Nintendo ds vs psp

poruka: 22
|
čitano: 5.770
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Nintendo ds vs psp

ovako...znam da ima 1000000000 različitih mišljenja ali ja želim konačan odgovor????

 

koja je od ovih konzola bolja???

 

mene ponajviše zanima NINTENDO DS LITE VS PSP 2004

 

samo mi nemojte uspoređivati nintendo 3DS i psp2 jer me to ne zanima...

 

 

 

13 Nintendo DS
15 PSP
bc
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo ds vs psp

Koristim oko 6 mj. Nintendo ds. Kada sam kupovao bio sam u dilemi što je bolje kao i šta sam naslov teme govori.

Do sada sam dosta zadovoljan. Znao sam da neću pogriješti da sam izabrao PSP, jer oba nude zabavu.

Pošto sam tražio konzolu za djete, izabrao sam Nintendo DS jer mi on izgledao da ima mnogo više funkcija za zabavo, ne mislim samo za igranje, tu je crtanje, pjevanje (snimanje govora), slikanje, čitanje, gledanje spotova i slušanje pjesama,... i još kad se Nintendo DS nadogradi sa jednim linkerom, tu nema granica {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nintendo ds vs psp

po meni je nintendo bolji jer ima puuno zabavnije igre makar je na psp 5x bolja grafika :)

bc
 
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nintendo ds vs psp

teehee...za sad nintendo pobjeđuje ;D

bc
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo ds vs psp

Uzmes refurbished DS sa DealExtreama il od negdje dalje za 100$ kupis Acekard 2i za neki 10$ kupis microSD neki za 30$ I evo ti 150$ sa shippinzima i imas DS sa beskonacno mnogo igara.

 

PSP je puno skuplji, nemozes ga tako jeftino online nabavit i jos je puno teze za hackat ako imas 300x i novi firmwire

 

Imam DS Lite vec jedno 3 godine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2011 10:25 (Mew).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo ds vs psp

Imam PSP Slim (vec sam 3 PSPa s*ebao, a cuvam ih bolje nego oci u glavi) i prvi DS Phat, kome je vise od 4,5 godine, puno zabavnije igre koje odlicno iskoristavaju touchscreen, bolje exkluzive, ako ti bit igre nije u grafici - DSi!

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo ds vs psp

http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/Nintendo_DS

 

http://vsrecommendedgames.wikia.com/wiki/PSP

 

Uzmi u obzir da PSP moze emulirat GBA,NES,SNES, N64, Sve Sega konzole do Dreamcast i stare fore tipa Atari.

 

Dok DS moze emulirat NES i stare fore, naravno mozes igrat GBA igre na njemu ako uzemes DS Lite i kupis si linker koji podrzava GBA romove.

 

Iskreno ja nemam PSP ali uzet cu NGP a vjerovatno i 3DS. Samo problem kod DSa mi je stvarno sto fali pravih igara tipa God of War ono da se malo razbacas i da ima akcije, DS je jako limitiran grafikom sto se tice takvih igara...

 

Naravno DS ljepo koristi Touch screen u igrama koje su dizajnirane za njega tipa Elite Beat Agents ili Cooking Mama i tako to, ali u klasicnim igrama ces se drzat obicnih kontrola jel ti se nece dat vadit stilus jer je komplicirano tipkat po ekranu i  u  isto vrijeme tipkat po XY AB.  Bar je meni tako, naravno zavisi od igre do igre. Ali tipa u Pokemonima ili u Dragon Quest cu izabrat napade sa d-pad i onda A a ne kliknit stilusom po ekranu jel je ovo prvo brze kad vec ima samo 4 napada.

 

Uglavnom sto se tice handhelda najbolja je opcija uzet oboje definitivno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nintendo ds vs psp

DS imam i nije mi bas nesto vise je namjenjeno za djecu,grafika je ocajna,mali ekran,dosta teške kontrole ,i igre mi nisu nesto.

PSP sam imao prilike igrati ali neku glupu igru,grafika je bila dosta dobra negdi ka ps2,bolje su mi igre a i izlazu neki hitovi poput GOW,MGS,Tekken,Final Fantasy,Dirt 2...

I ako sam dobro skuzio PSP mozes prkljuciti na monitor s nekim kabelom i igrati preko cijelog ekrana i na PSP-u mos ici na internet

I will go on until the end
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo ds vs psp

Jesi vidio PES za 3DS, bas dobro izgleda :P

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nintendo ds vs psp

BTW:za Ds imas emulatore koji rade i na kantama od PC-a

I will go on until the end
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo ds vs psp
SUPER :) kaže...

DS imam i nije mi bas nesto vise je namjenjeno za djecu,grafika je ocajna,mali ekran,dosta teške kontrole ,i igre mi nisu nesto.

PSP sam imao prilike igrati ali neku glupu igru,grafika je bila dosta dobra negdi ka ps2,bolje su mi igre a i izlazu neki hitovi poput GOW,MGS,Tekken,Final Fantasy,Dirt 2...

I ako sam dobro skuzio PSP mozes prkljuciti na monitor s nekim kabelom i igrati preko cijelog ekrana i na PSP-u mos ici na internet

  grafika je zadovoljavajuca(prigodna svakoj igri), igrivost i izbor igara je puno bolji nego na psp-u i ima ponesto za svakog, ekran nije mali+2 su..., kontrole su super, klasicne kontrole nisu nista losije od onih na psp-u

grafika na psp-u je prilicno losija nego na ps2(pogotovo kad se spoji na video out), final fantasy serijal je bolji na nds-u neg na psp-u...

  tko voli tuce, ima novi dragon ball ultimate nesto... bolji mi je neg soul calibur na psp-u, a ja sam fan soul calibura...

a da ne govorim koje igre psp nema i nikad nece imati...

e da na internet mozes i prek ds-a...

 

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2011 11:24 (grimyHR).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo ds vs psp
SUPER :) kaže...

BTW:za Ds imas emulatore koji rade i na kantama od PC-a

A nisu igre DS za igranje na PCu... nabolje ga je imat u rukama po mogucnosti negdje fino vani zasjednes i igrad dok ti vjetar piri polako u facu.

 

Ali nevidim smisla uzimat ni DS ni PSP sada kada ce za godinu dana biti vjerovatno hackan 3DS a onda ce izac i NGP tj PSP 2 kojeg ce isto hackat uskoro.

 

A oboje cu backcopatible tako ca ces moc igrat PSP igre na PSP2 a DS igre na 3DS.

 

grimyHR kaže...
SUPER :) kaže...

DS imam i nije mi bas nesto vise je namjenjeno za djecu,grafika je ocajna,mali ekran,dosta teške kontrole ,i igre mi nisu nesto.

PSP sam imao prilike igrati ali neku glupu igru,grafika je bila dosta dobra negdi ka ps2,bolje su mi igre a i izlazu neki hitovi poput GOW,MGS,Tekken,Final Fantasy,Dirt 2...

I ako sam dobro skuzio PSP mozes prkljuciti na monitor s nekim kabelom i igrati preko cijelog ekrana i na PSP-u mos ici na internet

  grafika je zadovoljavajuca(prigodna svakoj igri), igrivost i izbor igara je puno bolji nego na psp-u i ima ponesto za svakog, ekran nije mali+2 su..., kontrole su super, klasicne kontrole nisu nista losije od onih na psp-u

grafika na psp-u je prilicno losija nego na ps2(pogotovo kad se spoji na video out), final fantasy serijal je bolji na nds-u neg na psp-u...

  tko voli tuce, ima novi dragon ball ultimate nesto... bolji mi je neg soul calibur na psp-u, a ja sam fan soul calibura...

a da ne govorim koje igre psp nema i nikad nece imati...

e da na internet mozes i prek ds-a...

 

 

Ovo je oboje su vrlo fanboy postovi a ja cak nemam PSP nego DS. Samo zato sto nemas PSP neznaci da on nema dobre igre. I samo zato sto ti nevolis PSP igre neznaci da su lose. I samo zato sto DS ima igre tipa Cooking Mama neznaci da je za djecu i da su kontrole teske.

 

Gledajte na stvari iz malo sire perspektive. Dao sam vam liste igara obje konzole imaju TONE dobrih igara doslovno TONE.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.3.2011 11:38 (Mew).
13 godina
protjeran
offline
Nintendo ds vs psp

ja sad doma imam i nintendo ds lite i psp 2004 ali mi je bolji nintendo ds jer je punoo zabavniji a moj buraz preferira psp :P

bc
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo ds vs psp

Ja imam Nintendo DS Lite od Avgusta 2010. Meni je odlican,nikada nije zastopao i te stvari. Takoder,stvar koja mi je bolja kod DS-a je R4 Revolution Card. Vrlo jednostavno,skines igru sa interneta (najveca igra je oko 150-200 MB),snimis je na Micro SD,ubacis Micro SD u R4,pa R4 u DS i... ZABAVI NIKAD KRAJA! :D Imam 3 originalne igre,i oko 35 na R4,bas se mozes izigrati i moj savjet je DS. Ako budes uzimao DS i R4 Card a da nes ne znas,obrati mi se,uvijek cu pomoci.

15 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo ds vs psp
Nacky kaže...

Ja imam Nintendo DS Lite od Avgusta 2010. Meni je odlican,nikada nije zastopao i te stvari. Takoder,stvar koja mi je bolja kod DS-a je R4 Revolution Card. Vrlo jednostavno,skines igru sa interneta (najveca igra je oko 150-200 MB),snimis je na Micro SD,ubacis Micro SD u R4,pa R4 u DS i... ZABAVI NIKAD KRAJA! :D Imam 3 originalne igre,i oko 35 na R4,bas se mozes izigrati i moj savjet je DS. Ako budes uzimao DS i R4 Card a da nes ne znas,obrati mi se,uvijek cu pomoci.

  najvece igre su preko 500MB :P

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo ds vs psp

Ja imam PSP, ali imam i jako puno prijatelja koji imaju DS.

      Po meni bi se trebalo zaključiti ovu raspravu sa zaključkom da je DS za manju djecu, a PSP za veću

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo ds vs psp
Elite player 2453 kaže...

Ja imam PSP, ali imam i jako puno prijatelja koji imaju DS.

          Po meni bi se trebalo zaključiti ovu raspravu sa zaključkom da je DS za manju djecu, a PSP za veću

  to jednostavno nije istina, samo je balavurdiji grafika na prvom mjestu

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
protjeran
offline
Nintendo ds vs psp

ja trenutno doma imami Nintendo ds lite i PSP 2004...na početku mi je ds bio bolji ali ipak je psp bolji(po meni)...ne radi grafike (hebeš grafiku)  nego mi je jednostavno ljepše igrati na psp-u nego na ds-u na kojem mi je malo teže igrat zbog touch screena i to...ds bi ocjenio s 8/10 a psp 9/10

bc
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo ds vs psp
macan321 kaže...

ja trenutno doma imami Nintendo ds lite i PSP 2004...na početku mi je ds bio bolji ali ipak je psp bolji(po meni)...ne radi grafike (hebeš grafiku)   nego mi je jednostavno ljepše igrati na psp-u nego na ds-u na kojem mi je malo teže igrat zbog touch screena i to...ds bi ocjenio s 8/10 a psp 9/10

  vecina igri koristi klasicne kontrole a touch samo kao ispomoc za nekakvu selekciju ili kao kontrolu cisto u igrama u kojima je takva kontrola bolje prilagodena nego klasicne tak da ces mi ovo razjasniti jer ne kuzim

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2011 18:13 (grimyHR).
13 godina
protjeran
offline
Nintendo ds vs psp

npr. james bond,call of duty onak se kamera okreće s touchom...ali svejedno malo su igrice kvalitetnije na psp-u...nintendo ds nudi pun kufer zabave i novih stvari a psp je kao ps2 u manjem obliku...a i Nintendo 3Ds se nemože mjeriti s psp2 (NGP)  :)   

 

sony je ipak malo kvalitetniji od nintenda...moje mišljenje {#}

bc
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo ds vs psp
macan321 kaže...

npr. james bond,call of duty onak se kamera okreće s touchom...ali svejedno malo su igrice kvalitetnije na psp-u...nintendo ds nudi pun kufer zabave i novih stvari a psp je kao ps2 u manjem obliku...a i Nintendo 3Ds se nemože mjeriti s psp2 (NGP)   :)

 

sony je ipak malo kvalitetniji od nintenda...moje mišljenje  {#}

  rofl i ja kazem, ngp je isprdak koji se ne moze odluciti kako bi kontrolirali igru pa se dobiju kontrole kao unchatedu na kojima se ruke potrgaju i di ti je uopce taj ngp molim te?

i igre nisu kvalitetnije, imaju ljepsu grafiku, ali igre na nintendu su zabavnije, a to je cijeli smisao igre, znaci situacija je apsolutno obrnuta

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
13 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo ds vs psp
grimyHR kaže...
macan321 kaže...

npr. james bond,call of duty onak se kamera okreće s touchom...ali svejedno malo su igrice kvalitetnije na psp-u...nintendo ds nudi pun kufer zabave i novih stvari a psp je kao ps2 u manjem obliku...a i Nintendo 3Ds se nemože mjeriti s psp2 (NGP)   :)

 

sony je ipak malo kvalitetniji od nintenda...moje mišljenje {#}

  rofl i ja kazem, ngp je isprdak koji se ne moze odluciti kako bi kontrolirali igru pa se dobiju kontrole kao unchatedu na kojima se ruke potrgaju i di ti je uopce taj ngp molim te?

i igre nisu kvalitetnije, imaju ljepsu grafiku, ali igre na nintendu su zabavnije, a to je cijeli smisao igre, znaci situacija je apsolutno obrnuta

ili ne? {#}

bc
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice