kako maknuti kineski prijevod iz filma

poruka: 5
|
čitano: 9.565
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
kako maknuti kineski prijevod iz filma

dakle imam film koji ima kineski prijevod i htio bih ga maknuti pa da mi ostane samo hrvatski prijevod jer mi se ovaj kineski preklapa sa hrvatskim i teško se onda čita kako da to napravim dakle da mi ostane samo hrvatski inače je film skinut dakle sa kineskim prijevodom

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
kako maknuti kineski prijevod iz filma

Ako je na film kineski prijevod "zalijepljen", znači ubačen u sliku i tako izdan onda mislim nikako.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: kako maknuti kineski prijevod iz filma
robi64 kaže...

dakle imam film koji ima kineski prijevod i htio bih ga maknuti pa da mi ostane samo hrvatski prijevod jer mi se ovaj kineski preklapa sa hrvatskim i teško se onda čita kako da to napravim dakle da mi ostane samo hrvatski inače je film skinut dakle sa kineskim prijevodom

Nikako, ako su kineski titlovi na samom filmu. Stavi na HR titlove crnu pozadinu, onako kako to ima HRT.

6 godina
neaktivan
offline
Re: kako maknuti kineski prijevod iz filma

Malo strpljenja ne škodi. Svaki film se pojavi u blu ray ripu koji mjesec dva kasnije pa onda nećeš imati problema. Osim toga lijepo je znati da ako već skidaš filmove da bar ne forsiraš vrijeme dok se negdje u svijetu ne pojave originalni dvd i blu-ray jer se oni onda ripaju i to su naj-kopije a distributeri su već ostvarili zaradu na filmu. Osim toga gledanje bilo koje hd ripa je samo kvarenje užitka jer blu rey rip 1080p dts mkv s dobrom kompresijom od 5-10gb je pravi ugođaj ako ti je komp spojen na hdtv a ton na pojačalo 5x1.

 

9 godina
offline
kako maknuti kineski prijevod iz filma

Majstore, a da ti pogledaš malo kad je zadnji put pisano u temu prije nego odgovaraš? Kako samo uspiju ovi padobranci iskopati 5 godina stare teme, to mi nije jasno.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
8 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice