Upute za rad s PS CS4

poruka: 8
|
čitano: 10.155
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Rad s PS CS4

Trebaju mi neke upute na hrvatskom za rad na PS CS4

IVAN
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rad s PS CS4

Hrvatskih tutorijala imaš ovdje i ovdje. Iako to nisu tutorijali specijalno baš za CS4, ali razlike između posljednjih nekoliko verzija nisu toliko velike tako da mozes s njima nauciti stvari bez problema.

 

I evo jedne izvrsne stranice za početnike, sve prilicno detaljno objasnjeno, kazem opet, to je za CS3, ali izmedu njega i CS4 nema drasticnih razlika tako da ces sve pohvatati: Photoshop Uvod.

 

Eto nadam se da sam nešto pomogao, ako nesto nije jasno pitaj, ja se svakodnevno bavim Photoshopom, a ima i ovdje na forumu jos dosta ljudi koji se izvrsno razumiju u Photoshop pa cemo ti probati pomoci.

 

:)

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Upute za rad s PS CS4

puno ti hvala

IVAN
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Upute za rad s PS CS4

skini si linda.com video tutoriale.... vjeruj mi na riječ od teške neznalice u 3 dana postaješ expert za bilo koju adobe aplikaciju, samo si moraš dat truda i korak po korak raditi što oni rade na videu.

www.svijetkulture.com
14 godina
neaktivan
offline
Upute za rad s PS CS4

Lynda.com ima stvarno odlicnih tutoriala, toliko da ti je šteta što dan traje samo 24 sata.

Illusion for your eyes
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Upute za rad s PS CS4

dal ima te tutoriale gdje za besplatno skinut ili se plačaju ( mislim na video tutoriale )

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Upute za rad s PS CS4

na lindy su ti neki tutoriali dostupni za gledanje bez plaćanja, inache većina ih se plaća.

 

 

 

Illusion for your eyes
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice