Konvertiranje u i izrada DVDa

poruka: 45
|
čitano: 13.139
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Evo ja osobno koristim ConvertXToDVD vec dugi niz godina no on je dosta limitiran u izradi menija i editiranju titlova. Zanima me ako netko ima neku bolju preporuku za konvertiranje i izradu menija...

Hvala...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Ja takoder samo njega koristim tako da nebi znao...

 

Cuo sam za DVD Santa ali neznam kakav je...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa

Ma sporiji i nije bas friendly za titlove...

Ja se nadam da kada izade v3 ce bit dosta toga promjenjeno...instaliro sam betu i jako puno su toga dodali; najvise su se pozabavili izradom menija (bit ce fora jer ce se moc theme skidat s neta)..no beta verzija nije jos stabilna i ima dosta gresaka...

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2008 20:55 (PeroBatina).
16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Bojim se da je ConvertXtoDVD najbolje što se može naći. Konvertiranjem se bavim već godinama, i probao sam puno programa, ali s ConvertXtoDVD se jedinim može relativno jednostavno složiti potpun DVD (svim ostalim programima nešto fali, ili izrada menija, ili nema titlova, ili se film rekodira 4 sata)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa
Znaci nisam nista propustio koristeci ConvertX...
16 godina
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa

Za pravljenje kompletnog DVD-a najbolji je definitivno DVD LAB PRO 2.Sadrži sve od menija,titlova... i film je otprilike gotov za 15-20 min.

16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Ulead DVD movie factory 6.0. Ak mene pitaš rađen je za početnike. Za osobe sa manjin IQ-om (kao ja) i jedino šta moraš znati je stisnuti next. Jednostavno kao bijeli grah.


KOMP-C2D E8200 2,66ghz, Asus P5K-e/WiFi, Gigabyte HD3870, Corsair 2x2gb ddr2,800, Samsung 500gb, Corsair 450w vx
LAP-HP 6710s, 15,4“, C2D T7300 2,0ghz, Intel X3100 384mb, Samsung 2x1gb ddr2,667, Toshiba 120gb
POCKET PC-HP Ipaq rx5700, Samsung 400mhz, 1gb flash ROM, 64mb ram, Wm5, Gps, Bluetooth, SD/MMC
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa
Cika Jova Zmaj kaže...
Bojim se da je ConvertXtoDVD najbolje što se može naći. Konvertiranjem se bavim već godinama, i probao sam puno programa, ali s ConvertXtoDVD se jedinim može relativno jednostavno složiti potpun DVD (svim ostalim programima nešto fali, ili izrada menija, ili nema titlova, ili se film rekodira 4 sata)
 Po ovom naputku ja sam ga instalirao.. Zadovoljan sam..

 

Never interrupt your enemy when he is making a mistake.
Napoleon Bonparte
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2008 20:48 (SZKlemen).
16 godina
protjeran
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Molim za pomoć!!!

Konvertiram  film  u  avi  formatu  pomoću  programa  Convertx  to  DVD  i  ne  radi  mi  na  kompjuteru  i  u  Pioneeru  koji  čita  samo  DVD,ali  radi  u  običnom  divx-dvd  playeru  Daewoo.U Daewoo rade titlovi i sve je OK.

Konvertiram  istu  stvar  s  Total  Video  konverterom  gdje  izaberem  DVD-mpeg  codec  i  pročita  ga  i  Pioneer  i  kompjuter,ali  ne  mogu  ubacit  titlove.

Convertx  radi  konvertiranje  brzo,ali  mi  nije  jasno  zašto  se  film  ne  reproducira.Da  li  je  stvar  dvd-codeca,i  kako    ih ubaciti.Inače imam instaliran K-lite codec mega pack.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa

Pokušaj film provući kroz DVD Shrink i onda ga sprži na dvd jer samostoječi dvd player ti ga prepoznaje jer podržava i ostale video formate osim dvd ,znači kad radiš sa Convertx - om dobiješ audio ts i video ts folder audio je standardno prazan a video ts folder je bitan otvori shrink provuci film i sprži ga na dvd .

16 godina
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Ja za konvertiranje koristim Xilisoft AVI to DVD, međutim kod gledanja na DVD-u dolazi do "ledenja" pojedinih dijelova. Da li ko ima kakvo iskustvo?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

WinAvi

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.3.2008 21:32 (Verbatim).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa

Cika Jova Zmaj kaže...

Bojim se da je ConvertXtoDVD najbolje što se može naći. Konvertiranjem se bavim već godinama, i probao sam puno programa, ali s ConvertXtoDVD se jedinim može relativno jednostavno složiti potpun DVD (svim ostalim programima nešto fali, ili izrada menija, ili nema titlova, ili se film rekodira 4 sata)

 

Čika Jova nemoj se ljutiti, no moje iskustvo s WinAVI Video Converterom je tako da mu ConvertX to DVD nije ni do koljena.

Radi brzo i učinkovito ! Ne želim sad potezati temu "čiji je veći", no volio bih da probaš navedeni program. Osmijeh



Najbolja hrana je Afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Izasao je ConvertXtoDVD v.3...

 

http://www.vso-software.fr/download.php

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa
Što mislite o dvd-flick (freeware) ?
16 godina
protjeran
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa
Recenzije te savijeti mozete naci na http://dvd.box.sk/
Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Odlična stranica za video konverziju - tutorijali+slikovnice

http://www.neotronic.info/index.php?option=com_content&task=category&sectionid=4&id=16&Itemid

=31

 

(spojite link)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.3.2008 15:26 (Verbatim).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa

DVD LAB PRO 2. Hm, primamljivo izgleda vrijeme obrade, ali skinuo sam program i nesnalazim se najbolje ili bolje receno nikako u njemu pa ako bi mogao  roby777  ili  neko  treci da mi pojasnis u kratkim  crtama  kako  od  AVI-a  do  DVD-a,  naravno  sa  titlovima?  HVALA!

 

doe
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.4.2008 23:57 (doe).
16 godina
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa
Koristi rađe ovaj xtodvd !
16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Pa, naravno da koristim jer mislim da je najbolji samo on odradjuje posao u realnom vremenu, a kolega za pomenuti program kaze "film je otprilike gotov za 15-20 min."...pa stoga nebi bilo lose da mi neko pojasni ono sto sam trazio.Jos jednom HVALA!


doe
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

 Za one koji poseduju nero 7 ultra edition postoji citav skup alata koji garantuju jednostavnu izradu u dve faze.. prvo pokrenuti opciju /make your own dvd video/ koja ce vam enkodirati zeljeni snimak i izvesti u obliku VTS foldera..u drugom koraku cete odabrati opciju /burn dvd video files/ importovati u njega gotovi VTS..u folder koji ce vam biti oznacen crvenom bojom..ubaciti prazan dvd i gotovo. Vazna napomena nikada ne koristiti opciju /copy dvd/ ukoliko zeliti da ga pustate na linijskom plejeru..iskljucivo opciju /burn dvd files/..bez obzira dali zelite da narezete na disk dvd video koji ste sami uradili ili zelite da kopirate neciji tudji koji ste pozajmili.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Izvinjavam se zbog pogresnog zakljucka (neznanja)!  Naime,  posto sam nabavio jaaaacu masinu ConvertXToDVD zdere video materijal. (vremenski 20-ak min. film od 90 min.) VRH


doe
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Da li ConverXtoDVD može ovo:

Netko je nešto snimio mobitelom i to prebacio na CD.    Kada CD stavim u comp., datoteka se otvara sa Quick Time Playerom ( Type: 3GPP Movie ).

Da li ConvertXtoDVD može konvertirati tu "moju" datoteku u format koji se poslije može pogledati na kućnom DVD-u.

 

                                                                                                            Unaprijed zahvalan. Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa
PeroBatina kaže...

Evo ja osobno koristim ConvertXToDVD vec dugi niz godina no on je dosta limitiran u izradi menija i editiranju titlova. Zanima me ako netko ima neku bolju preporuku za konvertiranje i izradu menija...

Hvala...

 
Ne znam da li si probao Adobe Encore-om, stvarno solidan program, možda malo na početku izgleda komplicirano, ali kad
se zalaufaš, super je..
16 godina
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Convertxtodvd je OK ako gledaš film na katodnom TV-u, ali ako imaš LCD od 82 cm ili veći onda nije baš DVD kvaliteta. Ipak trenutno nema boljega pa ga se i ja držim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

Da li ConvertXtoDVD po defaultu koristi obje odnosno četiri jezgre procesora ili to treba negdje uključiti?

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Konvertiranje u i izrada DVDa

kako da maknem onaj vodeni žig kada konvertiram film s convetxtodvd-om??  PM

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa

mogu ti reći i bez pm, kupiš ga i registriraš

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 2GB RAMA (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 X2 6000+ (3.1gHz),Nvidia GeForce 7600gs (256mb),Seagate 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa

ofkorz!!

16 godina
offline
RE: Konvertiranje u i izrada DVDa
roby777 kaže...

Za pravljenje kompletnog DVD-a najbolji je definitivno DVD LAB PRO 2.Sadrži sve od menija,titlova... i film je otprilike gotov za 15-20 min.

  Imam jedan problem s DVD lab pro. Kad želim u dvd film ubaciti hrvatske subtitlove, najprije s VobEditom demuxam film na sliku i zvuk. Zatim želim s DVD lab pro-om ponovno sve to spojiti zajedno s subtitleom, ali kad dodam sliku ono u formatu .m2v, taj dio mi je uvijek 4:3 iako je u originalu 16:9. Čak i kad pokrenem .m2v on je u 16:9 formatu, ali čim ga dodam u DVD lab pro postaje 4:3. Kako da to riješim pa da omjer stranica bude kao u originalu?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice