Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u

poruka: 17
|
čitano: 12.617
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u ".
16 godina
online
Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u

O, zlo i naopako!!!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u

Bez koliko platiša je ostao?  Ako je ostao bez  mil. muktaša a dobio dvojicu platiša to je win-win situacija.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u

Kome treba netfix? Barem kod nas gdje torrenti rade.

 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netfli
BlueMax kaže...

Bez koliko platiša je ostao?  Ako je ostao bez  mil. muktaša a dobio dvojicu platiša to je win-win situacija.

 Mislim da oni sad ovise i o broju sati gledanja sad kad su uveli (jesu li?) reklame? Pa ako jedna pretplata ima reach 4 čovjeka sad bi im to trebalo bit isto gubitak ako se spusti na jednog koji upali netflix 3 puta tjedno na po dva sata, umjesto prije kad je na profilu bilo tjedno 160 sati gledanja.

11 godina
offline
Re: Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netfli
BlueMax kaže...

Bez koliko platiša je ostao?  Ako je ostao bez  mil. muktaša a dobio dvojicu platiša to je win-win situacija.

 hm, postoji i druga strana medalje

kad jednom pada broj gledatelja, a konurenciji raste, to može pokrenuti lavinu

jer ljudi vole slijediti većinu, pa ako vide da jedan postaje nepopularan, a drugi sve popularniji, pogodi čiju će pretplatu radije uzeti

16 godina
online
Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u

...hmmm

 

onu manje popularnog?

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2023 19:44 (Kant).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netfli

how yes no 

12 godina
protjeran
offline
Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u

Pravi naslov bi bio: I do milijun ljudi u Spanjolskoj odlucilo ne placati mjesecno 5.49-17.99 pretplatu za indoktrinaciju i propagandu.

 

Kme kme, 'ajmo uvest obveznu pretplatu na Netflix.

 
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u

Netflix je realno banana,ali Disney+ je je jos gori dok Prime ima sadrzaja ali i najgore sucelje ikad smisljeno...kaos.

HBO nemam pa ne znam kakav je....

Jos najvise imam koristi od Youtuba na pretplati.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netfli
MEGATAMA kaže...

Netflix je realno banana,ali Disney+ je je jos gori dok Prime ima sadrzaja ali i najgore sucelje ikad smisljeno...kaos.

 

Meni je ludnica da Prime na default Firestick interfaceu nema trailere za sve sto je Amazon. Imas trailere za sve tudje, ali Amazon - nix. Valjda su toliko svjesni da je to sve navlakusa, da ti ne zele ni pokazati u strahu da ces odustati.

12 mjeseci
protjeran
offline
Re: Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netfli
MEGATAMA kaže...

 

HBO nemam pa ne znam kakav je....

 

Gledam ga godinama i na njemu su najjače pojedine poznate serije (jasno, i druge platforme imaju svoje hit serije). Jednom kada ih pogledaš, u biti nemaš što gledati,  osim iznova gledati neke poznate i sada već starije serije (Teorija velikog praska, 2 i pol muškarca, Sex i grad i sl.). Filmovi su im tako-tako. Par blockbustera, a ostalo su neki čudni filmovi. Sada se ionako spajaju s Discoveryjem, pa tek treba vidjeti što će to donijeti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2023 22:39 (NetkoNegdje).
15 godina
online
Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u

Recite vi što želite, no na kraju će ispast da je i dalje najbolja kabelska/satelitska jer ti servira film bez pitanja pa gledaj, a ne da gubim vrijeme tražeći po Netflix/streaming servisu što još nisam gledao ili što izgleda iole gledljivo. Eno kod prijatelja se stalno vrti neki Pink Action/Western/Triler sa satelitske i kad dođem kod njega stalno se zagledamo u to što je odabrao umjesto nas neki Đelo Hađiselimović

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netfli
neću imati pretplatu ni na jedan, dok se ne pojavi neki koji nudi sve od sadržaja koji ja želim, koliko god to koštalo.
a ne da za jednu seriju moram imati prime, za drugu netflix, za treću nešto treće... katastrofa
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u

2-3 puta skuplji od konkurencije i još im nije dosta. Skupo će oni platiti tu svoju poslovnu politiku. Prvi ću odustati čim više nećemo moći koristit nas četvero jednu pretplatu bez doplate.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u

ljudi jos koriste NF iz ljenosti (u smislu da im je previse tlaka to otkazati)

kada skuze da je duplo veca cijena, a nemaju sta gledat ce proc dalje

 

ja ga placam za 1 slot, i to mi je ok. ako moram placat punu cijenu idem kod konkurencije+ pirati za njihov sadrzaj

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 10:17 (Gemmy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netfli
Nije vrag da su ovim potezom stvaro očekivali porast pretplatnika.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 🤡🤡🤡🎺
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nakon ograničavanja dijeljenja lozinki, Netflix u

Imam Netflix i kad su u pitanju filmovi to je tak jadno, serije su ajmo reci koliko toliko dobre ali definitivno bi mogao bez njega sam tak, imam EON FULL TV i zadovoljan sam sa njime za 69 kuna koliko košta.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice