Banggood.com

poruka: 997
|
čitano: 366.872
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
SHELBY_09 kaže...
kinicari kaže...

Xiaomi Yi kameru?

Što je nisi naručio sa GB 
http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_153557.html

Ja svoju montirao na quadcopter

Perfektna kamera

 Da, Kameru. Nisam tamo naručio baš zato da izbjegnem carinu. Sad sam platio kameru 10 $ više i još ću platiti troškove i PDV. Predobro.

 

Quad isto s GB-a?

 Ne, sa BG je

8 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
SHELBY_09 kaže...
kinicari kaže...

Xiaomi Yi kameru?

Što je nisi naručio sa GB 
http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_153557.html

Ja svoju montirao na quadcopter

Perfektna kamera

 Da, Kameru. Nisam tamo naručio baš zato da izbjegnem carinu. Sad sam platio kameru 10 $ više i još ću platiti troškove i PDV. Predobro.

 

Quad isto s GB-a?

 Meni su obecali pokrit troškove carine. Samo ih kontaktiraj pa rjesi to s njima. Ako nevrate ide paypalu ..

16 godina
offline
Re: Banggood.com

Bez brige, vraćaju PDV.

Meni su doduše dali popust za slj. kupnju u iznosu u kojem je bio pdv.

Sada navodno rade da opet dostavljaju iz EU bez carine. Nemam pojma što se dogodilo, vidim više trgovina sada iz "EU" plaća carinu.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com (+recenzija Cubota X16- top mobitela iz EU za početak 2016.) Banggood kuponi za -10$ na PP
8 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
Ag008 kaže...

Bez brige, vraćaju PDV.

Meni su doduše dali popust za slj. kupnju u iznosu u kojem je bio pdv.

Sada navodno rade da opet dostavljaju iz EU bez carine. Nemam pojma što se dogodilo, vidim više trgovina sada iz "EU" plaća carinu.

 A zasto ne pare?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
jobube kaže...
Ag008 kaže...

Bez brige, vraćaju PDV.

Meni su doduše dali popust za slj. kupnju u iznosu u kojem je bio pdv.

Sada navodno rade da opet dostavljaju iz EU bez carine. Nemam pojma što se dogodilo, vidim više trgovina sada iz "EU" plaća carinu.

 A zasto ne pare?

 Zavisno kako ti insistiraš, novac ili poene (u kranjem slučaju tu je PayPal :) ). Ja imam oko 3000 poena na BG, bez reklamacija, od onih 'čarapa Božićnih'..

8 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
kinicari kaže...
jobube kaže...
Ag008 kaže...

Bez brige, vraćaju PDV.

Meni su doduše dali popust za slj. kupnju u iznosu u kojem je bio pdv.

Sada navodno rade da opet dostavljaju iz EU bez carine. Nemam pojma što se dogodilo, vidim više trgovina sada iz "EU" plaća carinu.

 A zasto ne pare?

 Zavisno kako ti insistiraš, novac ili poene (u kranjem slučaju tu je PayPal :) ). Ja imam oko 3000 poena na BG, bez reklamacija, od onih 'čarapa Božićnih'..

 hehe. Ja sam 3088 potrosio na mobite. Ustedio 31$. Plus akcija bila na Mi4 pa na kraju 178$ platio

15 godina
offline
Re: Banggood.com
SHELBY_09 kaže...

Da sam bar pročitao ovo prije kupovine... Uglavnom naručio Xiaomi YI s "EU" skladišta, naravno platio skuplje  i sad čitam ovo. Pao mi mrak na oči!

 Došla kamera bez carine. Ali... totalno sam razočaran pakiranjem. Kutija s kamerom samo ubačena u onu sivu foliju i tako poslano . Na prvu izgleda paket izgleda ko da je unutra maska za mobitel od 2$... (mozda zato carina nije ni gledala)
Uglavnom kamera radi i dobio sam onu verziju 23, jer sam im tako i napisao.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
SHELBY_09 kaže...
SHELBY_09 kaže...

Da sam bar pročitao ovo prije kupovine... Uglavnom naručio Xiaomi YI s "EU" skladišta, naravno platio skuplje  i sad čitam ovo. Pao mi mrak na oči!

 Došla kamera bez carine. Ali... totalno sam razočaran pakiranjem. Kutija s kamerom samo ubačena u onu sivu foliju i tako poslano . Na prvu izgleda paket izgleda ko da je unutra maska za mobitel od 2$... (mozda zato carina nije ni gledala)
Uglavnom kamera radi i dobio sam onu verziju 23, jer sam im tako i napisao.

 Zbog toga su i slali tako.. da su poslali u paketu, carina te ne bi zaobišla..de javi se na pp da te pitam nešto :)

8 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Evo samo da javim. Da sam paltio carinu i da mi je banggood uredno vratio pare za carinu. Tako da sve 5 !!!

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Banggood.com

Dobro vece ili dobro jutro sve zavisi kako ko gleda! 

 

Trebala bi mi vasa pomoc u vezi pomenutog sajta, pa odlucio sam se za kupovinu HomTom HT3 uredjaja i sada me interesuje gde se gleda to za povracaj carine ako kojim slucajem dodje do naplate iste. Jel to mozda ovo sto sma zaokruzio na slici ili negde drugde treba da to trazim? Ja se izvinjavam ako je na ovo pitanje na ovu temu ali ako bi neko bio ljubazan da jos jedared odgovori. Hvala.

 



 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Banggood.com
Asteroid1979 kaže...

Trebala bi mi vasa pomoc u vezi pomenutog sajta, pa odlucio sam se za kupovinu HomTom HT3 uredjaja i sada me interesuje gde se gleda to za povracaj carine ako kojim slucajem dodje do naplate iste.

Nigdje. Krivo si povezao stvari. Ovi koji su tražili povrat carine naručili su robu iz EU skladišta, ali im nije bilo poslano iz EU skladišta, nego iz Kine. Dakle, Banggoodova "greška" je bila uzrok naplate carine, zato im je Banggood i pristao vratiti carinu.

12 godina
protjeran
offline
Re: Banggood.com
mbaksa kaže...
Asteroid1979 kaže...

Trebala bi mi vasa pomoc u vezi pomenutog sajta, pa odlucio sam se za kupovinu HomTom HT3 uredjaja i sada me interesuje gde se gleda to za povracaj carine ako kojim slucajem dodje do naplate iste.

Nigdje. Krivo si povezao stvari. Ovi koji su tražili povrat carine naručili su robu iz EU skladišta, ali im nije bilo poslano iz EU skladišta, nego iz Kine. Dakle, Banggoodova "greška" je bila uzrok naplate carine, zato im je Banggood i pristao vratiti carinu.

 Hvala na odgovoru! Nego koliko se isplati uzimati ovo osiguranje za pakete posto mi pise da nije slanje brodom nego Air Parcel Register (€0.39 & 7-25 business days) Mislim nije neka razlika u ceni da uzmem i to osiguranjee ako je potrebno.

16 godina
moderator
online
Re: Banggood.com
Asteroid1979 kaže...
Nego koliko se isplati uzimati ovo osiguranje za pakete posto mi pise da nije slanje brodom nego Air Parcel Register (€0.39 & 7-25 business days) Mislim nije neka razlika u ceni da uzmem i to osiguranjee ako je potrebno.

Ne znam čemu im služi to osiguranje. Tj. čemu bi tebi služilo, jer ako se i zagubi pošiljka, opet ti oni ili moraju vratiti pare ili poslati ponovno. Tako da mi se nekako čini da onda ti plaćaš osiguranje za ili umjesto njih.

12 godina
protjeran
offline
Banggood.com

Jel ima jos neki nacin za skupljanje onih poena osim onog sa slika? Ako ima ako bi bio ljubazan da ostavi link ili da posalje u privatnoj poruci. Unapred zahvalan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Banggood.com

Evo jedno iskustvo s BGom.

Narucio sam 2 sijalice: http://www.banggood.com/E27-8W-WhiteWarm-White-COB-LED-Filament-Retro-Edison-Bulbs-85-265V-p-980149.html

 

Došle su, i isprobao sam ih, ali obje su proizvodile visokofrekvencijski iritantni zvuk. Snimio video sa problem, dogovorili se da posalju opet 2. i doslovno, u roku od 8 dana su bile kod mene. opet, jedna ispravna, druga naravno da proizvodi taj VF zvuk. Opet im pošaljem video, i oni opet pošalju novu sijalicu. Trebala bi stići kroz koji dan, pa ćemo viditi jel i ona ispravna. U svakom slučaju, prilično su fer prema kupcu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
Asteroid1979 kaže...

Jel ima jos neki nacin za skupljanje onih poena osim onog sa slika? Ako ima ako bi bio ljubazan da ostavi link ili da posalje u privatnoj poruci. Unapred zahvalan

 Pa bude svako malo neke take akcije. Ja san za božicnu skupio 3100 bodova i s time kupio mobitel i ustedio 31$.  ( kako sam shvatio najvise popusta sto mozes s bodovima je 16% cijene na koju stavljas bodove , i nemožes kombinirat popuste (kupone)  i bodove. Ali možes ako je mobitel na popustu njihovome stavit popust s bodovima.)

Sad skupljam za dalje ako mi zatreba za novi mob il nesto kupit. Trenutno 700 bodova i skupljamo nalagano. 

 

P.S sada imas na za valentinovo isto skupljanje !

9 godina
odjavljen
offline
Re: Banggood.com
jobube kaže...
Asteroid1979 kaže...

Jel ima jos neki nacin za skupljanje onih poena osim onog sa slika? Ako ima ako bi bio ljubazan da ostavi link ili da posalje u privatnoj poruci. Unapred zahvalan

 Pa bude svako malo neke take akcije. Ja san za božicnu skupio 3100 bodova i s time kupio mobitel i ustedio 31$.  ( kako sam shvatio najvise popusta sto mozes s bodovima je 16% cijene na koju stavljas bodove , i nemožes kombinirat popuste (kupone)  i bodove. Ali možes ako je mobitel na popustu njihovome stavit popust s bodovima.)

Sad skupljam za dalje ako mi zatreba za novi mob il nesto kupit. Trenutno 700 bodova i skupljamo nalagano. 

 

P.S sada imas na za valentinovo isto skupljanje !

 

di se skupljaju ti bodovi, ne vidim uopce na stranici?

12 godina
protjeran
offline
Re: Banggood.com

Sada trenutno nema ali bilo je do juce ujutru kada su ukinuli, inace ja sam uspeo skupiti 599 poena i time sam narucio HomTom HT3... juce izjutra porucen a nocas je telefon poslat za Srbiju. Prosto mi neverovatno da se tako nesto dogodili, jer proslo iskustvo sa Everbuying sajtom gde sam 22 decembra prosle godine porucio Oukitel K6000 i do danas nije poslat, samo kolega koji ga je porucio preko mene idalje ne zeli da osustane od cekanja i sve se nada da ce svakim danom da ga poslaju.

 

Evo slika da neko ne pomisli da lazem.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2016 23:55 (Asteroid1979).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Banggood.com

Pa javi se ovima na everbuying i pitaj di je zapelo sa slanjem.

Ajd ak neko zapazi te igre ili kaj vec sa sakupljanjem bodova, nek javi

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2016 9:50 (kbenzema).
12 godina
protjeran
offline
Banggood.com

Ma pisao sam im vec cetiti poruke i na svaku poruku im treba po par dana da odgovore i svaki put je to da se izvinjavaju da imaju poteskoca od dobavljaca da dobiju telefone da bi mogli kupcima da ih proslede. I svaki put kada ih kontaktiras prvo je bilo cekaj par dana pa je onda bilo cekate 7-10 dana zadnji put kada sam ih kontakitrao je bilo da se ceka 10-15 dana i sve tako a kolega opet njemu je izgleda sve jedno pa ako je njemu ok da ceka i da ga vuku za nos mene bas briga ne radi se o mojim parama. Uostalom ima jos dovoljno vremena da mogu preko pay pala da otvorim dispute.

 

Cak su mi u par poruka napisali ako ne zelim da cekam da mogu da trazim povracaj novca ili da pogledam ponudu na njihovom sajtu pa da odaberem neki drugi telefon pa da im dostavim link od istoga pa ce mi taj drugi poslati ali kolega hoce bas onaj K6000.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Banggood.com
Opcenito je problem s K6000, sve i jedan shop ima problema s nabavom, sto mi je zbilja cudno..
Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
protjeran
offline
Re: Banggood.com

Nemoguce mi je da je toliko telefon dobar da ne mogu da postignu da isporuce svima telefone, gledao sam dosta o tom telefonu i ono sto sam video me je oduevilo ali opet mi je prosto neverovatno da je tolika navala bas na taj model telefona, ili imaju jako dobaru reklamu za njega ili je on stvarno ono sto oni reklamiraju!

12 godina
offline
Re: Banggood.com

Mislim da tu nije stvar toliko u kvaliteti koliko u ogranicenoj proizvodnji, pogotoo kad u krtkom vremenu izbace 4-5 modela.. Reklamirali su ga daleko vise nego K10000, pa eto K10k je dostupan prakticki odmah, K6000 ne, a meni osobno je bolji K10k, dok recimo K6k je zapravo izgledom vise sminka, pa mozda to privlaci ljude..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
protjeran
offline
Banggood.com

K6000 i K10000 su dva ista telefona samo je razlika u izgledu i bateriji a naravno i u ceni. Ali meni se vise vizuelno dopao K6000 nego onaj drugi a verujem i mnogima drugima cim je takva nestasica telefona.

 

Ja cu sacekati da izbace K6000 Premium verziju pa je porucim. Do tada ce ovaj HomTom HT3 da zavrsi posao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Banggood.com

Ja sam uzeo K10000, i moram priznati da sam odusevljen robusnosti i neobicnim dizajnom, metalom i baterijom..

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
protjeran
offline
Banggood.com

I koliko ti baterija drzi kada ga ono bas cackas i da se izvljavas na njemu, jel ima imalo istine u onome sto reklamiraju ili je sve to sarena laza?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Banggood.com

Jel itko kuzi sto se treba napraviti u ovoj nagradnoj igri "Egg hunting"?

Ja sam probao 3x citati instrukcije i opet ne znam sto gdje moram addati. Ako tko moze objasniti, bio bih zahvalan! Pozz

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Banggood.com
acmilan2 kaže...

Jel itko kuzi sto se treba napraviti u ovoj nagradnoj igri "Egg hunting"?

Ja sam probao 3x citati instrukcije i opet ne znam sto gdje moram addati. Ako tko moze objasniti, bio bih zahvalan! Pozz

 Ni meni

 

Probaj ubaciti 5 komada nabrojanih proizvoda u košaricu, klikni refresh, i pogledaj dal će se pokraj svakog pojaviti drugačije jaje. Ak se ne pojavi, dodaj ih još.

I kad imaš 5 različitih probaj kliknuti na ručicu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
9 godina
odjavljen
offline
Banggood.com

Al to se može iskoristit samo na one 3 stvari jel? Na ostatak ponude ne?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Banggood.com

Svakako pohvale za novu francusku opciju kod slanja iz EU skladišta. Došlo mi je jučer, a plaćeno i naručeno prošli tjedan.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com (+recenzija Cubota X16- top mobitela iz EU za početak 2016.) Banggood kuponi za -10$ na PP
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice