Unutar macOS-a skriven "nacrt" bitcoina – zašto?

poruka: 4
|
čitano: 17.559
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Unutar macOS-a skriven "nacrt" bitcoina – zašto?".
10 godina
suspendiran
offline
Unutar macOS-a skriven "nacrt" bitcoina – zašto?

vrlo vjerojatno obični easter egg ili neki random dokument.

 

Steve Jobs je umro 2011., a ovaj dokument se počeo nalaziti u mac-u od 2018. godine. Zašto tek 2018? Zašto ne 2010? Ili 2005? Ili bilo kad ranije? Uostalom zar je za očekivati da je Steve Jobs u vremenu najgore muke kad je već dobro znao da mu nema spasa, kad je bio na lijekovima 0-24 i s 30 kila manjka, bez ikakvog programerskog i znanstvenog znanja uspio napraviti tako nešto?

 

Meni osobno djeluje vrlo jasno i neinteresantno za bilo kakvu diskusiju.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Unutar macOS-a skriven "nacrt" bitcoina – zašt
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

vrlo vjerojatno obični easter egg ili neki random dokument.

 

Steve Jobs je umro 2011., a ovaj dokument se počeo nalaziti u mac-u od 2018. godine. Zašto tek 2018? Zašto ne 2010? Ili 2005? Ili bilo kad ranije? Uostalom zar je za očekivati da je Steve Jobs u vremenu najgore muke kad je već dobro znao da mu nema spasa, kad je bio na lijekovima 0-24 i s 30 kila manjka, bez ikakvog programerskog i znanstvenog znanja uspio napraviti tako nešto?

 

Meni osobno djeluje vrlo jasno i neinteresantno za bilo kakvu diskusiju.

 

Ali si svejedno odlučio komentirati :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.4.2023 18:01 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Unutar macOS-a skriven "nacrt" bitcoina – zašt
Prije ce biti da starijim uredajima uvale aktiviran mining, da zarade malo :)
○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
 
3 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Unutar macOS-a skriven "nacrt" bitcoina – zašt
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

vrlo vjerojatno obični easter egg ili neki random dokument.

 

Steve Jobs je umro 2011., a ovaj dokument se počeo nalaziti u mac-u od 2018. godine. Zašto tek 2018? Zašto ne 2010? Ili 2005? Ili bilo kad ranije? Uostalom zar je za očekivati da je Steve Jobs u vremenu najgore muke kad je već dobro znao da mu nema spasa, kad je bio na lijekovima 0-24 i s 30 kila manjka, bez ikakvog programerskog i znanstvenog znanja uspio napraviti tako nešto?

 

Meni osobno djeluje vrlo jasno i neinteresantno za bilo kakvu diskusiju.

 Vidim da blage nemas o Bitcoin-u cim si naveo godine kada Bitcoin nije ni postojao, 2010 se jos uvijek slao medu ultra-geekovima, 2005 ga nije bilo, a ni prije. 2008 je napisan whitepaper. 

 

Cak naprotiv vrlo je interesantno. Zasto je bas Bitcoin whitepaper stavljen kao default PDF dokument. I da je easter egg nije li zanimljivo zasto 'bas' taj? Moje misljenje da je to djelo nekog zaposlenika, ne volja cijele firme (jer bi to bila ogromna vijest). 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.4.2023 20:12 (gnautix).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice