Game.co.uk - pitanja i odgovori

poruka: 1.295
|
čitano: 338.932
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
Lopoc kaže...

Fuu, ja im posla stock alert ima 2 tjedna i cekam da Mass Effect 1 dodje :( Zna li ko cijenu dostave sa Shopto?

EDIT: Nema ME ni na Shopto... 

Ja sam imao sreće sa assassins creed II (2 dana nakon sto sam im poslo stock alert mi doso mail da im je doso na zalihu) i assassins creed II:Broterhood (poslo stock alert ujutro, popodne mi doso mail) {#}

 

A možda im i dođe na zalihu ME (ako bude sreće pa do kraja ovog tjedna uspiju nabavit novac za podmirenje dugova). {#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2012 1:20 (avatarx).
12 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

http://www.game.co.uk/wcsstore/holding_page/game/index.html?storeId=10151...čini se da je stečajni upravitelj preuzeo glavnu riječ

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

jer zna netko oce li se vratiti online shop jer je zatvoren i http://www.gamestation.co.uk/wcsstore/holding_page/gamestation/index.html?storeId=10651

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Evo da pohvalim game, danas, točno 2 tjedna nakon narudžbe stigo je assassins creed Brotherhood, iako je igra kupljena kao "preowned", DVD nije nimalo oštećen, kutijica isto tako, čak je i knjižica unutra :)

Sad još čekam Assassins creed 2, koji sam naručio neka 3 dana nakon , pa se nadam da će ovaj tjedan stići :)

 

U svakome slučaju, same pohvale na račun game.co.uk.

 

 I da, nije bilo carine {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.4.2012 14:02 (avatarx).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Pozz ljudi!

Kupovao sam na ovoj stranici jedan put i sve je bilo dobro.Posliljka je dosla u roku 2 tjedna.

Opet bi nesto uzimao pa me zanima koliko sada im treba vremena da posalju.BTW zivim u Dubrovniku.

Igra mi treba hitno pa se brinem {#}

ivek
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Vidio sam da imaju onu neku karticu za skupljanje bodova za popuste.... ali je pisalo da je to sam za Irsku i UK, medutim cuo sam od nekih da su si vec narucivali te kartice za popuste pa me zanima mogu li si jednu naruciti ili je to samo baš za Irsku i Englesku.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.7.2012 11:27 (marko778).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Evo meni stigla igra, sve je super.Također i ja sam narucio tu karticu mislim se ako je vec besplatna uzet cu je, pa taman mi bila za ukras, narucio sam i dosla je u paketu s igrama

pišu neki brojevi na njoj. Otisao sam na njihovu stranicu i tamo ukucao taj broj i dobio neke bodove. Dobio sam 220bodova koji ne vrijede 1funtu.To je vjerovatno popust pri sljedecoj kupnji ili tako nešto nisam siguran.Pošto često uzimam kod njih dobro ce mi doc koja free igra kad skupim dovoljno.

ivek
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Neznam da li da si preorder uzmem sa zavvia ili game-a na gameu je cijena veca za 20 kn, ali mi se nekako cini bolji, pa ako netko ima iskustva sa oba stora nek javi s kojeg se vise isplati uzet.{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

ShopTo.

Zavvi često puta kasni, a Game se u zadnje vrijeme pokvario - opasno pokvario.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
Danny_HR kaže...

ShopTo.

Zavvi često puta kasni, a Game se u zadnje vrijeme pokvario - opasno pokvario.

Po čemu su se pokvarili? 

 

Moram ih pohvaliti što se zadnje narudžbe tiče. 

Prije dva tjedna sam naručio igru sa kutijom (za 18 funti, a download je 50 funti, wtf oO) i došla je unutar 10 dana.

Zagreb. 

 

 

16 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
Zadnjih nekoliko narudžbi od njih mi je opasno kasnilo. A nisam jedini.
Obično kasne igre koje su bile u prednarudžbi ili hitovi. Ono što naručim koji mjesec nakon izlaska dođe brzo.
Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
14 godina
neaktivan
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Da li je netko kojim slučajem pre-ordero darksiders 2, ako nije kad bi mogo očekivat da ce doc ako su je poslali 16.8.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2012 14:39 (marko778).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Pozz, evo narucio neke MS pointse u roku od 2 min.Sve prenio sa kartice i kupio.

Svaka cast game-u.Ja nemogu vjerovat da su isti tren nakon uplate dali kod i ja ga sada unio u acc i radi :))

 

Never let a computer know you're in a hurry.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Opet sam narucivao neke igre u game-a i još mi nisu stigle.Narucio sam ih 26.09 i isti dan su poslane royal mailom.Znaci to je 9 radnih dana prošlo...

Također sam MW3(za xbox 360) uzeo u ShopTo isto šalje royal mailom i sve isti dan poslano,a posiljka je vec kod mene od utorka.

Čudno mi je onda zašto od Game.co.uk ovoliko treba ako je sve isti dan poslano istom kompanijom,prije mi je sve dolazilo za 3-5 dana.Još su poslane u 2 paketa tako sam onda siguran da ce bar jedan doci ako se jedan izgubio.Trebam li još cekati?Koliko vama treba da dođe?

Never let a computer know you're in a hurry.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Pozdrav, vidio sam na prvoj stranici vezano za dvd.co.uk neke informacije koje su mi bitne.

Prvi put naručujem s dvd.co.uk točnije, AC III (Join or Die Edition).
Sada me zanima:

 

  • Koliko je pouzdano?
  • Kolika je carina za Hrvatsku (na 1. stranici je pisalo da je 10 kn)?
  • Postoji li porez/carina koji će mi naplatiti naši?
  • Dobije li se sve uredno kako piše?
  • Koja je procedura plaćanja?
  • Čekanje mi nije problem.

Unaprijed hvala na cijenjenim odgovorima. 

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.10.2012 23:32 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Vrlo je pouzdano

Nisam siguran dal to nasi zovu carina ili porez, ali za sve skuplje od 160kn imas mogucnost da ti naplate tu carinu/porez.

Mene doduse nisu nikad opaucili za to osim dva puta kad sam uzeo fakat veliki collectors edition set. Tipa bluray set produljenih verzija gospodara prstenova ili lotro mines of moria collectors edition.

A uzimao sam stvarno brdo igara/filmova/knjiga/garderobe/cda.

Dobije se sve uredno kako pise.

Ovo oko procedure placanja te nisam shvatio.

Kupis item, otidjes na kosaricu, dodas vrstu kartice koje imas (ne primaju american), dodas adresu kud salju i to je to.

Ako se radi o preorderu, ne naplate nista dok actually ne shippaju item.

 

DVD.co.uk je poseban po tome sto za vecinu stvari prilikom slanja kod nas jos smanjuju cijenu za njihov PDV (VAT), pa te dodje jos jeftinije nego sto vidis cijenu tamo.

Postarina im bude 1.19 ili 1.49 funti ako se ne varam.

 

Ako uzimas velike pakete, bude vise. Tipa Battlestar Galactica bluray boxset je 10funti.

 

Ceka se od 4-5 dana, do neka 3 tjedna. Kako kad.

 

Isto tako, ako se narudzba zagubi, ili je ostecena/pogresna, oni bez problema odma posalju replacement bez kompliciranja, dok mi se HUT i ZAVVI gade vise kolko su odvratni gadovi kad dodje do toga. Muka mi je kad se samo sjetim.

13 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
Dachande kaže...

(...)
Ovo oko procedure placanja te nisam shvatio.

Kupis item, otidjes na kosaricu, dodas vrstu kartice koje imas (ne primaju american), dodas adresu kud salju i to je to.
(...) 

Odlično.
Trebam li se raspitivati o carini ili jednostavno pustiti sreći da odradi svoje?

Znači,  na ovo citirano mislim jer mi je kolega forumaš rekao nešto o plaćanju od 10 dana prije slanja.
Pa ga nisam skužio.

U biti, normalno kupim, stavim u košaricu, podatci o kartici (Visa Electron) i dodam adresu i onda čekam? 

Samsung Galaxy SII (GT-I9100) @ Salman v4.2 + Siyah 4.1.5 + CWM 6.0.1.2
16 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Nemas se, nazalost, kaj raspitivati o carini. Stvarno ovisi kod kojeg sluzbenika ce ti doc i kakav ce dan imati.

 

Ali velim, iz svog iskustva, imam sigurno preko 200 narudzbi do sad, 2 su samo carinjene, a te su bile zbilja velike i skupe (preko 500kn).

 

Ovo placanje 10 dana nije istina. Ti upises podatke (jednom, on ih sejva za kasnije), i naplate ili odma ako odma salju, ili kasnije ako se radi o preorderu. Tocnije, naplacuju tek prilikom shipanja.

 

Vecina njih ima i dobre ponude oko preordera, tipa, ako cijena ode gore, tebi preorder svejedno bude po onoj cijeni po kojoj si prvotno preorderao, a ako se spusti u medjuvremenu, spusti se i tebi.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
IVOX kaže...

Opet sam narucivao neke igre u game-a i još mi nisu stigle.Narucio sam ih 26.09 i isti dan su poslane royal mailom.Znaci to je 9 radnih dana prošlo...

Također sam MW3(za xbox 360) uzeo u ShopTo isto šalje royal mailom i sve isti dan poslano,a posiljka je vec kod mene od utorka.

Čudno mi je onda zašto od Game.co.uk ovoliko treba ako je sve isti dan poslano istom kompanijom,prije mi je sve dolazilo za 3-5 dana.Još su poslane u 2 paketa tako sam onda siguran da ce bar jedan doci ako se jedan izgubio.Trebam li još cekati?Koliko vama treba da dođe?

 

A to ti zbilja ne ovisi o njima, pitanje je kakve srece imas sa postom.

Evo recimo ja sam prije godinu dana sa ebay.co.uk uzeo neku majcu i trenirku iz iste trgovine.

Majca mi je stigla u roku tjedan dana, a trenirka za jedno mjesec dana, mislim da sam trenirku cak i prije narucio, jer znam da narudzba nije zajedno isla.

13 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Jucer mi stigao prvi paket i sve je ok.Ali samo jedno pitanje,smije li poštar(obicni) ostaviti paket pored sanducica? Mogao ga je svatko uzeti, unutra je mogla biti zlatna poluga.....

Never let a computer know you're in a hurry.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Nebi smio, ali svasta rade.

Frendu su stavili ispod otiraca, da sakriju :D

Skoro ga je nagazio sam sebi. Al je ipak skuzio da je neka grba.

16 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
IVOX kaže...

Jucer mi stigao prvi paket i sve je ok.Ali samo jedno pitanje,smije li poštar(obicni) ostaviti paket pored sanducica? Mogao ga je svatko uzeti, unutra je mogla biti zlatna poluga.....

Ne smije, odi se žaliti u poštu.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
13 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
Danny_HR kaže...
IVOX kaže...

Jucer mi stigao prvi paket i sve je ok.Ali samo jedno pitanje,smije li poštar(obicni) ostaviti paket pored sanducica? Mogao ga je svatko uzeti, unutra je mogla biti zlatna poluga.....

Ne smije, odi se žaliti u poštu.

Jucer mi stigao i drugi paket....i naravno bubnuli mi carinu -.- 80kn

Ja im rekao kada sam preuzimao paket u posti,da je poštar ostavio prošli paket do sanducica i oni rekli pa što ja kažem da je mogao bilo tko uzeti ga reče to nije naš problem.

Never let a computer know you're in a hurry.
13 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

Jel neko narucivao konzolu sa ove stranice ? Vidim da ima PS3 super slim i igrica za 135 funti + shipping £2.95-£4.95 ( 1220 kn).

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

koliki je shipping igara?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori
nanek kaže...

Jel neko narucivao konzolu sa ove stranice ? Vidim da ima PS3 super slim i igrica za 135 funti + shipping £2.95-£4.95 ( 1220 kn).

ne dostavljaju izvan uk teže od 1000g

Kill Frenzy kaže...

koliki je shipping igara?

kad sam zadnji put narućivao naplatili su mi 2,95 funti

BF3:crna_bandera
14 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

nemam nigdje uopće opciju da platim postage.samo mi piše da je free za uk

 

sad vidim.naručeno

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2013 19:37 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Game.co.uk - pitanja i odgovori

još jedno pitanje.

napravio sam preorder i sve je gotovo ali mi nisu skinuli pare sa računa.jel to oni skidaju pare kad pošalju igru tj kad ju dobiju na lageru ili je negdje nešto zapelo?!

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Game.co.uk - pitanja i odgovori

Kada im je igra na lageru onda tek ti skidaju novce sa raćunu

BF3:crna_bandera
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice