PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.793.236
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
PlayStation 4

Evo, odgovorila mi SD na mail. Da je narudžba obrađena i da se čeka GLS.

Poslali su mi i račun. Naručio sam PS4 PRO 23.11. oko 14h

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Crljo kaže...
Gogy7 kaže...
Imali ste kontrolera na sve strane. Mall, e kupi itd. A i uskoro će Božić pa će biti još popusta. Svrha BFa je da se riješe zaliha, to su i uspjeli. Jedino su krivi što ne govore koliko čega imaju na skladištu. Barem ste imali priliku uzet gamepade za te pare u hr, vidite koliko dođu u Njemačkoj.

 Pričaš gluposti za Njemačku. Za BF su baš u Mediamarktu bili po 39€ i to sve boje osim one GT edicije.

 Bas na ebayu bili i za 34.99 njihov problem. Isto sto sam prije kupio u de nintendo wii za 35e sa 2 wii mota, nunchaka i 20 igara paket neki radnik krivo oznacio cijenu dosao na kasu kaze zenska nije 35 nego 119e ja reko naljepljeno akcija cijena 35 i to pise jos nintendo wii dode voditelj poslovnice kaze to je zakon i dobio za 35e da nekazem da sam za 1 igru dobio 20e na ebayu haha. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Čuo sam da Sancta Domenica otima titulu Electronic Artsu za najgoru kompaniju 2018.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dodinho kaže...

Nemojte psovati Sanctu, dobit ćete prijavu

 

 

Mislio sam kroz koji dan kod njih uzeti PS4, ali sad se nekako premišljam...

 

Ja kupio tablet neki dan. Došao u dućan, rekao oću to, platio i otišao. 

Kad je akcija kupuju tisuće ljudi, kad nema akcije nitko :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
NickChase kaže...

Kad vidim da ekipa prijavljuje trgovinu koja im nije isporučila jebene kontrolere vrijedne 300kn a ne izlazi na ulice protiv ovrha, masovnog iseljavanja i okreće glavu kad netko skuplja boce bude mi žao što dijelim sa vama ovaj zrak.

 

Btw ekipa je pokrala milijarde dok ta Sancta Domenica koju prijavljuješ stvara radna mjesta i za svakog radnika uplaćuje doprinose u vrijednosti 60% od plaće, na poreze i ostale drke isto tako plaća 50% pa i više svoje zarade. O tome kako uplaćuju turističkoj zajednici ili hrvatskim šumama neću niti pričati jer zamisli da to ne platiš odmah te zatvore a sa turistima i Hrvatskim šumama nemaš ništa.

 

Ti majstore se zapitaj kakav si to čovjek kad nemaš pametnija posla nego ići iz bijesa ili čega već, prijavljivati firmu koja pošteno zarađuje svoj kruh zbog kontrolera.

 

prijatelju dragi ovdje je mjesto gdje ljudi pričaju o stvarima kao što su joystici i normalno je da će tu komentirati kad im se nešto dogodi sa narudžbom.

 

nego de ti meni reci svoj MEGA plan za rješenje problema s ovrhama?? ti bi ih kao živi zid ukinuo jel? za tvoju informaciju, 14 od 20 ovrha u RH su za parking i mobitele, svima redom cilj da se parkiraju što bliže birtiji da ispijaju kave po cijele dane, i onda im je država kriva za sve, a nitko prstom ne bi pomaknuo da poradi malo sam na sebi i svojim vještinama i sposobnostima. onda ljudi odu u tcom i kupe iphone 8 na dvije godine i onda prestanu plaćati jer je puno. šta bi onda trebalo biti? tko bi to trebao platiti?? brat mi je doktor i stvarno čovjek ima dobru plaću, kupio nedavno xiamoi za 1800 kn i sretan je. a socijala ide okolo i kupuje mobove da se usereš. nitko nikad nije dobio ovrhu za kruh

 

Ja sam sa SD imao dosada dobro iskustvo, ali ako su izjebali ljude za BF, kupci se imaju pravo žaliti. to što su hrvatske šume i turističke zajednice prljaviji igrači ne opravdava SD

Za tvoju informaciju dezinformirani prijatelju, ovrhe za telekome i kazne su tek 20% od sveukupnog iznosa ovrha koje spadaju pod kredite koje ljudi NE MOGU vraćati jer su izgubili posao, jer su cijene tijekom godina bolesno visoke zbog poreza i zbog mnogočega ostalog što i sam znaš. Uopće nije bitan broj nego IZNOS ovrha odnosno dužnika koji negativno utječu na ekonomiju i sve ostalo. To što ti navodiš parkirne kazne kao primjer pokazuje standardnu zabludu ljudi koji misle kako su telekomi i parkiranje problem, ne nego je to nemogućnost vraćanja velikih iznosa a to su krediti pogotovo oni od raznih firmi koje su digle kredite prije krize i trenutne situacije.

Takvi ljudi odlaze van i ostavljaju iza sebe neplaćene ovrhe. A Ljudi koji su otišli van granica su ljudi koji više ne doprinose državi, to su ljudi koji ne dolaze u banke, trgovine ne kupuju ovdje aute; to su ljudi koji ne daju za zdravstveno, mirovinsko itd. Stoga banke, trgovine i svi ostali su prisiljeni povisiti cijene svojih usluga zbog nedostatka klijenata a to vodi ravno u propast jer ljudi više neće moči plaćati visole cijene svih tih usluga. Ne samo to nego će dolaziti do velikog otpuštanja radnika koji nemaju posla zbog nedostatka klijenata a to se sad već događa. Također će ti ljudi bez posla biti prisiljeni otići van i ostaviti će iza sebe kao i ostali neplaćene kredite, račune itd.

Da se dotaknemo psihološkog profila ljudi koje spominješ kao neke ljude koji žive iznad svojih mogućnosti. Da u pravu si u vezi toga, takvih stvari će uvijek postojati u svim zemljama svijeta i to je neka druga priča. Problem kod ovrha su nemogućnost plaćanja obaveza a ne sitni iznosi koji će se kad tad naplatiti.


Ja za svoj posao moram platiti 40 različitih besmislenih nameta a u to ne spadaju ni porezi, prirezi a boga mi ni zdravstveno i mirovinsko i naravno da ti to ne shvaćaš kad nisi vidio šta znači biti "privatnik" u Našoj državi. I onda ti netko pošalje inspekciju zbog džojstika koji mu nisi u stanju isporučiti i zatvore te na dva tjedna ili ti naplate kaznu 20 000kn. A zapravo nisi ti ni kriv. Jer pazi ovo, može biti da su oni naručili ali proizvođač nije bio u stanju ispoštovati dogovor. Toga se nisi sjetio?

Ti odnosno VI pojedinci ne razumijete probleme s kojima se privatnici susreću od kojih je u ovom slučaju vrlo vjerojatno kašnjenje robe koje je normalno u ovo vrijeme.

Educirajte se ljudi kako biznis funkcionira pa će te možda sljedeći puta imati više empatije prema trgovini kao što je SD. Nemojte odmah skakti na prvu i dva puta razmislite te se stavite u njihove cipele.

 

Pogledaj ovih par ljudi ovdje, kasni im od crnog petka PS4 i šta su već naručivali i opet su ljudi skulirani i sretni što su dobili nešto za puno nižu cijenu, i na poslijetku cijene to bez obzira na kašnjenje. To se zove bit razuman i normalan a ne zvati inspekciju zbog kontrolera.

13 godina
offline
PlayStation 4

Vlasnik sam Plejke 7 dana, do sada 3 dana navečer imao problema sa dučanom i igranjem, danas ni Online ne radi.

 

Pitanje je za Vlasnike dotične jel to tak stalno? Jer ak to štuca redovno, ja nju pod pazuho i natrag u dućan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Buraz, opusti se... Naravno da nije stalno tak. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
NickChase kaže...


Ja za svoj posao moram platiti 40 različitih besmislenih nameta a u to ne spadaju ni porezi, prirezi a boga mi ni zdravstveno i mirovinsko i naravno da ti to ne shvaćaš kad nisi vidio šta znači biti "privatnik" u Našoj državi. I onda ti netko pošalje inspekciju zbog džojstika koji mu nisi u stanju isporučiti i zatvore te na dva tjedna ili ti naplate kaznu 20 000kn. A zapravo nisi ti ni kriv. Jer pazi ovo, može biti da su oni naručili ali proizvođač nije bio u stanju ispoštovati dogovor. Toga se nisi sjetio?

Ti odnosno VI pojedinci ne razumijete probleme s kojima se privatnici susreću od kojih je u ovom slučaju vrlo vjerojatno kašnjenje robe koje je normalno u ovo vrijeme.

Educirajte se ljudi kako biznis funkcionira pa će te možda sljedeći puta imati više empatije prema trgovini kao što je SD. Nemojte odmah skakti na prvu i dva puta razmislite te se stavite u njihove cipele.

 

Nemoj molim Te, nemoj to poduzetničko kukanje. Molim te.

 

Edit: Nije da se ne slažemo u mišljenju.  Upravo zbog toga da nebi kukao, otišao sam  u dučan u nedjelju i donio kući plejku. Jer znao sam da će inače biti nervoze zbog čekanja.

Nego se i razilazimo. Hrvatski obrtnici i ''firmaši'' oliti preduzetnici, žive bolje od večine. Jer ili udrite po klijanteli ili radniku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 21:54 (Zver).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zver kaže...

Vlasnik sam Plejke 7 dana, do sada 3 dana navečer imao problema sa dučanom i igranjem, danas ni Online ne radi.

 

Pitanje je za Vlasnike dotične jel to tak stalno? Jer ak to štuca redovno, ja nju pod pazuho i natrag u dućan.

 Možda jednom problem sa plaćanjem u 3 godine.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
NickChase kaže...
Cansee kaže...
NickChase kaže...

Kad vidim da ekipa prijavljuje trgovinu koja im nije isporučila jebene kontrolere vrijedne 300kn a ne izlazi na ulice protiv ovrha, masovnog iseljavanja i okreće glavu kad netko skuplja boce bude mi žao što dijelim sa vama ovaj zrak.

 

Btw ekipa je pokrala milijarde dok ta Sancta Domenica koju prijavljuješ stvara radna mjesta i za svakog radnika uplaćuje doprinose u vrijednosti 60% od plaće, na poreze i ostale drke isto tako plaća 50% pa i više svoje zarade. O tome kako uplaćuju turističkoj zajednici ili hrvatskim šumama neću niti pričati jer zamisli da to ne platiš odmah te zatvore a sa turistima i Hrvatskim šumama nemaš ništa.

 

Ti majstore se zapitaj kakav si to čovjek kad nemaš pametnija posla nego ići iz bijesa ili čega već, prijavljivati firmu koja pošteno zarađuje svoj kruh zbog kontrolera.

 

prijatelju dragi ovdje je mjesto gdje ljudi pričaju o stvarima kao što su joystici i normalno je da će tu komentirati kad im se nešto dogodi sa narudžbom.

 

nego de ti meni reci svoj MEGA plan za rješenje problema s ovrhama?? ti bi ih kao živi zid ukinuo jel? za tvoju informaciju, 14 od 20 ovrha u RH su za parking i mobitele, svima redom cilj da se parkiraju što bliže birtiji da ispijaju kave po cijele dane, i onda im je država kriva za sve, a nitko prstom ne bi pomaknuo da poradi malo sam na sebi i svojim vještinama i sposobnostima. onda ljudi odu u tcom i kupe iphone 8 na dvije godine i onda prestanu plaćati jer je puno. šta bi onda trebalo biti? tko bi to trebao platiti?? brat mi je doktor i stvarno čovjek ima dobru plaću, kupio nedavno xiamoi za 1800 kn i sretan je. a socijala ide okolo i kupuje mobove da se usereš. nitko nikad nije dobio ovrhu za kruh

 

Ja sam sa SD imao dosada dobro iskustvo, ali ako su izjebali ljude za BF, kupci se imaju pravo žaliti. to što su hrvatske šume i turističke zajednice prljaviji igrači ne opravdava SD

Za tvoju informaciju dezinformirani prijatelju, ovrhe za telekome i kazne su tek 20% od sveukupnog iznosa ovrha koje spadaju pod kredite koje ljudi NE MOGU vraćati jer su izgubili posao, jer su cijene tijekom godina bolesno visoke zbog poreza i zbog mnogočega ostalog što i sam znaš. Uopće nije bitan broj nego IZNOS ovrha odnosno dužnika koji negativno utječu na ekonomiju i sve ostalo. To što ti navodiš parkirne kazne kao primjer pokazuje standardnu zabludu ljudi koji misle kako su telekomi i parkiranje problem, ne nego je to nemogućnost vraćanja velikih iznosa a to su krediti pogotovo oni od raznih firmi koje su digle kredite prije krize i trenutne situacije.

Takvi ljudi odlaze van i ostavljaju iza sebe neplaćene ovrhe. A Ljudi koji su otišli van granica su ljudi koji više ne doprinose državi, to su ljudi koji ne dolaze u banke, trgovine ne kupuju ovdje aute; to su ljudi koji ne daju za zdravstveno, mirovinsko itd. Stoga banke, trgovine i svi ostali su prisiljeni povisiti cijene svojih usluga zbog nedostatka klijenata a to vodi ravno u propast jer ljudi više neće moči plaćati visole cijene svih tih usluga. Ne samo to nego će dolaziti do velikog otpuštanja radnika koji nemaju posla zbog nedostatka klijenata a to se sad već događa. Također će ti ljudi bez posla biti prisiljeni otići van i ostaviti će iza sebe kao i ostali neplaćene kredite, račune itd.

Da se dotaknemo psihološkog profila ljudi koje spominješ kao neke ljude koji žive iznad svojih mogućnosti. Da u pravu si u vezi toga, takvih stvari će uvijek postojati u svim zemljama svijeta i to je neka druga priča. Problem kod ovrha su nemogućnost plaćanja obaveza a ne sitni iznosi koji će se kad tad naplatiti.


Ja za svoj posao moram platiti 40 različitih besmislenih nameta a u to ne spadaju ni porezi, prirezi a boga mi ni zdravstveno i mirovinsko i naravno da ti to ne shvaćaš kad nisi vidio šta znači biti "privatnik" u Našoj državi. I onda ti netko pošalje inspekciju zbog džojstika koji mu nisi u stanju isporučiti i zatvore te na dva tjedna ili ti naplate kaznu 20 000kn. A zapravo nisi ti ni kriv. Jer pazi ovo, može biti da su oni naručili ali proizvođač nije bio u stanju ispoštovati dogovor. Toga se nisi sjetio?

Ti odnosno VI pojedinci ne razumijete probleme s kojima se privatnici susreću od kojih je u ovom slučaju vrlo vjerojatno kašnjenje robe koje je normalno u ovo vrijeme.

Educirajte se ljudi kako biznis funkcionira pa će te možda sljedeći puta imati više empatije prema trgovini kao što je SD. Nemojte odmah skakti na prvu i dva puta razmislite te se stavite u njihove cipele.

 

Pogledaj ovih par ljudi ovdje, kasni im od crnog petka PS4 i šta su već naručivali i opet su ljudi skulirani i sretni što su dobili nešto za puno nižu cijenu, i na poslijetku cijene to bez obzira na kašnjenje. To se zove bit razuman i normalan a ne zvati inspekciju zbog kontrolera.

 

ja sam itekako u privatnom, realnom sektoru, i itekako znam što su davanja državi, jer mi je jedno od zaduženja u firmi osobno vršiti transakcije sa računa firme, i ti jesi u pravu, državni proračun nam je u aspolutnom vrhu davanja, previsoka su i rasturaju poduzetnika, i ja sam ti osobno tip koji uvijek staje na stranu poslodavaca kada krenu "teške teme" jer znam koliko je to teško biti u ovdašnjoj klimi. za daljnje rasprave sam preumoran, niti se želim raspravljati s tobom, jer nije da si napisao gluposti, napisao si stvari koje su istina, ali ja toliko ljudi znam da su sami izjebali svoju financijsku situaciju, da mi se gadi više za sve kriviti državu. na kraju krajeva svatko od nas je tvorac svoje sreće

8 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja jos cekam odgovor na 2 svoja maila. Opet cu za 3 dana slat podsjetnik jer nekako ne vjerujem da ce mi odgovoriti.

I am over 9000!!!
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Je li dovoljna brzina 4mbit/s(400kbs/ brzina skidanja) i ping 40ms za neometano igranje online na PS+?

PSN: CrasherLuka
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ne.
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
NickChase kaže...

Za tvoju informaciju dezinformirani prijatelju, ovrhe za telekome i kazne su tek 20% od sveukupnog iznosa ovrha koje spadaju pod kredite koje ljudi NE MOGU vraćati jer su izgubili posao, jer su cijene tijekom godina bolesno visoke zbog poreza i zbog mnogočega ostalog što i sam znaš. Uopće nije bitan broj nego IZNOS ovrha odnosno dužnika koji negativno utječu na ekonomiju i sve ostalo. To što ti navodiš parkirne kazne kao primjer pokazuje standardnu zabludu ljudi koji misle kako su telekomi i parkiranje problem, ne nego je to nemogućnost vraćanja velikih iznosa a to su krediti pogotovo oni od raznih firmi koje su digle kredite prije krize i trenutne situacije.

Takvi ljudi odlaze van i ostavljaju iza sebe neplaćene ovrhe. A Ljudi koji su otišli van granica su ljudi koji više ne doprinose državi, to su ljudi koji ne dolaze u banke, trgovine ne kupuju ovdje aute; to su ljudi koji ne daju za zdravstveno, mirovinsko itd. Stoga banke, trgovine i svi ostali su prisiljeni povisiti cijene svojih usluga zbog nedostatka klijenata a to vodi ravno u propast jer ljudi više neće moči plaćati visole cijene svih tih usluga. Ne samo to nego će dolaziti do velikog otpuštanja radnika koji nemaju posla zbog nedostatka klijenata a to se sad već događa. Također će ti ljudi bez posla biti prisiljeni otići van i ostaviti će iza sebe kao i ostali neplaćene kredite, račune itd.

Da se dotaknemo psihološkog profila ljudi koje spominješ kao neke ljude koji žive iznad svojih mogućnosti. Da u pravu si u vezi toga, takvih stvari će uvijek postojati u svim zemljama svijeta i to je neka druga priča. Problem kod ovrha su nemogućnost plaćanja obaveza a ne sitni iznosi koji će se kad tad naplatiti.


Ja za svoj posao moram platiti 40 različitih besmislenih nameta a u to ne spadaju ni porezi, prirezi a boga mi ni zdravstveno i mirovinsko i naravno da ti to ne shvaćaš kad nisi vidio šta znači biti "privatnik" u Našoj državi. I onda ti netko pošalje inspekciju zbog džojstika koji mu nisi u stanju isporučiti i zatvore te na dva tjedna ili ti naplate kaznu 20 000kn. A zapravo nisi ti ni kriv. Jer pazi ovo, može biti da su oni naručili ali proizvođač nije bio u stanju ispoštovati dogovor. Toga se nisi sjetio?

Ti odnosno VI pojedinci ne razumijete probleme s kojima se privatnici susreću od kojih je u ovom slučaju vrlo vjerojatno kašnjenje robe koje je normalno u ovo vrijeme.

Educirajte se ljudi kako biznis funkcionira pa će te možda sljedeći puta imati više empatije prema trgovini kao što je SD. Nemojte odmah skakti na prvu i dva puta razmislite te se stavite u njihove cipele.

 

Pogledaj ovih par ljudi ovdje, kasni im od crnog petka PS4 i šta su već naručivali i opet su ljudi skulirani i sretni što su dobili nešto za puno nižu cijenu, i na poslijetku cijene to bez obzira na kašnjenje. To se zove bit razuman i normalan a ne zvati inspekciju zbog kontrolera.

 

Kolega, slažem se oko većine, ali oko ovog sigurno ne. Nemoj pričat da nisu oni krivi. Lijepo mogu napravit counter koji će mjerit koliko zaliha još ima i neće se to događat. Ako je web shop dopuštao narudžbe, ako su narudžbe potvrđene, onda su dužni to i isporučit. Amen.

 

I takve stvari će se događat iz godine u godinu. A kad ih neko prijavi i dobiju kaznu, možda će se potrudit da se to više ne događa.

12 godina
offline
PlayStation 4

Ili isporučiti ili vratiti novce.

Trećeg nema.

 

Greške se događaju.

Samo smo mi prokleti.

Know your limits.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Je li dovoljna brzina 4mbit/s(400kbs/ brzina skidanja) i ping 40ms za neometano igranje online na PS+?

 Samo da neko ne gleda YouTube pored tebe, a koliki ti je upload?

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
bero666 kaže...

Meni skinuli pare kod narudzbe, pa vratili, i danas dobijem poruku od GLS da paket pripremljen, a pare jos na racunu. Pa eto ako je netko u slicnoj situaciji kao ja neka se malo strpi vjerovatno ce stic paket. Ja sam narucio igru 24.11. Znaci nakon BF.

 Zato sto banka radi samo rezervaciju sredstava dok joj trgovina ne potvrdi kupnju, a posto je tebi preslo u iduci mjesec, tj, obracun se radi zadnjeg u mjesecu sredstva su ti vracena te ce biti ponovno rezervirana za istu kupovinu

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nekad sam baš volio doći pročitati ovu temu..pročitati kakvu novost u vezi plejke ili čuti o novoj igri..ali ljudi baš ste ju moram reći zasrali sa SD.Tužit firmu radi gluposti od 239 kn?Nije da vam nece vratit novce pa da su vas pokrali.Ako nemaju ili čekajte dok ne posalju ili nadomentnite 50 -100 kn i kupite zapakiran na njuški.Isto vrijedi i za konzolu,ima ih masu na oglasu sto sa Black Fridaya što paketa iz tele2.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
4 1 hvala 2
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Nekad sam baš volio doći pročitati ovu temu..pročitati kakvu novost u vezi plejke ili čuti o novoj igri..ali ljudi baš ste ju moram reći zasrali sa SD.Tužit firmu radi gluposti od 239 kn?Nije da vam nece vratit novce pa da su vas pokrali.Ako nemaju ili čekajte dok ne posalju ili nadomentnite 50 -100 kn i kupite zapakiran na njuški.Isto vrijedi i za konzolu,ima ih masu na oglasu sto sa Black Fridaya što paketa iz tele2.

 Vijerovatno nije jedini kojeg su tako zeznuli jedan.... na 20 ljudi po 239 kn skoro 5k kuna... 

 

I da je za 10 kn zeznuo tih 10 kn je njegovo. 

Finger Up :)
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kada mozemo ocekivati novu rundu christmas salea?

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
lukaXXkralj kaže...

Je li dovoljna brzina 4mbit/s(400kbs/ brzina skidanja) i ping 40ms za neometano igranje online na PS+?

 Samo da neko ne gleda YouTube pored tebe, a koliki ti je upload?

 Kod mene je, nažalost, slična situacija. Imam internet brzine svega 10mb, ali ga na konzoli preko wifi očitava negdje oko 4-5 mb (nisam siguran za upload) i što kolega hummer0 kaže uredu je dok se djeca ne nakaće na youtube, a sve mimo toga je ok. nit je super nit je loše, igrivo je uglavnom.

PSN Tokioplastic292
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 10:18 (LordSnow).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
jaZey kaže...

Kada mozemo ocekivati novu rundu christmas salea?

 SD ti je već krenula sa 15% na igre i gaming pribor.

 

Vidi ovdje: https://sancta-domenica.typeform.com/to/T7y2pF

12 godina
offline
PlayStation 4

Dakle upravo me zvala Sancta Domenica da salju Playstation ali misa nemaju pa ce ga morat stornirat. Reko, pa ja sam pred tjedan dana trazio da stornirate mis i rekli ste da ne mozete djelomicno stornirati narudzbu. I kaze lik, ma mozemo. 

 

Tako da eto vec 2 tjedna cekam plejku radi jebenog misa koji na kraju necu ni dobit, pa ranit cu se :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Ako ima još netko kome nije stigla plejka/igra/kontroler, svakako to podijelite s nama na ovoj temi.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 12:13 (DeniZg).
Moj PC  
9 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ako ima još netko kome nije stigla plejka/igra/kontroler, svakako to podijelite s nama na ovoj temi.

 Najbolje im je da otvore novu temu "Sancta domenica narudzbe" i neka tamo pisu 

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ako ima još netko kome nije stigla plejka/igra/kontroler, svakako to podijelite s nama na ovoj temi.

 

I svaki poziv SDu i od SDa da se ovdje zalogira.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Minneyar kaže...

Dakle upravo me zvala Sancta Domenica da salju Playstation ali misa nemaju pa ce ga morat stornirat. Reko, pa ja sam pred tjedan dana trazio da stornirate mis i rekli ste da ne mozete djelomicno stornirati narudzbu. I kaze lik, ma mozemo. 

 

Tako da eto vec 2 tjedna cekam plejku radi jebenog misa koji na kraju necu ni dobit, pa ranit cu se :D

 

Bar si imao vremena za proučiti stare postove, pa sad nećeš pitati kako iskoristiti 7 dana PS+a, kako se sharea s frendom i gdje najjeftinije kupovati igre :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
TheFuryCro kaže...
jaZey kaže...

Kada mozemo ocekivati novu rundu christmas salea?

 SD ti je već krenula sa 15% na igre i gaming pribor.

 

Vidi ovdje: https://sancta-domenica.typeform.com/to/T7y2pF

 Mislim da čovjek misli na ovo što ps store ima sniženja. Prošli tjedan su imali 1/3 i mene zanima kad će druga runda sniženja.

9 godina
offline
PlayStation 4

jel ima netko da prati glasine oko game awardsa koji počinju preksutra? postoje glasine da će se izbaciti datumi za death stranding i ghost of tshushima i/ili novi footage

 

također je službeno potvrđeno da će obsidian prikazati svoj novi IP, navodno da će biti neki RPG. inače su poznati po fallout new vegas i legendarnoj star wars kotor 2. mislim da je njih nedavno kupio microsoft tako da se može dogoditi da i ne bude na ps4, al s druge strane možda bude na sve 3 platforme

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
NickChase kaže..

 Mislim da čovjek misli na ovo što ps store ima sniženja. Prošli tjedan su imali 1/3 i mene zanima kad će druga runda sniženja.

 

Ova božićna akcija je koliko vidim podijeljena u tri dijela. Mislim da svaki vikend ide dio, što bi značilo da idući vikend ide božićna akcija 2/3. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice