Slike u tekstu zaključana tema

poruka: 23
|
čitano: 4.125
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Slike u tekstu

Zašto se ne dozvoljava stavljanje slike unutar posta, onako usred teksta, nego se slika nalazi dole u smanjenom obliku. Ne vidim kakve štete bi bilo od toga da se to dozvoli, a ako je veličina slike problem, ograničite ju. Ovako bi htio eventualno neki tutorijal napisati ili sl., a ne mogu sliku staviti kako spada. Niti jedan još forum nisam vidio da je s ovim radio komplikacije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Slike u tekstu

Slike unutar teksta, odnosno proizvolje pozicije, a uz to i većeg formata, automatski dozvoljavaju svakojako "iživljavanje" i kičeraj. Cilj nam je imati uredan i lako pregledan forum, koji te ne iritira već na vizualnoj razini.

 

Istina je da se zbog toga ne mogu složiti praktičniji tutorijali, ali i sadašnji sistem omogućava dovoljno "elegancije" - vidi primjer.

 

U svakom slučaju vremenom će forum dobivati neke nove mogućnosti, možda nešto i za ovakve situacije...

15 godina
protjeran
offline
RE: Slike u tekstu
 Za iživljavanje i kičeraj su zaduženi moderatori i oni to trebaju rješavati, a ne da se zbog toga svima zabrani stavljanje slika. A kao što sam rekao, slobodno ograničite veličinu slike ili njihov broj po pojedinom postu ili sl.. Nema razloga za ovakve ristrikcije.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 18:26 (Tracer).
16 godina
moderator
offline
RE: Slike u tekstu

Ima razloga! Meni je iživljavanje i jedna kvaziduhovita slika u nekom nepametnom postu, a nekom nije. Zašto bi onda to moderator izbacio? Bolje je ovako - svatko može staviti sliku koju želi, onja tko je želi vidjeti može to jednim klikom i sve pet! :)

 

15 godina
protjeran
offline
RE: Slike u tekstu
 To je opet posao moderatora koji i treba biti zadužen da tema ide u pravom smjeru. Ovako bi onda i tekst trebalo zabraniti jer ionako ljudi svako malo kvaziduhovitim tekstovima pokušavaju impresionirati naciju na forumu. Neznam forum gdje toga nema.

Jasno se zna što je offtopic a što nije, bilo da je riječ o tekstu ili o slici, i o tome bi trebali voditi računa moderatori ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 18:40 (Tracer).
15 godina
protjeran
offline
Slike u tekstu

Hoću slike u tekstu! Viče

 

 

 

 

 

Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 18:47 (Tracer).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slike u tekstu
tracer, napravi tut, te umjesto slike u txt-u stavi link na sliku ili stavi "slika 1" i dolje da bude slika... peace
16 godina
neaktivan
offline
Slike u tekstu

@Tracer:

 

Dosadan si.

Takav je stav uredništva da se tako nece postaviti i tocka.

I meni bi puno toga bolje pasalo nego što je i????????

Idem li nekom na živce?

Dosađujem li takvim threadovima i postovima poput tvojih?

Dakle ti bi jednostavno uveo 200 moderatora koji bi gledali da neki krelac ne razbaca slike po forumu kak mu volja samo da ti dobiješ tvoju volju?

Svaka cast na ideji ali lupaš gluposti.

Ne sviđa ti se ovdje?

Pa ima još foruma.

I zamisli imaju tocnu takve mogucnosti kakve spominješ pa izvoli.

C2D E8400@4050mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin Redline 2x2gb@1000mhz 5-5-5-15 Gigabyte radeon HD 3870@H2O,WD320gb+WD640gb-AAKS
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Slike u tekstu
LUXX kaže...

@Tracer:

 

Dosadan si.

Takav je stav uredništva da se tako nece postaviti i tocka.

I meni bi puno toga bolje pasalo nego što je i????????

Idem li nekom na živce?

Dosađujem li takvim threadovima i postovima poput tvojih?

Dakle ti bi jednostavno uveo 200 moderatora koji bi gledali da neki krelac ne razbaca slike po forumu kak mu volja samo da ti dobiješ tvoju volju?

Svaka cast na ideji ali lupaš gluposti.

Ne sviđa ti se ovdje?

Pa ima još foruma.

I zamisli imaju tocnu takve mogucnosti kakve spominješ pa izvoli.

@LUXXetina

Da. Ideš meni na živce. Nabijem i tebe i tvoje ulizavanje dotičnima, a ako ti se prijedlog ne sviđa odi dalje i svoje komplekse liječi na psihoterapijama ili sl.. Nitko te ne tjera da komentiraš svaki tuđi post. A to što sam tebi dosadan mi je stvarno nešto zbog čega noćima neću spavati. I svojoj mami reci da lupa gluposti, jer za tebe sam dr.sc. o čemu god da pričali. Koji si mi ti tu autoritet da se tako bahato samnom razgovaraš? Obična tetkica koja je za monitorom neki bad ass, a ustavi nosiš viklere.

I to da li se meni ne sviđa ovdje ili ne nije tvoj problem. Živi svoj život.


Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 19:09 (Tracer).
16 godina
neaktivan
offline
Slike u tekstu

rofl

pray pray
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Slike u tekstu

Jak si nema šta.

Da si bar iz mog kraja.

Šta bi za to dao.Vjeruj mi.

Tak se možeš drugdje ponašat.

Ovdje sigurno ne.

C2D E8400@4050mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin Redline 2x2gb@1000mhz 5-5-5-15 Gigabyte radeon HD 3870@H2O,WD320gb+WD640gb-AAKS
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Slike u tekstu
LUXX kaže...

Jak si nema šta.

Da si bar iz mog kraja.

Šta bi za to dao.Vjeruj mi.

Tak se možeš drugdje ponašat.

Ovdje sigurno ne.

 Da si ti iz mog kraja već bi ti ja dao do znanja s kime imaš posla.
16 godina
neaktivan
offline
Slike u tekstu

Joj kak volim prijetnje klinaca.

Ajde pajkit.Crtici su prešli.

TROLČINA

C2D E8400@4050mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin Redline 2x2gb@1000mhz 5-5-5-15 Gigabyte radeon HD 3870@H2O,WD320gb+WD640gb-AAKS
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Slike u tekstu

Dobro, ae smirite strasti obojica, on je dao prijedlog, moderatori su odgovorili na isti i prica gotova ;D
zasto odmah idete na prijetnje, sukobe i slicno ?

edit : vidim suspendira, dakle zanemarite ovo ;D

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 19:26 (NiGHTSEEkER).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Slike u tekstu
NiGHTSEEkER kaže...

Dobro, ae smirite strasti obojica, on je dao prijedlog, moderatori su odgovorili na isti i prica gotova ;D
zasto odmah idete na prijetnje, sukobe i slicno ?

edit : vidim suspendira, dakle zanemarite ovo ;D

 Da, dotični me suspendirao jer sam mu se usudio odgovoriti na njegov bezobrazluk, a očito je mislio pošto je moderator da može svakome kenjati koliko god želi i da mu nitko ne smije ništa reći.

Kao što sam rekao, pravi frajer s viklerima.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slike u tekstu
NiGHTSEEkER kaže...

Dobro, ae smirite strasti obojica, on je dao prijedlog, moderatori su odgovorili na isti i prica gotova ;D
zasto odmah idete na prijetnje, sukobe i slicno ?

edit : vidim suspendira, dakle zanemarite ovo ;D

Da jer se previše razbahatio dečec.
Tak sigurno nemože.
Prijedlog dati....uvijek
Pomoci nešto srediti.....uvijek
Trolat,vrijeđat,napuhavat se.....NIKAKO

Prvo se treba naucit osnovnoj kulturi.
PA se prijeđe na kulturu u internetu i onda se može razgovarat.
Ovako ne
C2D E8400@4050mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin Redline 2x2gb@1000mhz 5-5-5-15 Gigabyte radeon HD 3870@H2O,WD320gb+WD640gb-AAKS
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slike u tekstu
Tracer2 kaže...
 Da, dotični me suspendirao jer sam mu se usudio odgovoriti na njegov bezobrazluk, a očito je mislio pošto je moderator da može svakome kenjati koliko god želi i da mu nitko ne smije ništa reći.

Kao što sam rekao, pravi frajer s viklerima.
Eto a opet.
Dobrodošao Pako Smijeh
Usudio odgovoriti na bezobrazluk?
Koji? Bezobrazan nisam bio ja nego ti.
Pošto sam moderator ne kenjam svakom nego samo onom ko se ponaša ko ti( i ko nemože kenjat :) )
A da mi nitko ništa ne smije reci ne stoji.
Samnom se super da razgovarat,raspravljat..... samo ako postoji neka vrsta kulture.Dakle.......Huš,huš u školicu na učenje
C2D E8400@4050mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin Redline 2x2gb@1000mhz 5-5-5-15 Gigabyte radeon HD 3870@H2O,WD320gb+WD640gb-AAKS
15 godina
protjeran
offline
RE: Slike u tekstu
LUXX kaže...
NiGHTSEEkER kaže...

Dobro, ae smirite strasti obojica, on je dao prijedlog, moderatori su odgovorili na isti i prica gotova ;D
zasto odmah idete na prijetnje, sukobe i slicno ?

edit : vidim suspendira, dakle zanemarite ovo ;D

Da jer se previše razbahatio dečec.
Tak sigurno nemože.
Prijedlog dati....uvijek
Pomoci nešto srediti.....uvijek
Trolat,vrijeđat,napuhavat se.....NIKAKO

Prvo se treba naucit osnovnoj kulturi.
PA se prijeđe na kulturu u internetu i onda se može razgovarat.
Ovako ne
 Daj ne budi bezobrazan. Dobro pogledaj tko se kome prvi obratio i sa čime. Razbahatio si se i počeo si da me direktno vrijeđaš. Ja nisam dužan to trpiti niti od koga, pa bio ti moderator ili neznam tko.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Slike u tekstu

cini mi se da zna vise od tebe, luxx...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 19:39 (fps_gamer).
15 godina
protjeran
offline
RE: Slike u tekstu
LUXX kaže...
Tracer2 kaže...
 Da, dotični me suspendirao jer sam mu se usudio odgovoriti na njegov bezobrazluk, a očito je mislio pošto je moderator da može svakome kenjati koliko god želi i da mu nitko ne smije ništa reći.

Kao što sam rekao, pravi frajer s viklerima.
Eto a opet.
Dobrodošao Pako Smijeh
Usudio odgovoriti na bezobrazluk?
Koji? Bezobrazan nisam bio ja nego ti.
Pošto sam moderator ne kenjam svakom nego samo onom ko se ponaša ko ti( i ko nemože kenjat :) )
A da mi nitko ništa ne smije reci ne stoji.
Samnom se super da razgovarat,raspravljat..... samo ako postoji neka vrsta kulture.Dakle.......Huš,huš u školicu na učenje
 Svoj bezobrazluk si pokazao direktnim vrijeđanjem i nakon toga i iskorištavanjem moderatorskim ovlasti kako bi nekoga ušutkao (a sam si počeo sa time).

EDIT:

Molim Miru i dotične administratore da riješe ovu raspravu. Ako sam ja negdje pogriješio to je što sam napisao dupli post. To je bilo samo kao obična šala, no već sam za to dobio karton i nema problema. No, ako je moderatorima na ovom forumu dozvoljeno ovakvo direktno vrijeđanje članova foruma, štoviše ničime izazvani, onda ću drage volje s takvog foruma otići. To sam već i napisao u pp-u, ali za svaki slučaj da se ponovi.

Isto tako, bezobrazno je da moderatori iskorištavaju svoje ovlasti na ovakav način da tako rješavaju svoje osobne nesuglasice s članovima foruma. To je čista zloupotreba ovlasti.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 19:47 (Tracer2).
16 godina
neaktivan
offline
Slike u tekstu

Procitaj jednostavno postove br:1,3,5,6 pa se javi opet.

Do tada jedva cekam kad ceš dobit crni il nešto u mom podforumu postat Nevinašce

 

Uživaj

C2D E8400@4050mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin Redline 2x2gb@1000mhz 5-5-5-15 Gigabyte radeon HD 3870@H2O,WD320gb+WD640gb-AAKS
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Slike u tekstu
 Još se i prijetimo? Ajd adj... nikad se ja nisam bojao onih koji viklere nose Namigiva

Uživaj.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 19:49 (Tracer2).
16 godina
moderator
offline
RE: Slike u tekstu

:)

 

Eto, dobili smo još jedan primjer kako se bolno doživljava revnosnost moderatora. Upravo sam na to ukazivao kada sam rekao da nema smisla omogućiti preveliku slobodu u stavljanju slika u poruke. Neki vide rješenje u "strogim" moderatorima, a već u trenutku kada su "doživjeli" kako to izgleda (pretjerano modereriranje) izgubili su živce i počeli vrijeđati!

 

Nema potrebe za tim, a i ova tema je otišla u drugom smjeru, pa je moramo zaključati!

 

Peace & Love

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2008 19:50 (Miro).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice