Pomoc oko xbox 360 igara

poruka: 6
|
čitano: 2.836
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko xbox 360 igara

Ajde ljudi pomozite mi...dajte recite mi neke dobre igre za xbox360...igram sve tako da mi nije bitno..bilo pucacine,utrke,nogomet,avanture,akcije i sta ja znam sta sve ne...bit cu vam jako zahvalan :)

Robi
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoc oko xbox 360 igara

gta complete edition,cod black ops,halo wars,pes(9,10,11)nes od toga,bad company,i imas ih jos puno puno koje su odlicne ,al evo pod must have,gta ce,cod i pes 3 najbitnije :D

14 godina
offline
Pomoc oko xbox 360 igara

alan wake, mass efect 2, gears of war(serijal), forza, halo (ima dosta nastavaka), Fable 3... imaš tih nekoliko koje sam nabrojo i one su ti samo za xbox 360 (dobro, ima i za PC poneka al nema na trojci)

 

i onda imaš još ovih multyplatformskih naslova: COD: BO, BC2, Portal 2, PES, FIFA, Shift 2... nemogu se više sjetit trenutno

 

al zar ti nije lakše uguglat npr. "best games on xbox 360" i sve ti ljepo piše.

0_o
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko xbox 360 igara

red dead redemption...igraš li multiplayer?

harry
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko xbox 360 igara

Ja sam neke manje poznate a dobre igre otkrio tako što sam na metacriticu sortirao xbox 360 igre po scoreu npr. Stacking, ilomilo.

Glede klasika, svakako preporučam Red dead redemption, nadolazeći LA Noire (iako 36 funti nije baš malo), FIFA 11, AC Brotherhood, Alan Wake. 

Ma kad se malo ufuraš u konzolu, otkriješ da ima hrpa dobrih igara, sve ovisi što te zanima. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoc oko xbox 360 igara

Forza Motorsport 3 {#}

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel. Gettin' horny now! Fine opcije foruma :) +38761299744
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice