Informatički fakulteti

poruka: 77
|
čitano: 65.378
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

koji je najbolji u hr, koji u svijetu, kako da se upadne u njih... 

Aint no man above the crew
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

Kod nas FER, a u svijetu valjda MIT.

Na FER se upada tako da imaš dobre ocjene u srednjoj i da dobro napišeš državnu maturu.

We are eternal. The pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything.
 
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Informatički fakulteti
u temi mit su rekli da je TRECI najbolji
koji je onda prvi?
Aint no man above the crew
16 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

Najbolji je onaj kojeg uspiješ završiti. 

 

 

Teško konju kojeg selo hrani i državi koju suknja brani, jedan, dva evo ti ga na
Moj PC  
23 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Informatički fakulteti
:)
dajte ljudi ozbiljan sam
Aint no man above the crew
14 godina
offline
Informatički fakulteti
mene zanima postoji li sansa da ako sva cetiri razreda srednje skole prolazim s 3 da ako fobro naposem maturu upadnem na fer?
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Informatički fakulteti
EZY-E kaže...
mene zanima postoji li sansa da ako sva cetiri razreda srednje skole prolazim s 3 da ako fobro naposem maturu upadnem na fer?

Naravno da postoji.

Sad je matura puno bitnija od ocjena u školi.

Al' za upast na FER sa svim tricama moraš razvalit' na maturi pa zato sjedi i uči.

We are eternal. The pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything.
15 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

Moja slobodna procjena je da je za tebe najbolje da upišeš TVZ. Uštedit ćeš i živaca i novaca.

 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Informatički fakulteti
Nuclear kaže...

Kod nas FER, a u svijetu valjda MIT.

Na FER se upada tako da imaš dobre ocjene u srednjoj i da dobro napišeš državnu maturu.

 

Ne znam je li se nesto mijenjalo u zadnje vrijeme, ali koliko sam ja upoznat FER nije nabolji informaticki fakultet iz jednostavnog razloga - zato sto uopce nema takav smjer.

 

Najblize je racunarstvo. FOI ima valjda nekakav smjer informatike u razlicitim "okusima", a i na dobrom je glasu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 21:45 (Deu).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Informatički fakulteti
1337Code_breaker kaže...
:)
dajte ljudi ozbiljan sam

Svake godine se mijenja, makar ne previše. Ako se ne varam, najbolji je u Cambridgeu. Lista koju sam ja gledao je uključivala i ne-informatičke fakultete.

http://boards.4chan.org/b/
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 21:46 (Horagio).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Informatički fakulteti
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
13 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

U RH što se tiče informatike/računalstva imaj na umu FER, PMF, FOI, TVZ, postoji jos nekolicina privatnih ali o tome ti neznam puno...

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Informatički fakulteti
EnlightenedPhoenix kaže...

 Mali OT, je li itko našao FER tamo? JA sam ga tražio, ali ga nema.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
16 godina
neaktivan
offline
RE: Informatički fakulteti
vexx5555 kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

 Mali OT, je li itko našao FER tamo? JA sam ga tražio, ali ga nema.

Lol, a po kojoj osnovi bi ga i bilo?

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
13 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

Nema niti jednog sveucilista/faksa iz RH, mi smo jos od tih standarda 50 godina daleko {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Informatički fakulteti
vexx5555 kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

  Mali OT, je li itko našao FER tamo? JA sam ga tražio, ali ga nema.

  Koliko ja znam mi na prvih 2000 fakulteta u svijetu nemamo niti jedan...

 

Tek kasnije dolaze medicina, FER, i FOI kao najbolji fakulteti u HR... ali to je samo to...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
offline
RE: Informatički fakulteti

e sry na {#} ali mene zanima pošto sam sad srednja, prodavač ima 3 razreda ako završim 4 stupanj( to su ispiti i on se plača), dal imam ikakve šanse se upisat na neki informatički fakultet?? pošto obožavam raditi s računalima i razumijem se dosta, tako da me zanima to... ocjene su 4.

http://www.youtube.com/watch?v=AUXvLhhVZW0 dj darac electro mix 2010
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 13:39 (crni pauk).
16 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

Ma kakav FER, kaj vam je, to kaj Mornar - aj sad više nije on, sad je Perić dekan - prodaje priče brucošima o hrvatskom MIT-u bla bla, to je sasvim druga stvar. Da na FER-u nema kojim slučajem par određenih asistenata/profesora, sve bi otišlo u tri pm.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 13:40 (1domagoj1).
 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

Mene zanjima da li netko zna nešto o informatici u Rijeci. To mi je super fax i još mi je blizu. Da li se puno kandidata prijavljuje ?

T3DDY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

moj je san jednoga dana ići na FER i kad bi mi se ta želja ostvarila ne bi bilo sretnije osobe od mene.....sada je na meni još dvije godine samo učiti i učiti, pa državna matura, pa ćemo vidjeti...

''Znam da ništa ne znam.''
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Informatički fakulteti
ilija2010lukic kaže...

moj je san jednoga dana ići na FER i kad bi mi se ta želja ostvarila ne bi bilo sretnije osobe od mene.....sada je na meni još dvije godine samo učiti i učiti, pa državna matura, pa ćemo vidjeti...

Ako državna matura bude kao i ove godine, onda ne trebaš ni učiti da bi upal. Ja sam bio zadnja generacija koja je prijemni imala. Uspoređivati moj prijemni i DM je u najmanju ruku smješno. To dokazuje i činjenica da 68% brucoša ove godine nisu postigli ni prag na prvom MI (aka kolokvij) koji je bio 6 bodova. Od 20. Eto, to ti je državna matura.

 

No, ako stvarno odlučiš ići na FER, te kad upadneš, e onda je tek na tebi da učiš.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
13 godina
neaktivan
offline
RE: Informatički fakulteti
1domagoj1 kaže...
ilija2010lukic kaže...

moj je san jednoga dana ići na FER i kad bi mi se ta želja ostvarila ne bi bilo sretnije osobe od mene.....sada je na meni još dvije godine samo učiti i učiti, pa državna matura, pa ćemo vidjeti...

Ako državna matura bude kao i ove godine, onda ne trebaš ni učiti da bi upal. Ja sam bio zadnja generacija koja je prijemni imala. Uspoređivati moj prijemni i DM je u najmanju ruku smješno. To dokazuje i činjenica da 68% brucoša ove godine nisu postigli ni prag na prvom MI (aka kolokvij) koji je bio 6 bodova. Od 20. Eto, to ti je državna matura.

 

No, ako stvarno odlučiš ići na FER, te kad upadneš, e onda je tek na tebi da učiš.

jel to znači da je sad lakše il hoćeš reći da je teža DM od prijemnog ??? moj je prijatelj prošle godine htio upisati FER al nije upao pa je otišao na TVZ...što se tiče učenja to mi ne bi trebalo predstavljati veće probleme...

''Znam da ništa ne znam.''
16 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

Nemojte brkati sveučilišta i fakultete koji su dio sveučilišta (očito)!

 

Prema ovoj listi, Zagrebačko Sveučilište je na 1211. mjestu na svijetu. Pred godinu dana se pisalo o tome u novinama.

Cake or Death?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Informatički fakulteti
ilija2010lukic kaže...
1domagoj1 kaže...
ilija2010lukic kaže...

moj je san jednoga dana ići na FER i kad bi mi se ta želja ostvarila ne bi bilo sretnije osobe od mene.....sada je na meni još dvije godine samo učiti i učiti, pa državna matura, pa ćemo vidjeti...

Ako državna matura bude kao i ove godine, onda ne trebaš ni učiti da bi upal. Ja sam bio zadnja generacija koja je prijemni imala. Uspoređivati moj prijemni i DM je u najmanju ruku smješno. To dokazuje i činjenica da 68% brucoša ove godine nisu postigli ni prag na prvom MI (aka kolokvij) koji je bio 6 bodova. Od 20. Eto, to ti je državna matura.

 

No, ako stvarno odlučiš ići na FER, te kad upadneš, e onda je tek na tebi da učiš.

jel to znači da je sad lakše il hoćeš reći da je teža DM od prijemnog ??? moj je prijatelj prošle godine htio upisati FER al nije upao pa je otišao na TVZ...što se tiče učenja to mi ne bi trebalo predstavljati veće probleme...

Pa lakša naravno. Jel sam ti rekao: "Ako državna matura bude kao i ove godine, onda ne trebaš ni učiti da bi upal.". Tak je bilo ove godine. Svi su poupadali na faks, kad došo prvi MI, pokazalo se pravo (ne)znanje.

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 22:47 (1domagoj1).
14 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

zna li itko kakva je situacija na FESBu , na računarstvu ? u koju vrstu ga svrstati , među bolje ili ?

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.11.2010 22:53 (luka.miskovic).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Informatički fakulteti
luka.miskovic kaže...

zna li itko kakva je situacija na FESBu , na računarstvu ? u koju vrstu ga svrstati , među bolje ili ?

 FSB ili baš FESB?

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
14 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

FESB (fakultet elektrotehnike strojarstva i brodogradnje split) :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Informatički fakulteti
luka.miskovic kaže...

FESB (fakultet elektrotehnike strojarstva i brodogradnje split) :D

 Onda je jako dobar. Kažu da je negdje kao FER. Studenti im sudjeluju na natjecanjima.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
14 godina
neaktivan
offline
Informatički fakulteti

ok, hvala , mislim da ce mi to bit prvi izbor na listi kada dode vrijeme za to, mislim da se od 1.12 prijavljuju razine i faxevi na postani student

računarstvo me stvarno zanima, a posebno programiranje.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Informatički fakulteti
luka.miskovic kaže...

ok, hvala , mislim da ce mi to bit prvi izbor na listi kada dode vrijeme za to, mislim da se od 1.12 prijavljuju razine i faxevi na postani student

računarstvo me stvarno zanima, a posebno programiranje.

 

 Dođi na TVZ računarstvo, ako dobiješ Grgeca, prisjest će ti.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice