3D Contests

poruka: 145
|
čitano: 52.952
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
3D Contests

PRAVILA:

Natjecanja se održavaju svakih 7 dana (tjedno)!

 

IZMJENE U PRAVILIMA:

 

Svako je natjecanje podijeljeno u dva dijela:

1. dio - traje 6 dana te u tom vremenu natjecatelji mogu postavljati svoje radove

2. dio - traje 2 dana te su ta dva dana rezervirana kako bi se postavljeni radovi mogli ocijeniti

Zašto? Jer postoji mogućnost da netko od natjecatelja postavi svoj rad te ga se ocjeni, a kasnije netko drugi postavi svoj rad koji je možda bolji, a tada taj ocjenjivač više ne može ocjenjivati pošto ocjenjivači smiju ocijeiti samo jedan rad!

 

Primjer:

Radnim danom natjecatelji postaju svoje radove, te ih se tek preko vikenda smije početi ocjenjivati.

 

Radovi

Pri prijavi radova se trebaju postati dvije slike. Ona u kojem je vidljiv wire modela te ona u clay modu, također se dodatno može postati rad s stavljenom teksturom premda to i nije potrebno. Radovi se prijavljuju samo adnim danom!

Ocjenjivanje

Ocjene radovima daju svi korisnici koji to žele tako da odaberu jedan od palčeva ispod posta. Korisnici mogu ocjeniti samo jedan rad i zato razmislite prije davanja ocjene! Rad koji ima najviše palčeva okrenutih prema gore, pobjeđuje! Radovi se ocjenjuju jedino vikendom!

 

Natjecatelji mogu tokom prva četri dana natjecanja postavljati i svoj proces izrade zadanog modela(WIPs), ali tada u postu debelim slovima napisati WIP (wip se ne ocjenjuje).

Kada je model završen tada na post napišite FINAL. Kada objavite svoj finalni model ne smijete ga više uređivati ili prepravljati zato razmislite da li je to stvarno finalni model

 

 

Komentiranje radova od strane ostalih korisnika je dopušteno no nakon postanja rada, bez obzira na komentare, rad se ne smije dodatno prepravljati, modificirati etc. stoga budite sigurni da je to 100% završen model prije njegove objave!

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2010 21:03 (Tinx).
 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests
Tinx kaže...

Evo, pošto nisam vidio nigdje ovakvu sličnu stvar s 3D-om, odlučio sam ja otvorit jednu takvu temu. Nadam se da ovakvo nešto već nije negdje otvoreno.

 

PRAVILA:

U natjecanje se smiju uključiti svi, bez obzira na program u kojem radili (naravno, mora bit 3d Smijeh)

Natjecanja se održavaju svaki drugi tjedan s tim da je prvi rezerviran za modeliranje, a drugi za ocjenjivanje radova. Teme možete i sami predložiti pa će se odabrati jedna od njih.

Također, trebaju nam dragovoljci koji bi htjeli biti dio tima za ocjenjivanje za pomognu pošto ne vjerujem da ću ja ovdje provoditi neko predugo vrijeme.

Radovi se postaju na dva načina, u wire modu te u clay modu.

To je to za sad, pravila ću nadopuniti uskoro.

Natjecanje započinje idući tjedan (21.12.2009) pa tko želi se može prijaviti do tad.

Eto, nadam se da vam se tema sviđa i da će se netko odazvati na ovaj post Smijeh

Oj Tine :)

Vidim neko natjecanje aa?

Ideja je dobra, bilo bi super kad bi se to održalo :) Malo da proširimo 3d scenu u Hrvatskoj....

Nego....

Ja bi se rado natjeco, neg nemam baš vremena...pa ako bi mogo bit u žiriju :)

Et, nadam se da će se netko još odazvat :)

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests

To bi bilo dobro, ali iman osjećaj da su na ovon forumu sve sami AMATERI koji neznaju miš držat, tako da nema ništa od toga! Vidin da se nitko nije prijavia... Evo ja se prijavljujen za modeliranje

14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests

E baš mi je drago da se neko javio. Gledam... pa zar nema nikog tko se tim bavi na ovom forumu? A i sve ostale teme koje sam otvorio, nema nikakvih odgovora, ne kužim, valjd moram nabit 100 postova da bi postao primjećen ovdje...

E super onda, nisam mislio ništa radit pošto nikog nije bilo al ajd, onda od nove godine bude jedno natjecanje. Hvala još jednom na odazivu, pozdrav

16 godina
neaktivan
offline
3D Contests

Evo mene i mojih radova !!!!!

Ne znam kaj da napišem !
Moj PC  
8 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
3D Contests

E super, sad nas je cijela hrpa Smijeh

Neka natjecanje počne pa ako se netko još priključi, neka!

Prvi model: automobilska felga

Natjecanje traje do sutra do 18:00h

Pri postanju postajte sliku u wireu i clay.

Pozdrav do sutra, valjd bude odaziva, držim fige

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D Contests

K vragu imam samo ovaj skinšot pri ruci ( od nove igre koju prvao radim, tako da je ovo i prva public officail objava detalja Smijeh ) ... nadam se da nisam zakasnio ...

 

Pozdrav

 

 

http://www.woodgamesfx.com
 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests

Evo našao sam i skrinšot flipera koji bi trebao biti dovršen za jedno tjedan dva ( napokon Izlanuo se ) . Isti nisam radio ja nego kolega iz tima tako da se nadam da neće bit uvrijeđen :)

 

Svi modeli rađeni su u Blenderu ( gore postani i ovaj ).

Pozdrav

 

http://www.woodgamesfx.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests

Pozdrav ljudi, vidim tema malo živnula...i natjecanje je tu Bogataš

Budem se natjeco, sam treba zgooglat neku felgicu lijepu :D

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests

Evo ljudi rad, sorry što kasnim koju minutu :S malo mi je internet bloko

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2010 18:07 (Denis Ivankovic).
14 godina
offline
3D Contests

evo i moje felgice

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2010 20:04 (loky4i4).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D Contests

Pošto se ipak nadam da će se još netko odazvat na natjecanje, natjecanje se produžuje do sutra do 15:00 h

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
3D Contests

Objavljujem prvog pobjednika prvog natjecanja Smijeh

Pobjednik 1. natjecanja: Loky4i4

Čestitam, super felga Namigiva

Evo izdelo sam na brzinu jedan pehar, budu ga dobivali pobjednici natjecanja!

Drugo natjecanje započinje obajvljivanjem ovog posta.

 

Natjecanje #2

Trajanje: 6. siječanj - 10. siječanj 2010.

Tema: kompjuterska tipkovnica (bilo kakva, najstarija, najmodernija)

*Model ne mora imati teksturu, ali bi, naravno, trebao imati čim više detalja.

 

 

 

Pehar_01 Pehar_01
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2010 19:07 (Tinx).
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests
Tinx kaže...

Objavljujem prvog pobjednika prvog natjecanja Smijeh

Pobjednik 1. natjecanja: Loky4i4

Čestitam, super felga Namigiva

Evo izdelo sam na brzinu jedan pehar, budu ga dobivali pobjednici natjecanja!

Drugo natjecanje započinje obajvljivanjem ovog posta.

 

Natjecanje #2

Trajanje: 6. siječanj - 10. siječanj 2010.

Tema: kompjuterska tipkovnica (bilo kakva, najstarija, najmodernija)

*Model ne mora imati teksturu, ali bi, naravno, trebao imati čim više detalja.

 

 

 

 

Čestitam loky :)

Kompjuterska tipklovnica :)

Zanimljiva tema :)

Računajte na moj rad :)

15 godina
protjeran
offline
RE: 3D Contests

Samo me zanima po kojem je kriteriju Loky4i4 pobijedio?

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
3D Contests

E viš, good question Smijeh

Od sada se radovi ocjenjuju tako da pobjeđuje onaj koji ima više palčeva okrenutih prema gore, tako da mogu glasovat svi, tko god naiđe. Jedini će problem bit ako netko napravi više acc-a, ali nadamo se da do toga neće doći Osmijeh

Moro bi malo i ta pravila popravit, hmm...

 

Inače, ja sam ovo prvo natjecanje samostalno ocjenjivo, i tek onda pogledao druge tipove natjecanja na forumu i skužio princip s palčevima, tako da to od sad postaje pravilo, da ne bi bilo nepošteno. Što se nagrade tiče, što je tu je, nema smisla oduzimati nikome nagradu, a i znam da se Denis neće ljutit, stari je on prijatelj Smijeh bude pregrmio

 

*pogledajte izmjenje u pravilima

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests
Tinx kaže...

E viš, good question Smijeh

Od sada se radovi ocjenjuju tako da pobjeđuje onaj koji ima više palčeva okrenutih prema gore, tako da mogu glasovat svi, tko god naiđe. Jedini će problem bit ako netko napravi više acc-a, ali nadamo se da do toga neće doći Osmijeh

Moro bi malo i ta pravila popravit, hmm...

 

Inače, ja sam ovo prvo natjecanje samostalno ocjenjivo, i tek onda pogledao druge tipove natjecanja na forumu i skužio princip s palčevima, tako da to od sad postaje pravilo, da ne bi bilo nepošteno. Što se nagrade tiče, što je tu je, nema smisla oduzimati nikome nagradu, a i znam da se Denis neće ljutit, stari je on prijatelj Smijeh bude pregrmio

 

*pogledajte izmjenje u pravilima

Naravno, nema nikakve ljutnje :) i gubitak je dio natjecanja :)

Loky je napravio dobru felgicu :)

15 godina
protjeran
offline
RE: 3D Contests
Tinx kaže...

E viš, good question Smijeh

Od sada se radovi ocjenjuju tako da pobjeđuje onaj koji ima više palčeva okrenutih prema gore, tako da mogu glasovat svi, tko god naiđe. Jedini će problem bit ako netko napravi više acc-a, ali nadamo se da do toga neće doći Osmijeh

Moro bi malo i ta pravila popravit, hmm...

 

Inače, ja sam ovo prvo natjecanje samostalno ocjenjivo, i tek onda pogledao druge tipove natjecanja na forumu i skužio princip s palčevima, tako da to od sad postaje pravilo, da ne bi bilo nepošteno. Što se nagrade tiče, što je tu je, nema smisla oduzimati nikome nagradu, a i znam da se Denis neće ljutit, stari je on prijatelj Smijeh bude pregrmio

 

*pogledajte izmjenje u pravilima

Pravila su OK, samo još molim te naglasi da se glasači odluče za jedan thumb up (tj. za jednog korisnika) a ne da podijele svima..
Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
neaktivan
offline
3D Contests

Dobri radovi decki

 

@denis samo me zanima u kojem si prog radio onu felgu

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests

@ATI

Rađena je u Cinemi 4D

14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests

Jep rađena je u cinemi, vidim nema radova :S

Ja nisam stigo napravit, nisam imo vremena jbg :S Počela škola, projekt eh, eh :D

14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests
kada će sljedeće natjecanje i koja je tema tog natjecanja.
ZeKiDa Games presents
14 godina
neaktivan
offline
3D Contests

Pozdrav!

Gle, natjecanja opet mogu krenuti, no zadnji put nije bilo previše zainteresiranih pa sam odusto s izdavanjem novih. Ako još netko osim tebe dođe, što bi bilo lijepo, nema problema, budem dao novu temu Namigiva

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests
Tinx kaže...

Pozdrav!

Gle, natjecanja opet mogu krenuti, no zadnji put nije bilo previše zainteresiranih pa sam odusto s izdavanjem novih. Ako još netko osim tebe dođe, što bi bilo lijepo, nema problema, budem dao novu temu Namigiva

Ja sam za :)

Treba malo raširit to, možda postavljat linkove u teme da se vidi :)

www.denis.matemaksan.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests
ideja je dobra treba staviti linkove na neke teme,ali ne mogu sad jer sam na mobu pa možeš ti ako si online,barem stavi link na temu ''vaši 3d modeli''koji vodi do ove teme.
ZeKiDa Games presents
14 godina
offline
3D Contests

Ja sam in!

3D Designer
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests
mislim da natjecanje može počet.
ZeKiDa Games presents
14 godina
neaktivan
offline
3D Contests

Ok super! Onda možemo početi.

 

Natjecanje #2

Trajanje: 15. ožujak - 22. ožujak 2010. (15.-18. - postavljanje radova; 19.-21.- ocjenjivanje; 22.-objava pobjednika!)

Tema: mobitel (svoj, željeni, prastari, najmoderniji...)

*Model ne mora imati teksturu, ali bi, naravno, trebao imati čim više detalja.

Uživajte i dajte sve od sebe, pobjednik je onaj s najviše palčeva okrenutih prema gore, ja ne ocjenjujem Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2010 19:28 (Tinx).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
3D Contests

I'll do my best! Smijeh

3D Designer
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: 3D Contests
Tinx kaže...

Ok super! Onda možemo početi.

 

Natjecanje #2

Trajanje: 15. ožujak - 22. ožujak 2010.

Tema: mobitel (svoj, željeni, prastari, najmoderniji...)

*Model ne mora imati teksturu, ali bi, naravno, trebao imati čim više detalja.

Uživajte i dajte sve od sebe, pobjednik je onaj s najviše palčeva okrenutih prema gore, ja ne ocjenjujem Smijeh

Lijepo lijepo :)

Sad gledam da napravim svoju kantu od moba ili ipak neš mal modernije :D do 22. traje, lijepo, budem napravio neš :)

www.denis.matemaksan.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice