PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.794.729
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Metro exodus za 200 kn,uzeti ili ne?

 Čekaj još, brzo pada cijena. Po meni ipak nije igra tipa RDR2 koja se uzima odmah jer je toliko kvalitetna. Metro je dobar, vrijedi odigrati ali cijena joj pada brzo. Za kojih mjesec-dva vjerujem da ide puno jeftinije.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Opa, baš sam sretan zbog Detroita. Zbog pozitivnih recenzija tu na forumu sam ga stavio na wish listu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

stavio ga jučer na download...majko sveta koliko je to trajalo, jedno 4h ga je skidao...a ono inače 35gb skinem za 30min...ne znam gdje je bio problem. Dal su serveri bili overload ili je u WiFi-u bio problem. :/

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Last of us pt. 2 navodno tek oko valentinova sljedece godine. :(

 

Meni se brzo skinuo detroit odigrao nekih cca sat i pol.

Hmm, kratko misljenje. Na kontrole se treba malo naviknuti,

okretanje kamere oko svoje osi jel. Svida mi se sto se zapravo

cijelo vrijeme radnja mijenja odnosno seli sa mjesta na mjesto.

Definitivno nisam igrao nista slicno nikada, djeluje obecavajuce.

Ne znam igra je zabavna na drugaciji nacin ne znam uopce kako bih ju tocno opisao. Za neke stvari se zapitas glede AI i toga kako ce utjecati na nase zivote jednoga dana ako se slican scenarij dogodi. Jasno mi je zasto je bila toliko hvaljena, drugacije iskustvo naspram dosadne andromede i slicnih. Ovdje je cak gameplay potkrijepljen pricom zanimljiv.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 13:14 (bloodborne).
Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Igra je fenomenalna.Pogotovo dok se priča malo zakuha sa tim odnosima između ljudi i androida (robova).A grafika je fenomenalna sa HDR-om.
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Igra je fenomenalna.Pogotovo dok se priča malo zakuha sa tim odnosima između ljudi i androida (robova).A grafika je fenomenalna sa HDR-om.

 hm baš bi mogao ponovno uključiti HDR...ugasio sam ga kad sam vidio onu stravu od Witchera koju su napravili a prelazio sam g ado prije mjesec dana po treći put XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 13:56 (MasterG).
6 godina
offline
PlayStation 4

Ma Detroit je super igra. Markus mi je najjači lik i taj dio igre mi je bio fenomenalan. Druga dva lika su mi bila solidna. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ubrzo se i ja priključujem onima koji su završili RDR 2. Koliko sam upoznat, ostale su mi samo 2 glavne misije (side missions sve riješene) uz popratne dr. stvari (challengeri, kolekcije karata i sl.). Igra me naprosto oduševila! Jako detaljna, puno popratnih stvari, priča fenomenalna, a grafika u HDR-u za prste polizat. Jedine 2 stvari koje su mi malo li-la su item/weapon wheel sa L1 (ne toliko strašno) i fast travel (makar se kroz duže jahanje dobije pravi čar igre), no definitivno veća zamjerka ide na AI suboraca; u većim borbama ispada da neprijatelji gađaju samo mene, moji suborci gađaju sve osim njih, a ja sam rješavam svakog neprijatelja (barem 8-9/10). Sve u svemu.. vrhunski!

 

Kakav je online? Planiram ga zaigrati nakon što odradim sve ostale popratne stvari u offlineu..

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Može savjet? Kupitit polovni PS4 za nekih 1500kn ili strpiti se i čekati da izađe PS5?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Yappa kaže...

Može savjet? Kupitit polovni PS4 za nekih 1500kn ili strpiti se i čekati da izađe PS5?

 Za 2000kn možeš nać a možda i koju kn manje PS4 Pro onda bi u tom slučaju ja osobno tako rađe napravio.

Odigrao ove sve dosadašnje ekskluzive i nadolazećih njih par a PS5 uzeo tek 2022/23 i to bi bilo bingo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2019 19:25 (cesnjovka).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Yappa kaže...

Može savjet? Kupitit polovni PS4 za nekih 1500kn ili strpiti se i čekati da izađe PS5?

 Ako nisi igrao niti jednu PS4 ekskluzivu, onda se isplati. Ali opet, nagađa se da će PS5 moći vrtjeti PS4 igre, tako da ne znam. Da sam na tvom mjestu uzeo bi sad PS4 za tu lovu ako si nisi igrao ekskluzive. Ipak je još godinu i pol do PS5.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ma da se naci slim 500gb i za manje od 1500.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ljudi!

Imam jedan problem;naime,danas sam kupio ps4 pro u dućanu u sklopu jednog velikog trgovačkog centra.I tako dođem ja doma upalim je i sad namještam postavke i dođem do datuma.Kad ono datum već postoji i to današnji,dakle točan datum.Meni sve čudni,al si misli m možda je potegao datum preko kabla.Ugasim ja konzolu,i nakon nekog vremena je upalim i sve super,radi.Ali na početnom ekranu mi se pojavi obavijest da je dualshock kontroler spojen i pita me tko koristi ovaj kontroler(New user ili User1)Pa Vas molim za odgovor na pitanje;ako sam kupio novu konzolu u dućanu,zar ne bi smjelo biti ničeg,tj morala bi biti na tvorničkim postavkama,a onda ne bi smjelo biti niti ovaj User1 profil,zar ne?Da li je možda netko ''prčkao'' po konzoli,pa su je stavili u prodaju,tj da li postoji mogoćnost da je već igrano na njoj,pa su je prepakirali i stavili u prodaju pod novi artikl? lijepo bih Vas molio objašnjenje.Hvala unaprijed i oprostite na dugom postu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ma nebrigaj ništa tako je bilo i na mojoj novoj Ps4 Pro konzoli.

Nova ti je 100%

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Vidiš kod mene nije bilo tako.Nije bilo nikakvog User1 profila već sam se morao ja prijavit sa svojim starim PS podacima ili napravit novi account.Sigurno su vec koristili konzolu.
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Nebi rekao da bi trebalo biti ikakvog usera pri postavljanju nove konzole.

Odnosno prvo da bi zapoceo rad koliko se sjecam trebao bi spojiti

kontroler da bi uopce mogao poceti sa postavljanjem usera.

Odnosno upalis konzolu pojavi se screen da spojis kontroler i stisnes ps

na njemu i onda kreiranje usera ili login ako vec imas postojeci postavljanje jezika, wifija

i ostalog.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Hvala dečki na odgovorima,inace kupio sam konzolu kod ovlastenog distributera i koji ima ovlasteni servis.SD.Jer mi je cudno da je na vanjskoj kutiji bila ona prozirna original naljepnica,a unutra vrecica sa kontrolerom nije bila zatvorena sa salotejpom,dok usb kabel za punit ga,i hdmi su bili zatvoreni salotejpom.Onda ga idem danas reklamirat,da mi objasne oni zasto je taj profil na konzoli,a ne bi smio biti.Vjerojatno je ili izlozbeni primjerak,ili je netko vratio konzolu roku od 14 dana,pa su samo stavili naljepnicu na kutiju i natrag u prodaju.Anyway,idem ih danas pitat da mi to objasne.Hvala jos jednom odgovorima.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Postoji mogućnost da si dobio izložbeni primjerak, ali u tom slučaju cijena konzole mora biti manja.

Koristite blage riječi i jake argumente
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Onda su i mene "zajebali" ali ja neću ništa sad reklamirat,vjerovatno mi je malo i prekasno iako je još pod garancijom, jer mi stvarno radi odlično evo već godinu dana i što je najvažnije nebuči nimalo jako kako mnogi pričaju da Ps4 pro je glasan.Ova moja je i kod ovih AAA zahtjevnijh naslova minimalno bučna.

Sad šta god je da je bitno  da šljaka kako bog zapovida.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 9:49 (cesnjovka).
 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
User1 je bio na sve tri konzole koje sam ja kupio, a sve su bile original zapakovane i sigurno nekoristene, tako da....
Moj PC  
1 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
kod mene takoder je bio user1, a imao sam i ps4 i ps4 pro
battletag:MasnaKrvavic#2275
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Jbg onda smo svi dobili polovnjače od konzola hahah

Šalim se malo, ja sam već prije kolegi rekao da je dobio novu konzolu ali su se neki javili da to tako"nesmije" biti a ja znam da smije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.7.2019 10:42 (cesnjovka).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

kolko vidim i na redditu je to normalno...evo odgovor

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Fala decki na savjetima i odgovorima.Svejedno moram ic zamijenit si igru,pa ih budem pitao za to,onda vam javim tak da se zna jel to ok ili nije.Inace jos danas su vam popusti od 25% nadalje u tom ducanu,pa tko je u Zg-u nek pozuri danas.Vjerojatno znate o kojem duckasu je rijec.Ak ne,google,i sve znate.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
dado16 kaže...

kolko vidim i na redditu je to normalno...evo odgovor

 

Treba samo jedna sekunda googleanja da se to provjeri, ali ljudima je lakše zapakirati konzolu i vratiti u dućan prepun prevarantskih lopova :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
dado16 kaže...

kolko vidim i na redditu je to normalno...evo odgovor

 

Treba samo jedna sekunda googleanja da se to provjeri, ali ljudima je lakše zapakirati konzolu i vratiti u dućan prepun prevarantskih lopova :-)

 He he Bitanga oštar u odgovorima kao i uvijek.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Bitanga je legenda ako ništa bar ove teme 

Ja ga pratim ovdje ima već preko 3 godine, mudar je to mladi čovjek 

 
2 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Yappa kaže...

Može savjet? Kupitit polovni PS4 za nekih 1500kn ili strpiti se i čekati da izađe PS5?

 Ma strpi se !Mwahahahaa.....

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Naravno da nisu svi prevaranti,i ja sam trgovac u jednoj svedskoj firmi.Samo kazem da ima postenih,a ima i muktasa,prodavaca koje boli ona srvar za kupca,ne poznaju artikle koje prodaju,stalno na drustvenim mrezama i tako.Ja sam imao upravo takav slucaj da su mi podvalili frizider koji se vec koristio i koji je imao nedostatak,pa sam se sa doticnom firmom Emm.....a natezao mjesec i pol dok mi nisu vratili novac.Tek toliko o postenim firmama u ovoj nasoj drzavi.I kaj sad da ti kazem da svi vi imate jos 2 god garancije na ps4,kad vam istekne ova godina,sto daje dobavljac,rekli bi da sam lud ili tako nesto.Nije sve tako crno i bijelo.

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

A onda super, drago mi je da smo se mi zajebali.

Ja sam iskreno zaboravio kako izgpeda postavljanje nove konzole.

Sjecanje ostalo samo u tragovima. Bitno da sve stima.

 

Nego hoce li netko od vas igrat nes online ? Uncharted ne znam, dopizidio mi single vise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice