Samsung u srijedu predstavlja nove uređaje: Evo št

poruka: 5
|
čitano: 6.290
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung u srijedu predstavlja nove uređaje: Evo št".
11 godina
offline
Samsung u srijedu predstavlja nove uređaje: Evo št

Od zadnjeg ažuriranja/aktualizacije prije cca tjedan dana baterija na  mojem S21 totalno blesira. Jutros prazan mobitel, jučer ostavljen na 60-tak % sredinom dana, bez korištenja. U početku se nije dao niti početi puniti.

Ako je to neko softversko sranje da motiviraju ljude da im kupuju nove mobitele, onda su oni potpuno ludi.

A ovu flip kramu ne bih koristila da mi plate.

 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Samsung u srijedu predstavlja nove uređaje: Evo št

Na mome S23+ sve OK nakon ažuriranja.

合氣道 Ponekad se osjećam kao da nisam navijač Dinama, nego da sam ja Dinamo. @ PzKpfw
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung u srijedu predstavlja nove uređaje: Ev
telefon 2 kaže...

Od zadnjeg ažuriranja/aktualizacije prije cca tjedan dana baterija na  mojem S21 totalno blesira. Jutros prazan mobitel, jučer ostavljen na 60-tak % sredinom dana, bez korištenja. U početku se nije dao niti početi puniti.

Ako je to neko softversko sranje da motiviraju ljude da im kupuju nove mobitele, onda su oni potpuno ludi.

A ovu flip kramu ne bih koristila da mi plate.

Samsung da imalo pažnje posveti optimizaciji softvera i bateriji, imali bi vrhunske mobitele. Što mi znači mobitel kad na njemu baterija jedva izdrži pola dana uz jače korištenje. Zato jednostavno ne kupujem Samsung mobitele. Prilikom kupovine sam ih razmatrao, ali ne više, bar dok to dvoje ne poprave.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.7.2023 10:25 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Samsung u srijedu predstavlja nove uređaje: Ev
Z Flip 4 ovdje, nikakvih problema. Najbolji mob dosad.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Samsung u srijedu predstavlja nove uređaje: Ev
Marko :D kaže...
telefon 2 kaže...

Od zadnjeg ažuriranja/aktualizacije prije cca tjedan dana baterija na  mojem S21 totalno blesira. Jutros prazan mobitel, jučer ostavljen na 60-tak % sredinom dana, bez korištenja. U početku se nije dao niti početi puniti.

Ako je to neko softversko sranje da motiviraju ljude da im kupuju nove mobitele, onda su oni potpuno ludi.

A ovu flip kramu ne bih koristila da mi plate.

Samsung da imalo pažnje posveti optimizaciji softvera i bateriji, imali bi vrhunske mobitele. Što mi znači mobitel kad na njemu baterija jedva izdrži pola dana uz jače korištenje. Zato jednostavno ne kupujem Samsung mobitele. Prilikom kupovine sam ih razmatrao, ali ne više, bar dok to dvoje ne poprave.

 Moj a52 ne treba niti jednu od promjena koju si upisao, softwer je potpuno u redu, mislim uvijek se može bolje i više ali ja sam zadovoljan svojim mobom, od redovitih apdejtova i sigurnosnih zakrpi do trajanja baterije koja zna potrajati i tri, četiri dana, slabo koristim mob a to što ga koristim, viber, whatsapp, zoom, nešto ostalih appova, poruke, pozivi, mail, nešto fotografiranja (pogotovo kad nešto ne vidim pročitati) i nešto surfanja ne i igranje je potpuno ok.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.7.2023 17:23 (notloB).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice