Koji mp3 player posjedujete?

poruka: 99
|
čitano: 18.598
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Koji mp3 player posjedujete?

ja posjedujem sony nw a-3000 sa 20 GB koji super izgleda i radi ali je zeznuto bilo staviti muziku na njega zbog programa koji je potreban za to

 

quadro mp66   od 1 GB sa slotom sa mini SD kartice , jeftin a super za svakodnevno slušanje, jednostavna izmjena muzike preko mini SD kartica

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?

dva sonyja!

 

ja koristim hd5 (20 giga), stara mala ciglica sa rudimetarnim ekranom, ali savršen zvuk. jedini je problem korištenje sonic stagea (ne pravi problem, nego je malo zahtjevan).

 

zato mi se strašno sviđa curin a818, 8 giga, drag & drop sistem, fenomenalan ekran i strahovito jači zvuk! jedva čekam neku kapacitetniju verziju (barem 20 gb), odmah ga nabavim sebi ;)

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?
Wolverine kaže...

ja posjedujem sony nw a-3000 sa 20 GB koji super izgleda i radi ali je zeznuto bilo staviti muziku na njega zbog programa koji je potreban za to

 

quadro mp66   od 1 GB sa slotom sa mini SD kartice , jeftin a super za svakodnevno slušanje, jednostavna izmjena muzike preko mini SD kartica

 nije da se hvalis hehe

ja imam Zen Stone plus 2Gb ...presavrsen mali mp3 (jedino zna nekad bit spor :|)
16 godina
offline
Koji mp3 player posjedujete?

imam Transcend T.sonic 520 kupio sam ga zato sto je bio best buy u BUG-u i nisam se razocarao ima predobar zvuk i super slusalice,a poslje sam si kupio 4 sanyeve eneloop baterije i punjac

tako da sam prezadovoljan sa njim


"Whenever my Boss pisses me off, I secretly change the password to his e-mail account.
When he can't log on, he'll piss and moan for 5 minutes, cursing the computer. Then he'll come groveling to me for my help. Once he's groveled enough, I re-enter the right password from my office, go to his and watch him look like a dummy while I log-on easily.
I just love it. Heh, heh, heh."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?
K750 :D

Ima dosta solidan zvuk, uz to hpm70 slusalice i jako sam zadovoljan.

Nije mi bas prakticno vucati posebno mp3 player i posebno fon.
16 godina
neaktivan
offline
Koji mp3 player posjedujete?

Mrzim te điđe od plastike.

Veći dio života sam skupljao kvalitetne Walkmane.

Dobra stara vremena kada su ih radili od aluminija i made in Japan.Smijeh

Čak sam napravio i mali

.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji mp3 player posjedujete?

Creative Zen V Plus 2Gb ...

 

Savrsen Player ... onak punim ga jednom mjesecno a koristim ga na dnevnoj bazi Smijeh


Main Komp :
Athlon64 X2 4200+@2200MHz//MSI K8N Neo4 Platinum//ST 2x1024 DDR 400 CL2 // Seagate 80 Gb ST380815AS//Seagate 320Gb ST3320620AS//Gigabyte 8800GTS 512Mb//Chieftec CA-01B-B-SL//Chieftec 550W//LG F900P//Plextor DVD-RW PX-810SA// LiteOn DVD DH-16D2S
Laptop :
Acer 5520G - AMD Turion TL-56\\Nvidia 8400M GS\\2Gb ddr2\\WD 160Gb sata
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji mp3 player posjedujete?

Quadro Mp58

1 GB

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji mp3 player posjedujete?

Creative Zen 4GB... Uskoro i SD kartica od 4GB :)  Super  je  plejer,  pogotovo  displej  -  slika  je  fenomenalna  =)


Everything's just fine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?

IRIVER T10 1 GB

Definitvna preporuka svima koji zele cvrst, robustan i izdrzljiv mp3. Batreija je AA pa stoga traje cjelu vjecnost (mjenjam dvije punjive sanyo 2500mAh). LCD je isto odlican a sam mp3 ima opcija vise nego ijedan kaj sam isprobal. Na kraju ali i najbitnija stavka je zvuk koji je odlican, cist a basevi stvarno dovoljno jaki.

Jedna neg strana po meni su slusalice koje djeluju jeftino (skroz plasticne) ali sam zvuk uopce nije los. Ali ja sam ipak kupil Pioneer sluske za 100kn i zadovoljan sam izborom

SE-CS22

Ugl. svi koji se bave sportom i rekracijom a vole uz to slusat i svoje omiljene mp3-e ovo je pravi izbor.

Intel Core 2 Duo E6300 @3500Mhz - 1.4000V, CoolerMaster Hyper-TX, ASUS P5B deluxe, Crucial Ballistix DDR 677 2x1024MB 1000Mhz 4-4-4-8 - 2.45V, Gainward 8800GT 512MB, TV tuner ASUS P7131 Hybrid, HITACHI Deskstar GST T7K160 160Gb, Corsair 450W VX, DVD±RW LITEON LH-18A1P,CoolerMaster Centurion5 - 2x80mm + 2x120mm, Logitech Z3, Samsung SyncMaster 931BF, Samsung SWT1200, Logitech RX1000
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2008 13:11 (elvis again).
16 godina
neaktivan
offline
Koji mp3 player posjedujete?

Ipod shuffle od 512mb

I  sad  mi  dolazi  iPod  TouchCool    od  32GB  jedva  cekam    Osmijeh  Vec sam kupio slušalice za njega samo cekam da mi stigne Smijeh


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji mp3 player posjedujete?

iPod Video 80 GB i Philipsov Go Gear 512 MB + 1 GB micro SD za neke kraće izlete.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?
IRIVER T10 1 GB-jako dobar,svaka preporuka.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?
Transcend T.sonic 520
16 godina
neaktivan
offline
Koji mp3 player posjedujete?

iPod nano 4GB

i najbolji je a probao sam svakakve...

Ali - SONY Walkman za kazete je ipak bio najbolja stvar za mjuzu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?

Sony

NWZ-A815
Gigabyte 965P-DS3/C2D E4300@3.0Ghz/2 x DDR2 1024Mb ,Dual Channel- PC5400 SuperTalent, T667UB1GC Samsung@833Mhz-55515.LC/
Sapphire X1950XT 256Mb/HDD Seagate 200GB, Serial ATA II, 7200 rpm, Barracuda 7200.10, ST3200820AS, 8MB /THERMALTAKE Soprano VB1000BWS/PSU CHIEFTEC GPS550AB-A PFC -550W/Samsung monitor SM931BW, 19“ LCD
16 godina
offline
Koji mp3 player posjedujete?

Koristim mob SE V630i s 2GB M2 karticom, stvar je odlična a sa sobom ne nosim hrpu uređaja

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji mp3 player posjedujete?

iriver T10 1GB

 

iPod zvuči smiješno kraj njega Smijeh

 

topla preporuka

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?
fifiX kaže...

Koristim mob SE V630i s 2GB M2 karticom, stvar je odlična a sa sobom ne nosim hrpu uređaja

imam i to al ga ne koristim za slušanje muzike
radi reda sam probo kak zvuči - bolje od ipoda
veliki plus - može se koristit sa bilo kojim slušalicama (3.5mm jack)
16 godina
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?
elvis again kaže...

IRIVER T10 1 GB

 

Jedna neg strana po meni su slusalice koje djeluju jeftino (skroz plasticne) ali sam zvuk uopce nije los.

 

 

Negdje sam pročito da su tao brandirane Sennheiserove slušalice. Obzirom na zvuk, ne bi se čudio. Bolje su od ostalih klasičnih ear-bud  slušalica što sam čuo u toj klasi (Sony, Panasonic, iPod, Philips).

 
16 godina
neaktivan
offline
Koji mp3 player posjedujete?

Sony Ericsson K550i sa 1GB karticom. Sasvim dosta.

Vjerojatno ću u dogledno vrijeme nabaviti neke slušalice iz HPM serije jer su ove koje se dobiju s mobom, što se ergonomije tiče, užasne.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji mp3 player posjedujete?

SE K750i

CECT 689

iPod 10 Gb

iPod 60 Gb


jesti i spavati
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?

Creative Zen V Plus 4GB

 

Odličan player - super kvaliteta zvuka (iako dolazi sa osrednjim slušalicama kupio sam si philipsove sa silikonskim čepićima kaj idu skroz u uho), intuitivni meniji, odličan management album/artist/genre, prikaz album arta, radio, snimač zvuka, baterija trajeeeeee

Moram priznati da mi se sviđa i Sony NW A816... možda si kupim nekaj iz te serije kad dođu na kapacitet od 32 GB flasha (mp3 player mi mora biti flash based... sa hard diskom su mi bezveze)


Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
16 godina
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?

Ja isto imam Sony NW-A3000 - odličan u svakom pogledu, pogotovo glede same kvalitete zvuka (btw. defaultne slušalice su stvarno prva liga!!!)

 

Potpuno se slažem s tobom oko idiotskog i traljavog softvera zvanog ''Connect Player'' - sve je, samo ne user-friendly, sva sreća što je odnedavno u vječnim softverskim lovištima...

 

No, uglavnom u novije vrijeme, mp3-ce slušam na svom SE W850i mobu pomoću Sony Bluetooth slušalica preko A2DP (Bluetooth stereo)

 

Osmijeh

 

 


Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
16 godina
neaktivan
offline
Koji mp3 player posjedujete?

Creative MuVo TX SE .. nisam ga već dugo koristio

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji mp3 player posjedujete?

Creative Zen 1Gb, nema bolje kvalitete zvuka....samo Creative! Barem po mojim iskustvima.


...nije zlato sve što sja...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji mp3 player posjedujete?

ipod nano 8gb


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji mp3 player posjedujete?

iPod Touch 16gb


Diritor je lipo reka
pali smo na dno
homo si skupa na BIRO.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koji mp3 player posjedujete?
trekplay 1gb + fm,dobio sam ga i potpuno sam zafovoljan(jest da mi je sad malo mesta al neka...) drzi bateriju dugo,ne buguje,dobar zvuk....koliko para toliko muzike :)
16 godina
neaktivan
offline
Koji mp3 player posjedujete?

Sony NW-E002

 

Njegov program Sonic Stage je KATASTROFA, ali našao sam puno bolju alternativu koja se stavi na stick i prenosi zajedno s njim...


There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice