Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite? zaključana tema

poruka: 94
|
čitano: 22.462
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Iskreno da kažem - prezirem ih.

Evo da pojasnim:

 

Prvo:
"Cinjenica je da mnogi koji pljuju po narodnjacima zalaze u narodnjacke klubove i za divno cudo znaju rijeci pjesama puno bolje od 'deklariranih narodnjaka'."

BULLSHIT!!!!!

Mrzim cajke iz dna duse. Prezirem ljude koji ISTINSKI uzivaju u njima, i dozivljavam ih kao niza bica, evolucijske krizance ameba i homosapiensa. Sve sto znam o toj muzici procitam uglavnom u medijima (tako znam da nekakav Sampanjac je kao super hit).

Drugo:
Zasto prezirem cajke?
Ne iz nacionalnih razloga. Ja sam anti-nacionalist. Upoznao sam neke ljude iz Beograda koji su me odusevili i trenutno su na mojoj top10 listi najljudi koje sam upoznao. OK? Nisam nacionalist.

Stovise, ne prezirem cajke, zapravo. Prezirem cajke u svom gradu. Cajke predstavljaju sve ono sto moj grad zapravo ne bi trebao biti, a jest. Za mene su cajke simbol chobanizacije mojeg grada. Da se razumijemo, nemam nista protiv izvodjaca. Oni su samo ljudi koji zaradjuju svoj kruh.
Prezirem publiku. Prezirem te sirovine koje su do jucer sjedile na vrhu Dinare, a danas kroje MOJ GRAD prema svojim potrebama i zeljama, ne mareci za dushu mog grada, ne mareci za povijest, za sve ono sto je ovaj grad bio. Oni prostituiraju moj grad. Oni su zatrali sve urbano u mom gradu.
ONI SU UBILI MOJ GRAD!
Ovaj Zagreb danas nije moj grad. To je neciji tudji grad. Postao je jeb*** balkanska kasaba, postao je velika kocka betona i stakla, bez dushe.

WE WRE THE BORG; RESISTANCE IS FUTILE.
YOU WILL BE ASSIMILATED!!!

Uvijek sam mislio da znam kako Borg izgleda.
Zaje*** sam se. Borg nije visokotehnoloski razvijena rasa, simbioza masine i covjeka.
Borg je primitivna, agresivna, amoralna rasa poluljudi, kojima nista nije sveto, koji su kunu u svoja bozanstva, i slijedeci tren ih gaze, licemjerna masa. A cajke u Zagrebu su samo zvuk kojeg Borg ispusta ruseci zadnje temelje urbanosti u Zagrebu.

Zato prezirem cajke. Zato prezirem publiku koja slusa cajke.

---

Želio bih čuti vaš mišljenje o ovakvoj vrsti glazbe.

Kako da ne - How yes no
16 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

zasto ih ne volim?! sad se upravo pokusavam suzdrzat da ne napisem nesta za crveni ili crni karton... evo to je zasto! cajke zadnje smece koje ima... tako jadan tekst (koji tekst?!), glazbena pozadina je... uglavnom te cajke pucaju na ljude koji ne mogu shvatit pravu glazbu, pa slusaju ritmove i tekstove koje normalan covjek ne moze slusat... kako si mi sad digao zivac sa ovom temom!

 

*tamo gdje se nalazi "..." umetnite svoju najdrazu psovku, ili vise njih!

***em sve! (mislim ovo je opaka psovka, ne opisivanje mog ljubavnog života)
16 godina
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

NEMOJ MOLIN TE NEMOJ ME MUCIT!

 

Ja predlazem moderatorima da zatvore ovu temu prije neg ja pocnem zasto sam protiv.

Ovakve teme uvjek odu u 3 **** * ** * * **  ***** ** * ** * *** i to s razlogom.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?
The_Chosen_One kaže...

Mrzim cajke iz dna duse. Prezirem ljude koji ISTINSKI uzivaju u njima, i dozivljavam ih kao niza bica, evolucijske krizance ameba i homosapiensa. Sve sto znam o toj muzici procitam uglavnom u medijima (tako znam da nekakav Sampanjac je kao super hit).

 Takoder mrzim cajke.
Ali iskreno me boli briga sta ce tko slusati. Za Mene je ta vrsta muzike prejadna, ali ako se nekome svida, samo nek izvoli.
Ja ih nebi slusao da mi se plati...
E4600@3360MHz,8600GTS,2GB DDR2@840MHz
16 godina
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Kad sam dozno da se best zatvara i da je prostor kupio neki lik kaj bu cajke tam pušto tako sam popi*dio da nebi bilo u redu sad tu pisat šta sam sve prokleo i živo i mrtvo...  Club The Best  najpoznatiji klub u zagrebu u zadnjih 20 godina, simbol zabave u gradu se zatvara i na tom istom mjestu će dolazit ČOBANI slušat srpske brojalice sa muzikom u pozadini koju bi svaki drugi 12-godišnjak mogo napravit doma za kompom...

 

...gamad,  niža rasa  priglupi ljudi bez osjećaja za ikakvu glazbu,  najjače je kad kažu: o ukusima se ne raspravlja.  pa cajke nisu vrsta ukusa  to je smeće, dno dna, govno balkanskog komercijalizma,  pfuj!!!!!   djeca po zagrebu mi na mobitelu puštaju: Moje je srce na balkaaaanu...  pa ko je tu lud  dođe mi da ih izbacim iz tramvaja, to treba sve protjerat iz Zagreba koji bi kao trebo bit urbano središte Hrvatske a ne selo.   

 

dosta,  neću više, mogo bi ovak 5 strana ispisat...................

"Um caruje, Dundo Maroje..."
16 godina
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

reko si sve kaj i ja mislim.

prešutio si psovke.. znam da su ti se motale po glavi :D

 

ti si moj idol! Osmijeh

 

osnovni problem u današnjem društvu je taj kaj se došljaci ne prilagođavaju novoj sredini nego očekuju da se sredina prilagodi njima..

i nažalost, njihov kamenjarsko-mentalni sklop to ne shvaća.. :(

 

edit:

neki dan sam išo u bakagu, i imao sam kaj čuti.. muzika koja dolazi gore sa kata.. bivše papaye današnje euforije.. katafuckingstrofa..

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2008 23:02 (nixass).
16 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Ja isto prezirem i mrzim cajke. Takve zatupljujuće i retardirane stihove treba zakonom zabranit i uvest inkviziciju da spali i izbriše svaki njihov trag sa lica zemlje. Ali nije najgore to silovanje mozga nego ljudi koji to slušaju. Kako čovjek može slušat onu kur...... od Cece kada je pjevala da sve  hrvate treba istrijebit pred četnicima i mužem (svi ga znate). Pa gdje vam je ljudi mozak? I još je neki veličaju kao odličnu pjevačicu i čujem je po kafićima. Te kafiće treba
 dignut u zrak zajedno s ljudima u njima.

P.S. Samo da kažem da se ovaj post odnosi na hrvate ( čitaj: IZRODE NACIJE) koji slušaju pjevače četnike koji su otvoreno podržavali velikosrpsku agresiju. Kako možete bit tako glupi ?!?
Za ostale koje slušaju narodnjake (onih autora koji nisu četnički nastrojeni) nisam uopće ekstremno nastrojen, iako općenito ne podržavam bilo kakve cajke.

P.S.2 Ne vrijeđaj borgove

 

P.S.3 Iako ću sigurno popušit karton zbog ovakvih mišljenja, i bio sam beba ili mali balavac u vrijeme rata, neka se samo stariji članovi foruma prisjete kako je bit u ratu i kakvo je to velikosrpsko veličanje i vjerujem da niti jedan neće imat ni jednu lijepu riječ ili mišljenje o tome

 

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2008 23:13 (Paolo2612).
16 godina
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

kad mi netko kaže da sluša cajke(srpske),samo ga pitam da li se sjeća što su srbi pjevali u vukovaru 1991...većina nezna

 

PS. razumijem zašto sve više ima narodnjačkih klubova,jer je vlasnicima bitna dobit a danas se narodnjaci nažalost najbolje prodaju

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2008 23:21 (seth).
16 godina
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?
zv'jer2 kaže...

Kad sam dozno da se best zatvara i da je prostor kupio neki lik kaj bu cajke tam pušto tako sam popi*dio da nebi bilo u redu sad tu pisat šta sam sve prokleo i živo i mrtvo...  Club The Best  najpoznatiji klub u zagrebu u zadnjih 20 godina, simbol zabave u gradu se zatvara i na tom istom mjestu će dolazit ČOBANI slušat srpske brojalice sa muzikom u pozadini koju bi svaki drugi 12-godišnjak mogo napravit doma za kompom...

 

...gamad,  niža rasa  priglupi ljudi bez osjećaja za ikakvu glazbu,  najjače je kad kažu: o ukusima se ne raspravlja.  pa cajke nisu vrsta ukusa  to je smeće, dno dna, govno balkanskog komercijalizma,  pfuj!!!!!   djeca po zagrebu mi na mobitelu puštaju: Moje je srce na balkaaaanu...  pa ko je tu lud  dođe mi da ih izbacim iz tramvaja, to treba sve protjerat iz Zagreba koji bi kao trebo bit urbano središte Hrvatske a ne selo.   

 

dosta,  neću više, mogo bi ovak 5 strana ispisat...................

 Kad serem nekom zbog cajki ovak pricam ja kad se suzdrzavam, a vjerujem da si se i ti tu suzdrzo.
Seljacine nad seljacinama, I Mocvaru su zatvorili pas mater.
AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz HD3850 512 Mb OC 2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
16 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

fuj cajke!

 

današnja hrvatska mladež: kud svi, tud i mali mujo

 

kod mene prolazi narodna muzika, i eveltualno završava s par Bešlićevih pjesama koji je folk, ali je ok. To mi i ne smeta tolko, mirne tamburice i tako to... ali kad počnu lupat sintisajzeri, harmonike, i sve živo istovremeno dok neki luđak pjeva (i to loše) o vinu, ljubavi i tabletama, slabo mi dođe...

 

p.s. što se tiče zadnja 2 posta o srpskim cajanima, slažem se da su stvarno najgori... ali ipak NE zbog nacionalnosti već samo zbog muzike koja je katastrofa, ipak imaju i srbi (valjda) normalnih glazbenika...

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Samo par kratkih riječi jer kolege gore su več naveli više manje sve moje razloge mrženja te primitivne glazbe.

I stvarno mi nije jasno kako nekima ta primitivna glazba može označavati riječ ljubav i ostale osjećaje. Pa

za milog Boga šta fali Hrvatskim izvođačima poput Cetinskog, Novkovića, Dragojevića, Baruna, Gazdi, Prljavaca, Parni valjak,

Daleka obala i ostalih koji imaju sjajne pjesme i na koje je baš lijepo dok sam vani. Glazba koja ima dušu, a ne sastoji se

od samih silikona i guzova i jadne glazbene pozadine koja je napravljena u kratkom vremenu, a riječi su užasne i jadne, stalno

se jedno te isto ponavlja...zatupljujuča glazba uglavnom

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?
seth kaže...

kad mi netko kaže da sluša cajke(srpske),samo ga pitam da li se sjeća što su srbi pjevali u vukovaru 1991...većina nezna

 

PS. razumijem zašto sve više ima narodnjačkih klubova,jer je vlasnicima bitna dobit a danas se narodnjaci nažalost najbolje prodaju

 91. da. a kaj je tupson pjeval pred godinu koju a mozda i jos pjeva? U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila. jel? i to je okej?
zaboli me i za klat cemo hrvate i srbe koje neretva nosi. ako enko zeli slusat nek slusa. da se meni neka narodna nekad zalomi- naravno. zasto ne.
podrzavam apsolutno sve oblike izrazavanja, volim se nasmijat svemu osim pozivu na mrznju. mp-t otvoreno poziva na mrznju. i ovo je u ovom trenutku otislo predaleko. tema ce biti zatvorena,a cinejnica ce sotati da dok sam radio party na kojem su nstupali medu boljim diđejima u hrvacoj dolos je 57 ljudi. na seku aleksic je doslo 1500 ljudi u malo vecem prostoru. to je to. dok tomsona voli poslusat 60k ljudi u zgu i njega "crnog" pozvat "crveni" bandic. znas da tu ensto en stima. mislimd a prvo moramo krenuti od sebe ako vec ensto zelimo mjenjati. sama cinjenica da je 80% vas ovdje jedva dodovljno stara da se vozi na prednjem sjedistu auta govori puno. mladi ste, podlozni utjecajima ljudi koji su karizmaticni. i hitler je bio jedna velika karizma. ako je neko karizmatican ne znaci da je dobar, jel? da su mi cijelu obitelj pobili u ratu opst bi ovako razmisljal. meni je samo zao vas, nezrelih, sto bespotrebno sirite mrznju. tuzno je to. a na mladima kao svijet ostaje. svijet, mozda, ali ne i hrvacka.
i nogom u guzicu je korak naprijed
16 godina
protjeran
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

A sto je to cajke, zar to netko slusa, ocigledno neko smece od glazbe.

Nemam potrebu trovati um a i dusu s tim, BTW: seth sve si rekao...

 

 

Zlo i Naopako
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?
devil kaže...
seth kaže...

kad mi netko kaže da sluša cajke(srpske),samo ga pitam da li se sjeća što su srbi pjevali u vukovaru 1991...većina nezna

 

PS. razumijem zašto sve više ima narodnjačkih klubova,jer je vlasnicima bitna dobit a danas se narodnjaci nažalost najbolje prodaju

 91. da. a kaj je tupson pjeval pred godinu koju a mozda i jos pjeva? U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila. jel? i to je okej?
zaboli me i za klat cemo hrvate i srbe koje neretva nosi. ako enko zeli slusat nek slusa. da se meni neka narodna nekad zalomi- naravno. zasto ne.
podrzavam apsolutno sve oblike izrazavanja, volim se nasmijat svemu osim pozivu na mrznju. mp-t otvoreno poziva na mrznju. i ovo je u ovom trenutku otislo predaleko. tema ce biti zatvorena,a cinejnica ce sotati da dok sam radio party na kojem su nstupali medu boljim diđejima u hrvacoj dolos je 57 ljudi. na seku aleksic je doslo 1500 ljudi u malo vecem prostoru. to je to. dok tomsona voli poslusat 60k ljudi u zgu i njega "crnog" pozvat "crveni" bandic. znas da tu ensto en stima. mislimd a prvo moramo krenuti od sebe ako vec ensto zelimo mjenjati. sama cinjenica da je 80% vas ovdje jedva dodovljno stara da se vozi na prednjem sjedistu auta govori puno. mladi ste, podlozni utjecajima ljudi koji su karizmaticni. i hitler je bio jedna velika karizma. ako je neko karizmatican ne znaci da je dobar, jel? da su mi cijelu obitelj pobili u ratu opst bi ovako razmisljal. meni je samo zao vas, nezrelih, sto bespotrebno sirite mrznju. tuzno je to. a na mladima kao svijet ostaje. svijet, mozda, ali ne i hrvacka.

1. Ja MPT uopće ne slušam tako da o tome neću raspravljat (ni o ustašama, fašistima itd. , a to nije ni uopće tema ovdje)
2. To što smo mladi i koliko smo podložni utjecajima nije važno. Jer ja svejedno imam pravo iznosit svoje mišljenje, i snosit ću sankcije za njega ako treba. A to da li netko je kratkotrajno zatucan ili to njegovo stvarno mišljenje je uvijek subjektivno interpretirano i doživljeno.
3. Ja nisam nezreo. Ja imam pravo mrziti i htjeti sprašiti metak u čelo onom četniku koji je isto tako mrzio i htjeo ubiti moga oca na bojištu.
4. Iako sam bio malen, ja sam itekako osjećao da nema moga tate kraj mene i znao sam da nešto nije u redu jer je moja mama strepila pred telefonom i televizorom da bi barem čula neku vijes o njemu (a da o neprospavanim noćima ne govorimo).

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2008 0:19 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?
devil kaže...
seth kaže...

kad mi netko kaže da sluša cajke(srpske),samo ga pitam da li se sjeća što su srbi pjevali u vukovaru 1991...većina nezna

 

PS. razumijem zašto sve više ima narodnjačkih klubova,jer je vlasnicima bitna dobit a danas se narodnjaci nažalost najbolje prodaju

 91. da. a kaj je tupson pjeval pred godinu koju a mozda i jos pjeva? U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila. jel? i to je okej?
zaboli me i za klat cemo hrvate i srbe koje neretva nosi. ako enko zeli slusat nek slusa. da se meni neka narodna nekad zalomi- naravno. zasto ne.
podrzavam apsolutno sve oblike izrazavanja, volim se nasmijat svemu osim pozivu na mrznju. mp-t otvoreno poziva na mrznju. i ovo je u ovom trenutku otislo predaleko. tema ce biti zatvorena,a cinejnica ce sotati da dok sam radio party na kojem su nstupali medu boljim diđejima u hrvacoj dolos je 57 ljudi. na seku aleksic je doslo 1500 ljudi u malo vecem prostoru. to je to. dok tomsona voli poslusat 60k ljudi u zgu i njega "crnog" pozvat "crveni" bandic. znas da tu ensto en stima. mislimd a prvo moramo krenuti od sebe ako vec ensto zelimo mjenjati. sama cinjenica da je 80% vas ovdje jedva dodovljno stara da se vozi na prednjem sjedistu auta govori puno. mladi ste, podlozni utjecajima ljudi koji su karizmaticni. i hitler je bio jedna velika karizma. ako je neko karizmatican ne znaci da je dobar, jel? da su mi cijelu obitelj pobili u ratu opst bi ovako razmisljal. meni je samo zao vas, nezrelih, sto bespotrebno sirite mrznju. tuzno je to. a na mladima kao svijet ostaje. svijet, mozda, ali ne i hrvacka.
Malo ti se brka rukopis, govor ili pamet???
Ne znam kaj hočeš reći s tim da si ti DJ i da je došlo malo ljudi!
Da ja napravim neki "party" došlo bi puno ljudi ak bi sponzoriral jelo i piće. E vidiš to smo mi, barem većina.
"Cajke" iliti bijesna neutemeljena, izmišljena (od nekog freaka) riječ za folk, turbofolk ili narodnjake nema nikakve veze sa ratom.
Ono su bili zločinci koje treba sad za to kazniti, a zna se ko su(na četničke pjevačice mislim)!
Stvarnost je da su današnje pjeme vrlo dobre i nikako ne nacionalne.
Ima mržnje(prema njima) ali to ne znači da i pjesme ne valjaju.
Ja slušam baš sve kaj mi se dopada, pogotovo Thompsona!
Sad postajem malo veći nacionalist nego inače jer me je uhvatila Euro groznica.
Svejedno, ja slušam puno folk pjesmi jer imaju dobre riječi.
Dok god niko ne spominje Hrvatsku u imalo lošem kontekstu, nema veze ko pjeva tu pjesmu!
Da, istina je da tu ima puno njih koji se rata uopće ne sjećaju.
Ne bi trebali ni komentirati ak nemaju pojma o tome svemu.
MRZIM CENZURU!!!
16 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Ovdje se,vidim, okupila hrpa istomišljenika pa eo da i ja napišem koju riječ o tome. Cajke sam prezirao,još uvijek ih prezirem ali ne toliko, no ono što me ponekad najviše šokira su sami ljudi, da upravo ti koji slušaju cajke. O glazbenim ukusima se inače ne raspravlja jer svatko voli nešto i cijenim kada ljudi imaju svoje ja,svoj ukus i svoj stav. Neke stvari su previše. Glazba je isprazna, zatupljujuća, repetitivna i jeftina. Stihovi su smijšni, bez ikakvog dubljeg smisla. Ukratko primitivno! Od toga je razvijen biznis!! To dovoljno govori koliko kod nas ima primitivnih ljudi, još bi stvari prolazile da više od polovice tih "pevaljki" preko ne pjeva nešto sasvim drugo(ili je pjevalo za vrijeme rata) ali o tome nećemo sada....

 

 

 

 

 

p.s. nakon svega toga slavi se Titov rođendan a oni retardirani penzići dižu petokrake i nose kape sa petokrakom. Ne želim vam napisati šta bi im sve napravio........

 

 

 

isprike zbog ovog malog offtopica ali eto morao sam malo olakšati dušu.......

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2008 0:54 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?
Crohr kaže...
devil kaže...
seth kaže...

kad mi netko kaže da sluša cajke(srpske),samo ga pitam da li se sjeća što su srbi pjevali u vukovaru 1991...većina nezna

 

PS. razumijem zašto sve više ima narodnjačkih klubova,jer je vlasnicima bitna dobit a danas se narodnjaci nažalost najbolje prodaju

 91. da. a kaj je tupson pjeval pred godinu koju a mozda i jos pjeva? U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila. jel? i to je okej?
zaboli me i za klat cemo hrvate i srbe koje neretva nosi. ako enko zeli slusat nek slusa. da se meni neka narodna nekad zalomi- naravno. zasto ne.
podrzavam apsolutno sve oblike izrazavanja, volim se nasmijat svemu osim pozivu na mrznju. mp-t otvoreno poziva na mrznju. i ovo je u ovom trenutku otislo predaleko. tema ce biti zatvorena,a cinejnica ce sotati da dok sam radio party na kojem su nstupali medu boljim diđejima u hrvacoj dolos je 57 ljudi. na seku aleksic je doslo 1500 ljudi u malo vecem prostoru. to je to. dok tomsona voli poslusat 60k ljudi u zgu i njega "crnog" pozvat "crveni" bandic. znas da tu ensto en stima. mislimd a prvo moramo krenuti od sebe ako vec ensto zelimo mjenjati. sama cinjenica da je 80% vas ovdje jedva dodovljno stara da se vozi na prednjem sjedistu auta govori puno. mladi ste, podlozni utjecajima ljudi koji su karizmaticni. i hitler je bio jedna velika karizma. ako je neko karizmatican ne znaci da je dobar, jel? da su mi cijelu obitelj pobili u ratu opst bi ovako razmisljal. meni je samo zao vas, nezrelih, sto bespotrebno sirite mrznju. tuzno je to. a na mladima kao svijet ostaje. svijet, mozda, ali ne i hrvacka.
Malo ti se brka rukopis, govor ili pamet???
Ne znam kaj hočeš reći s tim da si ti DJ i da je došlo malo ljudi!
Da ja napravim neki "party" došlo bi puno ljudi ak bi sponzoriral jelo i piće. E vidiš to smo mi, barem većina.
"Cajke" iliti bijesna neutemeljena, izmišljena (od nekog freaka) riječ za folk, turbofolk ili narodnjake nema nikakve veze sa ratom.
Ono su bili zločinci koje treba sad za to kazniti, a zna se ko su(na četničke pjevačice mislim)!
Stvarnost je da su današnje pjeme vrlo dobre i nikako ne nacionalne.
Ima mržnje(prema njima) ali to ne znači da i pjesme ne valjaju.
Ja slušam baš sve kaj mi se dopada, pogotovo Thompsona!
Sad postajem malo veći nacionalist nego inače jer me je uhvatila Euro groznica.
Svejedno, ja slušam puno folk pjesmi jer imaju dobre riječi.
Dok god niko ne spominje Hrvatsku u imalo lošem kontekstu, nema veze ko pjeva tu pjesmu!
Da, istina je da tu ima puno njih koji se rata uopće ne sjećaju.
Ne bi trebali ni komentirati ak nemaju pojma o tome svemu.
 Konačno netko s kim se mogu složit, prvo sam pomislio da je ovo tema samo za one koji mrze narodno, što je pokazatelj toga ko do ove teme (narodno u hr) diže galamu, ne oni koji to slušaju nego oni koji to ne vole, e pa ljudi zamislite se malo. Oni koji slušaju ne prigovaraju nikome o tome ko što sluša, a vi si za pravo uzimate čak i mrzit one koji slušaju narodno. Dakle zamislite se kolko ste bolji od onih četnika iz 91. ak si uzimate za pravo mrzit svog susjeda, sugrađana ...
Nikad nisam razumio ljude koji, zbog bilo čega što im smeta, si uzimaju za pravo i mrzit ljude zbog toga, a pogotovo zbog glazbe ...
I mislim da ne treba miješati srbe i četnike, nije isto ...
A zašto se narodno toliko širi hr je problem što u hr nema mladog obečavajućeg glazbenog kadra koji je sposoban napravit nešto kvalitetno, zabavno ...
Svi bi samo na tv show i postali slavni preko noći i pokupili solidnu paru, e al tak se glazba ne stvara ... I sve dobro što preostaje su stari glazbeni idoli koji drže hr glazbu živom ...
Ljudi malo manje mržnje, ak već nešto ne volite nemojte zbog toga mrzit i još gore pljuvat po ljudima zbog toga, sjetite se da ima ljudi koji ne vole nešto što vi volite al ne pljuju po vama ...
pozz

D.I. [demos iz Mreža]
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?
 Konačno netko s kim se mogu složit, prvo sam pomislio da je ovo tema samo za one koji mrze narodno, što je pokazatelj toga ko do ove teme (narodno u hr) diže galamu, ne oni koji to slušaju nego oni koji to ne vole, e pa ljudi zamislite se malo. Oni koji slušaju ne prigovaraju nikome o tome ko što sluša, a vi si za pravo uzimate čak i mrzit one koji slušaju narodno. Dakle zamislite se kolko ste bolji od onih četnika iz 91. ak si uzimate za pravo mrzit svog susjeda, sugrađana ...
Nikad nisam razumio ljude koji, zbog bilo čega što im smeta, si uzimaju za pravo i mrzit ljude zbog toga, a pogotovo zbog glazbe ...
I mislim da ne treba miješati srbe i četnike, nije isto ...
A zašto se narodno toliko širi hr je problem što u hr nema mladog obečavajućeg glazbenog kadra koji je sposoban napravit nešto kvalitetno, zabavno ...
Svi bi samo na tv show i postali slavni preko noći i pokupili solidnu paru, e al tak se glazba ne stvara ... I sve dobro što preostaje su stari glazbeni idoli koji drže hr glazbu živom ...
Ljudi malo manje mržnje, ak već nešto ne volite nemojte zbog toga mrzit i još gore pljuvat po ljudima zbog toga, sjetite se da ima ljudi koji ne vole nešto što vi volite al ne pljuju po vama ...
pozz

 Po tvom postu je očigledno da ti neznaš razliku između narodne glazbe i cajki, prema tome tvoj post je ovdje besmislen. Škoru možeš nazvati narodnom glazbom, koja je po meni stvarno ok, ali ne i Cecu i njoj slične. Osobno ne mrzim nikoga napisao sam da se pitam kako ljudi mogu slušati neke od tih izvođača premda je opće poznato šta su pjevali za vrijeme rata. Što se tiče ovih koji "mrze" to je njihova sloboda i imaju pravo na to koje im nitko nemože uskratiti, mnogi kod nas si daju za pravo pljačkati nas, nametati nam svoja pravila pa se nitko buni niti čini išta po pitanju toga. Ovu usporedbu, koju sam označio žutom bojom, smatram krajnje uvredljivom (iako nisam naveo da ikoga mrzim, samo da one penziće treba naučiti neke stvari). Očito si osoba koja lako prelazi preko svega, flegma, mlakonja, osoba koja svima ide niz dlaku, drugim riječima dupelizac. O samoj kvaliteti naše domaće glazbe s tobom neću debatirati jer neznaš razliku između cajki i narodne glazbe, kako onda uopće možeš prepoznati šta je kvalitetno? Ono što svi slušaju? Imamo sasvim dovoljno kvalitetne glazbe za svačiji ukus. Od rocka, metala, hip-hop pa do popa i narodne glazbe osim toga ima i vrlo kvalitetnih izvođača elektronske glazbe. Tvoj problem je što znaš samo za ono što vidiš na tv-u. Jedine dvije rečenice s kojima se slažem su označene zelenom bojom. Liberalnost treba imati svoje granice.......
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2008 3:48 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Mrzim cajke prvo iz cisto nacionalistickih razloga, a drugo zato sto stavljaju Hrvatsku tamo gdje joj nije mjesto, stavljaju je u isto drustvo sa Srbijom i BiH....

Jel mi mozda geografski jesmo dio balkana, ali nismo i kulturno.Ovi koji idu na te cajke i to od ono 15-16 godina, pa to je sramota za profesore povijestiHrvatske...

Evo bas ja danas idem u Vukovar.

 

P.S. pogledaj potpis

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

De gustibus non est disputandum ili o ukusima se ne raspravlja.

Ja ih osobno ne volim ali nekoliko puta sam sa ekipon zalomio na njima jer znate ono izadjes sa ekipon i onda di svi turci tu i mali mujo. Prvih par puta sam pi**o ko lud, gledao okolo, i imao nenormalnu želju nekoga sabiti i izlemati "do koske" ali kasnije sam shvatio da je to djir i da se ljudi zabavljaju kako znaju i kako im u datem momentu odgovara. Zašto su cajke toliko popularne neznam, to moraju neki drugi dežurni dušebrižnici i ostali objasnit.

 

U hrvatskoj je jedno vrijeme bila era dance-a (senna M...) . Dance je bio toliko popularan da je to bilo zastrašujuće, pa možda je sad to vrijeme došlo i za cajke (iako su one fenomen jer ih nema na nacionalnoj dalekovidnici, ali danas je puno lakše doći do nazovimo alternativnih programa nego u vrijem dancea) pa kad se ljudi zasitu i one će u zaborav a ostat će one neke koje u svemu tome ipak imaju "neku" kvalitetu. Zato svima onima koji ih mrzu, neka se strpu i sjetu navale Kasandre, Senne M u naš eter i kako su odjendnom preko noći nestali, pa neka čekaju dan kad će i cajke.

A ja ću dotad ići vani na sva mjesta di je ekipa i neka "žurka", a kad me noge nanesu do lokala di su slušaje cajke pokušat ću se bar ne nervirat, već koliko je moguće zabavit, iako mrzim kad me netko moga spola vata i grli u naletu delirija i tjelesnih tekućina, i dere mi se na uho neartikulirano.

 

P.S. dorsi,flojdi,cepelini oni nikad ne izlaze iz djira.

 

16 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Ja ne volim (ne mrzim!) tu muziku iz samo jednog razloga... Nju može napraviti dijete od 5 godina bez ikakvog glazbenog iskustva. Ta muzika nema nikakvu umjetničku vrijednost, a za potrebe tržišta (koje je gladno novijih pjesama) svaki dan se rade nove pjesme koje jedva spoje kraj s krajem (primjer "Kula od stakla" - ko je čuo zna o čemu pričam).

 

To što potiče iz Srbije mene uopće ne smeta i oni koji mrze cajke samo zato što ih pjevaju Srbi su primitivci na kvadrat, zadrti nacionalisti koji bi vjerojatno napalmom razorili cijelu Srbiju da mogu...

 

Samo me smeta onaj domino efekt, tj to što većina ljudi (klinaca) počinje slušat cajke jer je to sad IN i popularno. Al dobro, neka oni misle da su kraljevi svijeta kad plešu s bocom Vigora po stolu mrtvi pijani, a iza tuli Seka ili Mile... Znam da se ja nikad neću tako srozat i to mi je najbitnije.

Rambo is watching you!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2008 8:12 (i_rambo_plache).
16 godina
moderator
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Ovo ja zovem ''slusati cajke i napraviti pi*darije'':

 

http://youtube.com/watch?v=pHqpKDme-9Q

 

Big LOL Cool

Nudim profesionalne usluge: Pucanje u zrak na vjencanjima, povracanje na koncertima, opijanje na proslavama, parazitsko izlezavanje... Kontaktirajte me za kvalitetnu uslugu.
16 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Sumnjiva tema sa jako sumnjivim postovima.

Najbolje je da je zatvorena.

 

EDIT:

Otvoreno na molbu usera.

Samo pazite kaj pišete i držite se pravila

Athlon X2 5000+@ 3200mhz,Gigabyte GA-MA770-DS3,Geil ultra 4x1gb, Gigabyte radeon HD 3870
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2008 17:08 (LUXX).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?
Kao što je LUXX rekao, tema je otvorena, stoga sada opet možete pisati.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Ne znam cemu ovakva tema Ccc...

 

Narodnjake ne slušam niti cu ih ikad slušat ali ih isto tako ne mrzim i prezirem ko šta su se ovdje neki izjasnili.

To uglavnom slušaju glupi i primitivni ljudi na koje se uopce ne treba obazirati.

 

Rock, pop, punk i metal FTW ali onaj normalan puno krvni metal ne onaj death i crash metal.

 

 

 

 

May The Force be With You DuDe!
15 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Ja sam jednostavno sokiran s vama ljudima...razumijem, ja sam do prije nekoliko godina(2,3)prezirao cajke ali iz nacionalnog smisla..onda je pocelo polako s tulumima,rodendanima i danas nemam nista protiv toga..a jako puno ljudi koje je imalo misljenje kao vi sad su jedni od onih koji u subotu navecer razbijaju po lampasima i euforiji itd...ja jos uvijek poludim kada razmisljam zbog koga su to ljudi poceli slusati..zbog bosanaca i ostalih koji se se doselili u RH a ne zele promjeniti svoje navike nego misle da ce ih drugi promjeniti(svoje navike) a u tome su i uspjeli(edit:ne mislim nista lose o bosancima tj, ne mislim ih vrjedat)...kao sto je prije 20-ak ili vise godina neznam ni sam bio rock and roll kritiziran tako su i cajke danas i opet ce doci nesto novo..a i u jednom postu je ljepo napisano da niste nista razliciti od cetnika koji su 91.g htjeli ubiti i mojega oca i sve nas ostali hrvate zato jer prezirete druge ljude kao sto su oni nas i u tome ste isti kao oni..zalim vas...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?
devil kaže...
seth kaže...

kad mi netko kaže da sluša cajke(srpske),samo ga pitam da li se sjeća što su srbi pjevali u vukovaru 1991...većina nezna

 

PS. razumijem zašto sve više ima narodnjačkih klubova,jer je vlasnicima bitna dobit a danas se narodnjaci nažalost najbolje prodaju

 91. da. a kaj je tupson pjeval pred godinu koju a mozda i jos pjeva? U Čapljini, klaonica bila, puno Srba Neretva nosila. jel? i to je okej?
zaboli me i za klat cemo hrvate i srbe koje neretva nosi. ako enko zeli slusat nek slusa. da se meni neka narodna nekad zalomi- naravno. zasto ne.
podrzavam apsolutno sve oblike izrazavanja, volim se nasmijat svemu osim pozivu na mrznju. mp-t otvoreno poziva na mrznju. i ovo je u ovom trenutku otislo predaleko. tema ce biti zatvorena,a cinejnica ce sotati da dok sam radio party na kojem su nstupali medu boljim diđejima u hrvacoj dolos je 57 ljudi. na seku aleksic je doslo 1500 ljudi u malo vecem prostoru. to je to. dok tomsona voli poslusat 60k ljudi u zgu i njega "crnog" pozvat "crveni" bandic. znas da tu ensto en stima. mislimd a prvo moramo krenuti od sebe ako vec ensto zelimo mjenjati. sama cinjenica da je 80% vas ovdje jedva dodovljno stara da se vozi na prednjem sjedistu auta govori puno. mladi ste, podlozni utjecajima ljudi koji su karizmaticni. i hitler je bio jedna velika karizma. ako je neko karizmatican ne znaci da je dobar, jel? da su mi cijelu obitelj pobili u ratu opst bi ovako razmisljal. meni je samo zao vas, nezrelih, sto bespotrebno sirite mrznju. tuzno je to. a na mladima kao svijet ostaje. svijet, mozda, ali ne i hrvacka.
 Jesi li ti vidio ikada ikog u Srbiji da na javnim mjestima, u tramvaju pjeva Thompsona???? Zamisli kako bi Srbi reagirali da u središtu grada i svakom drugom klubu njihova mladež pušta Thompsona....!!! A to se NIKADA kod njih neće dogoditi....a zašto ?????   Pa zato jer nisu kao mi, oni nedaju na sebe nedaju svoje, a ne kao MI kao Hrvati.....to nema nigdje!!
Pa naravno da nas smetaju cajke koje čujemo svakih 10 metara. I Srbe bi smetao Thompson kada bi njihova mladež to puštala na mobitelima i slično!!  Kakvi smo mi to domoljubi??? Ispada da se više MI bunimo protiv Thompsona....nego Srbi...Pa ljudi moji to je žalosno!! Kad će se SRBI buniti protiv Cece?!?....(pa nisu oni kao mi)... daj razmislite malo.
oprostite ali stvarno se nisam mogao suzdržati a da ne komentiram ovu temu. mislim da je moj odgovor jasan Namigiva
bobo desmra
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.6.2008 20:33 (Core2Duo2).
16 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Baš me zanima da li bi Hrvati u doba Domovinskog rata slušali cajke. NAravno da ne bi.

Današnja mladež nije proživjela ono što smo mi proživjeli. Granatiranja, zračne napade te svakodnevne vijesti i ubijenim HRVATSKIM vojnicima.

A to su sve radili srbi. Upravo oni čije cajke slušamo po cijeloj državi.

Danas po cijelom nekad ponosnom gradu Zagrebu slušamo cajke. " Udara o glavu ko šampanjac". Jebote koji tekst. 

Sve ljude koji slušaju cajke smatram primitivcima i nižim bićima. Oni su izdajice hrvatskog naroda.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

Ja sam ih prije slušao ali sad više totalno ne. mislim da ima dobrih narodnjaka ali samo isključivo onih starih. ovaj novi "turbo folk" je sprdačina totalna kao npr MC Stojan. bože dragi kakav kreten. Imam kolegu koji, recimo tako da ima puna usta Hrvatske. po narodnjacima je pljuvao da je t bilo strašno a sad nesluša ništa drugo samo narodno. tako da ko voli nek izvoli.

16 godina
neaktivan
offline
Cajke - Zašto ih mrzite? Zašto ih volite?

teme koja može dovesti do kartona i banova...

 

ali ja ih NE volim a zašto nebi u to ulazio jer bi se netko uvrijedio i ostale guposti...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice