamu i Epic Games Storeu."

Što će nestati digitalnih kopija igre?

 
8 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju Th
Sasoon kaže...

"The Last of Us Part 1 za PC moguće rezervirati na Steamu i Epic Games Storeu."

Što će nestati digitalnih kopija igre?

 

što bi se u kladionici reklo - klasična navlakuša

16 godina
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju The La

Jeste, pred-naručio dvije. Dok se jedna istroši da imam rezervu

(ako niste nikad igrali, svakako dajte; tko je već igrao PS4 remaster, ovo je bacanje love)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju The La

s obzirom na shity oudated grafiku ne opravdano visoki zahtjevi

be Cool
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju The La

Nego, Radeon RX 5800 XT pod recommended?

A legend says that Chuck Norris was intended to be included as a wonder/unit in Civ4 but was removed due to a seemingly irreparable bug that allowed his creator to defeat UN in less than one turn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju Th
Horned Reaer kaže...

s obzirom na shity oudated grafiku ne opravdano visoki zahtjevi

Kaj se tiče procesora, o da to je vrlo očekivano osim ako nisi prespaval zadnjih pet godina. Bilo koji noviji 4/8 proc je sasvim razumljiv gejmerski minimum u 2023 godini.

 

Pa nismo u 2017 godini, kad je Intel na Desktopu i dalje gural(do Zen CPU lansiranja)samo najače monstrume od 4/8 procova kao i7 7700K za 320$.

 

 

 

Vezano za AMD minimum, izgleda da su zaboravili na R5 1400 kao da on ne bi bio dovoljan za gejming.Kao što vidimo, oba proca kao rabljeni prodaju se prosječno po sitnih 50-60$.

 

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2334524.m570.l1313&_nkw=AMD+Ryzen+5+1400&_sacat=164&LH_TitleDesc=0&_odkw=AMD+Ryzen+5+1500X&_osacat=164

 

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2499334.m570.l1313&_nkw=AMD+Ryzen+5+1500X&_sacat=164

 

 

Za krepat od smjeha, Recommended ili preporučeni AMD CPU je R5 3600X.A kaj sa R5 3600, on možda smrdi a prodao se u količinama od samo 15 x više u odnosu na R5 3600X.

 

Fučkaj ga sad, R5 1600 ili R5 2600 kao da ne postoje a prodani su u ogromnim količinama.Ekipa koja je to sastavljala, sve njih pod hitno treba poslat u ludnicu da kleče na kuruzi.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.3.2023 20:13 (rambox).
8 godina
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju The La

Psihologija kolega...

 

X je mocnije. X je bolje. X je mokri san...

 

Isti kuratz, bas da vidim po cemu je X bolji u ovoj igri od obicnog, cista preseravanja i guranje hardvera za koji bas i nema opravdanja da se kupuje, najcesce....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju The La

Maleni offtopic,ali me oduvijek zanimalo:
Mene kada su učili u školi minimalni zahtjeve su nešto što jednostavno ne ide ispod toga određenoga minimuma!Kako to da onda moja kanturenda od računala može pokretati tako zahtjevne igre?


Nisam probao The last of us,ali evo trenutno igram Sons of the forest koji minimalne zahtjeve ima:
CPU: INTEL CORE I5-8400 or AMD RYZEN 3 3300X
RAM: 12 GB
VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB or AMD Radeon RX 570 4GB
DEDICATED VIDEO RAM: 3072 MB
PIXEL SHADER: 5.1
VERTEX SHADER: 5.1
OS: 64-bit Windows 10
FREE DISK SPACE: 20 GB

 

A ja imam:

CPU:AMD Athlon X4 860K QUAD core
RAM: 8 GB
GPU: AMD Radeon R7 360
Win 10


Kako to da ja mogu(fluidno,bez laga,trzanja i ostalih gluposti) igrati takve igre iako mi je PC daleko ispod minimuma?(ne,nisu ispixelizirane)
-Jedino mi je Red dead redemption 2 pravio problem u tome da ga nisam mogao igrati u full screenu,nego na omalenoj slici s debelim velikim crnim marginama sa svih strana.

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju Th

Treba prodati hardver. Pa i ono što je preporučeno (za više grafičke postavke) radi i na slabijim komponentama od preporučenih. OK, možda dobiješ niži FPS, ali radi.

14 godina
offline
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju Th
Boris grozni kaže...
Korky kaže...
Suludi zahtjevi za nešto što izgleda ovako

 Unreal Engine 5, koliko je zahtjevan neznam, no trebalo bi izgledati bomba!

 Igra ne koristi Unreal Engine nego Naughty Dogov interni engine. I za gornji komentar, ne znam što bi točno trebalo značiti "za nešto što izgleda ovako". Kako izgleda? Ovo je remake igre stare 10 godina, istina, ali izgleda fenomenalno. Odigrao sam na PS5 i igra je grafički impresivna.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
3 godine
online
Re: Objavljeni sistemski zahtjevi za PC verziju Th
Google veli da je to ue5 kako god ga oni zvali
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice