Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

poruka: 278
|
čitano: 31.538
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Kad bi imao love dao bi za dvje tekve(jedna malo),npr. dva Asus Mars II.Onda bi ih jos malo volt modo ,oc-o,pa teko onda....bi skuho caj na njima da se osvjezim.

http://aixtended.com/
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

ja bi dao
al sam kad bi dobio na lutriji ili kladionici hrpu love
onda bi si kupio odma cjeli komp od 25 000 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Da mi je tata Kerum dao bi sigurno.

And Justice For All
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Nikad,za te pare kupim cijeli komp koji će ionako za 2-3 godine biti stara kanta

I was told there's a new love that's born for each one that has died-DT
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

budimo posteni, svi bismo je kupili kada bi nam od nekuda kapalo 20 000 mjesecno.

ovako je to ipak za ljude kojima od nekuda kapa nesto tolikih dimenzija. Namigiva

teško vrijeme za matore
 
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
torrente kaže...

budimo posteni, svi bismo je kupili kada bi nam od nekuda kapalo 20 000 mjesecno.

ovako je to ipak za ljude kojima od nekuda kapa nesto tolikih dimenzija. Namigiva

Mislim da je svejedno ne bih kupio.

Ali za ovo drugo imaš pravo.

I was told there's a new love that's born for each one that has died-DT
14 godina
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
torrente kaže...

budimo posteni, svi bismo je kupili kada bi nam od nekuda kapalo 20 000 mjesecno.

ovako je to ipak za ljude kojima od nekuda kapa nesto tolikih dimenzija. Namigiva

 

A gle...ne mozes reci da nikada nisi toliko odvojio za komp pa ni kada si bio mladi/ludi!? Namigiva

 

Ok, ja jesam...dva puta sam dao za grafu oko 5 k kn + kao sto sam rekao one sa Voodoo 1 ne racunam no 3D akceleratori su bili skupi ko' sam vrag ako se sjecas!?

 

Znaci ako ne racunamo te Voodoo1 i ostale grafe te ako idemo samo na neke "novije", dao sam za samo navedene:

 

1. ATI 9800XT -> bila je manje od 5 k kn (oko 4500 koliko se sjecam...nisam siguran.....no znam da sam usput kupio i prvi digitalni fotic jer islo je na karticu Namigiva)

2. ATI Sapphire 4870x2 + Accelero Extreme -> isto oko 5 k kn

 

No kazem....takav komp se ne kupuje svaki dan, ali svakih par godina ako volis toliko taj hardveraj mozes otici u takav "izlet" ako imas neke doprinose i to nece uticati na tvoj kucni budzet.

Naravno da ne bih nista kupio ako bi to uticalo na neke financije u kuci, ovako si to mogu dozvolit svake 2-3 godine....ili cak i rijede.

 

Sada ne bih dao toliko za grafu jer smatram da sa obzirom na ovo koju sada posjedujem i da uz nju dajem jos 5 k kn za neku drugu samo da bih dobio mizernu razliku u performansama..... ne isplati mi se nikako jer recimo verzija ATI HD 5xxx nije donesla nikakvu strasnu "revoluciju", a i ova ATI 4870x2 mi je uletila u pravo vrijeme (recimo) + Accelero sam kupio naknadno i to kroz dva-tri mj.

 

Ovu grafu bogme jos neko vrijeme necu mjenjat jer jos uvijek odlicno igram sa njom i jedino sto bih trebao u kompu zamjenit je CPU.....a tako ce i biti + jos 2x 1TB Caviar Black pod obavezno (zalosno sto sam ih trebao kupit no kao sto rekoh, razletila se sigurnosna vrata od stana  tj cijela brava i lova spremljena za hardove je otisla megaskupom majstoru u ruke koji je uspio iscupat kljuc iz vrata, razvalit ih busilicom i savijanjem i nekako to sve poslozit...katastrofa).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
15 godina
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Ja bi dao max 1500kn..

http://gtabalkan.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
joze kaže...

Ja bi dao max 1500kn..

Da imaš love na bacanje dao bi ti 10 iljada, kao i većina onih koji se bave PC gamingom, budimo realni.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 23:38 (ATiGamer).
14 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Pošto nemam redovita primanja, max 1200kn.

A da imam, bio bi max 2200kn.

A da mi je tata Kerum, nebi se zamaro sa "pisijem", nego bi sjeo u auto i ganjo pi*ke po jadranskoj obali

Sve je moguće...
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 23:21 (johi bro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Hehheheeh  dao  bih  5000  kuna  kad  bih  imao  novaca  jer  se  grafa  ne  mjenja   toliko  cesto!

Hrvoje
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Dati za grafičku više od 2500kn je overkill.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.7.2010 23:45 (the_tux).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
the_tux kaže...

Dati za grafičku više od 2500kn je overkill.

Pa i nije baš. Bez GTX480 ili 5970 koje su oko 4000-4500 kn u Metro 2033 ne možeš igrat na maksimalnim postavkama na Full HD rezoluciji i Teselacija/DOF ON. Tko oće maksimalne postavke ili da mu grafa duže traje, dat će toliko.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
ATiGamer kaže...
the_tux kaže...

Dati za grafičku više od 2500kn je overkill.

Pa i nije baš. Bez GTX480 ili 5970 koje su oko 4000-4500 kn u Metro 2033 ne možeš igrat na maksimalnim postavkama na Full HD rezoluciji i Teselacija/DOF ON. Tko oće maksimalne postavke ili da mu grafa duže traje, dat će toliko.

Dobro kažeš "Tko oće" .

A što ako netko neželi igrat Metro na ful HD

Sve je moguće...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
ATiGamer kaže...
the_tux kaže...

Dati za grafičku više od 2500kn je overkill.

Pa i nije baš. Bez GTX480 ili 5970 koje su oko 4000-4500 kn u Metro 2033 ne možeš igrat na maksimalnim postavkama na Full HD rezoluciji i Teselacija/DOF ON. Tko oće maksimalne postavke ili da mu grafa duže traje, dat će toliko.

 mudro zborišNamigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
johi bro kaže...

Dobro kažeš "Tko oće" .

A što ako netko neželi igrat Metro na ful HD

Pa onda neće kupit. Logika.

Ali sumnjam da netko ko igra Metro, da ga neželi igrati na maksimalnim postavkama.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
ATiGamer kaže...
johi bro kaže...

Dobro kažeš "Tko oće" .

A što ako netko neželi igrat Metro na ful HD

Pa onda neće kupit. Logika.

Ali sumnjam da netko ko igra Metro, da ga neželi igrati na maksimalnim postavkama.

Ok. Ti imaš 5850 OC. Kako ti igraš Metro?

Sve je moguće...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
johi bro kaže...
Ok. Ti imaš 5850 OC. Kako ti igraš Metro?

Kakve to sad ima veze? Ne igram na maksimalnim postavkama jer nemogu. Za to, kao što sam rekao, treba GTX480 ili 5970.

Ne vidim gdje ova rasprava vodi. Rekao sam da više od 2500 kn nije overkill ako se hoće igrati na maksimalnim detaljima ili osigurati za budućnost. Tko voli nek izvoli. Kad bih imao para, prvi bi je kupio, kao i većina gamera ovdje.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

ne znam zasto svi odmah napadate ove ljude sta bi dali. ljubomora ili??

ako neko ima para neka da. nekom je gust uzet skuter od 5k kuna nekom graficku. svi smo razliciti

 

OT: ne, ja ne bi dao bar sad dok ne zaradujem samostalno. kad cu bit punoljetan i zaradivati vlastiti novac onda bih razmislio

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
2 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
ATiGamer kaže...
the_tux kaže...

Dati za grafičku više od 2500kn je overkill.

Pa i nije baš. Bez GTX480 ili 5970 koje su oko 4000-4500 kn u Metro 2033 ne možeš igrat na maksimalnim postavkama na Full HD rezoluciji i Teselacija/DOF ON. Tko oće maksimalne postavke ili da mu grafa duže traje, dat će toliko.

Volim igrati igre na max postavkama i ako je razlika u detaljima vidljiva golim okom. Nekada si za 2500kn mogao dobiti high-end Radeon 9800, ne pro verziju nego onu manjeg takta. Igrao sam npr. Fallout 3 sa maks. postavkama na Radeonu 4850. Treba pričekati sljedeću generaciju DX11 kartica i onda zaigrati Metro 2033 na maks. postavkama ako sada šteka na karticama od 2500kn.

Overkill radi toga, jer cijene grafičkih brzo padaju a ima slučaja da jeftinija grafička srednje kategorije nove generacije bude bolja od neke iz više kategorije stare generacije a ti si je preplatio jer si želio najnoviju tehnologiju.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.7.2010 0:30 (the_tux).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
ATiGamer kaže...
johi bro kaže...
Ok. Ti imaš 5850 OC. Kako ti igraš Metro?
Kakve to sad ima veze?

 

 

@the_tux kaže da mu je grafa za više od 2500kn overkill. I meni je. A tebi baš i nije. Stvar novca i mišljenja.

Ulaganje u hardver za ganjanje maksimuma u igrama, je totalno neisplativo.

NHFNamigiva ali tko voli, nek izvoli. Svatko ima svoje mišljenje.

Sve je moguće...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
the_tux kaže...

Volim igrati igre na max postavkama i ako je razlika u detaljima vidljiva golim okom. Nekada si za 2500kn mogao dobiti high-end Radeon 9800, ne pro verziju nego onu manjeg takta. Igrao sam npr. Fallout 3 sa maks. postavkama na Radeonu 4850. Treba pričekati sljedeću generaciju DX11 kartica i onda zaigrati Metro 2033 na maks. postavkama ako sada šteka na karticama od 2500kn.

Overkill radi toga, jer cijene grafičkih brzo padaju a ima slučaja da jeftinija grafička srednje kategorije nove generacije bude bolja od neke iz više kategorije stare generacije a ti si je preplatio jer si želio najnoviju tehnologiju.

 

To sve stoji. Kartice su danas debelo precijenjene. Npr. jedna 5850 danas košta oko 2200, a u nekim normalnim uvjetima i vremenima sad bi već sigurno bila ispod 1500kn. Ali ako se ima para, tko voli nek izvoli.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
johi bro kaže...

@the_tux kaže da mu je grafa za više od 2500kn overkill. I meni je. A tebi baš i nije. Stvar novca i mišljenja.

Ulaganje u hardver za ganjanje maksimuma u igrama, je totalno neisplativo.

NHFNamigiva ali tko voli, nek izvoli. Svatko ima svoje mišljenje.

Gledaj, ako imaš novca i sredstava da si priuštiš grafu, kupit ćeš je. Ja sam već rekao da mi nije neisplativo, ali AKO SE IMA.

Ako pak nemaš para, onda je to druga priča. Ja je također sad ne bih kupio, jer nemam toliko, ali kad bi mi se omaklo, pa sjednu kakve pare, naravno da bih uzeo jer grafu mijenjam svake 2-3 godine tako da je high end kartica logično rješenje.

15 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

jedno je sigurno. sto se tice informatike i hardvera nikad niko nece imati nesto najjace jer svaki dan dolazi novo i tako ce ic u beskonacnost.

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

heh da imam para ko blata bio kupio takve dvije

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

Kupio bi ju da je ko npr. HDD jednom kad ga kupis uvijek ti na njega stane 1 TB!

A ovak za koju godinu nemas kaj grafom jel ne pokrece nove naslove...

Elite Spammer
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu

kako me ovaj metro 2033 živcira,kupim novi komp,grafičku za 2.250 kn i nemogu igrat na max.postavama,pa gdje ide ovaj svijet Plač eh...prije si za te pare mogao čuda sa igricama

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
john_ryder kaže...

kako me ovaj metro 2033 živcira,kupim novi komp,grafičku za 2.250 kn i nemogu igrat na max.postavama,pa gdje ide ovaj svijet Plač eh...prije si za te pare mogao čuda sa igricama

 

Hmm....ne znam kakav komp imas, ali ja sam sa svojim igrao sasvim pristojno Metro 2033....a imam stariju grafu i los procesor.

Jedino me mozda izvlaci 2GB na grafi + 8GB RAM....ne znam....

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
win32 kaže...

 

Hmm....ne znam kakav komp imas, ali ja sam sa svojim igrao sasvim pristojno Metro 2033....a imam stariju grafu i los procesor.

Jedino me mozda izvlaci 2GB na grafi + 8GB RAM....ne znam....

stariju grafu koja je u rangu 5870 Nevinašce

stvar je u tome da je igra s uključenom teselacijom i DOF-om (koje ti ne možš uključiti jer nemaš DX11 karticu) dosta zahtjevnija nego u DX10 modu.

13 godina
offline
RE: Biste li dali 5000 kn za grafičku karticu
win32 kaže...
john_ryder kaže...

kako me ovaj metro 2033 živcira,kupim novi komp,grafičku za 2.250 kn i nemogu igrat na max.postavama,pa gdje ide ovaj svijet Plač eh...prije si za te pare mogao čuda sa igricama

 

Hmm....ne znam kakav komp imas, ali ja sam sa svojim igrao sasvim pristojno Metro 2033....a imam stariju grafu i los procesor.

Jedino me mozda izvlaci 2GB na grafi + 8GB RAM....ne znam....

jao kako si smiješan Osmijeh

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice