Google Wave

poruka: 200
|
čitano: 37.450
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave pušten u javnost

Starting Wednesday, September 30 we'll be sending out more than 100,000 invitations to preview Google Wave to:
 – Developers who have been active in the developer preview we started back in June
 – The first users who signed up and offered to give feedback on wave.google.com
 – Select business and university customers of Google Apps

-- Google Blog: Surf's up Wednesday: Google Wave update

 

Ako se još niste prijavili za testiranje, možete to učiniti ovdje.

 

 

Ima li netko na forumu da je već dobio pozivnicu? Ako ima, napišite svoje dojmove, dajte malo screenshota.

I pošaljite i meni pozivnicu čim vam to omoguće! Namigiva

 

 

Ostali linkovi

Google Wave početna stranica

Mashable - Google Wave: A Complete Guide

CNN - Google Wave to be released to 100,000 testers Wednesday

MercuryNews - Google rolls out preview of Wave

Sci-Tech - Google Wave Will Invite Volunteers To Begin Preview

Press any key to continue or any other key to quit.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2009 4:11 (andy0101).
Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

i ja bi jednu :D

...I put on my robe and a wizard hat...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

I ja bi jednu :) Ako netko ima za poslati bio bih mu stvarno zahvalan :-)

scomp4ny@gmail.com

http://www.code-it.net - Programiranje - C++, VB, C#, PHP; vodiči, tutorijali, knjige...
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Google Wave

i ja sam se prijavio a neznam ni kaj je to al saznat cu 

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Wave

Eh, cekam to vec jaaaakooooo dugo, od prve prezentacije! Ako netko ima pozivnicu, bio bih mu beskrajno zahvalan da mi ju posalje!

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Nažalost, pozivnice se još ne mogu slati tako lako kao što su se mogli sa Gmailom.

How do I invite people to try Google Wave?

While Google Wave is in a preview release, invitations will only be available on a limited basis. When you have the chance to invite people to Google Wave, you'll notice a new wave in your inbox with more details on how to do so.
If you have friends who are interested in using Google Wave, they can sign up for updates about availability by filling out this form.

 

Ja sam se prijavio kad je bila vijest na BOLu.

 

Google kontinuirano poziva testere (prednost imaju, kao što sam naveo u prvom postu):

  • Developers who have been active in the developer preview we started back in June
  • The first users who signed up and offered to give feedback on wave.google.com
  • Select business and university customers of Google Apps

 

Ako ne znate što je Google Wave, kliknite ovdje.

 

Press any key to continue or any other key to quit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Ako ima koja pozivnica molio bih jednu na djrofellos@gmail.com

Hvala

www.hhunity.org
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Malo sam kopao po webu tražeći najbolje screenshote...

Press any key to continue or any other key to quit.
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

Evo, meni je danas ujutro u inboxu osvanula pozivnica i ja se registrirao (u biti samo sam se prijavio pod svojim google accountom).

 

Sve je lijepo jedino trenutno nikog nemam ko ima wave account da isprobam kako sve to radi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

zar nije google wave otvoren samo za developere? 0_o

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Google Wave

Pa Piše ti u prvom postu.

 

 – Developers who have been active in the developer preview we started back in June
 – The first users who signed up and offered to give feedback on wave.google.com
 – Select business and university customers of Google Apps

FOR THE HORDE
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
Zvex kaže...

Sve je lijepo jedino trenutno nikog nemam ko ima wave account da isprobam kako sve to radi.

Svi koji imate Google Wave javite se u ovoj temi da se možete međusobno dodati kao kontakti (ili kako to već ide u Waveu Namigiva).

 

@Zvex: Uslikaj nam nešto čega nema u mojem prijašnjem postu, da vidimo malo bolje kako to izgleda.

Press any key to continue or any other key to quit.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
andy0101 kaže...
Zvex kaže...

Sve je lijepo jedino trenutno nikog nemam ko ima wave account da isprobam kako sve to radi.

Svi koji imate Google Wave javite se u ovoj temi da se možete međusobno dodati kao kontakti (ili kako to već ide u Waveu Namigiva).

 

@Zvex: Uslikaj nam nešto čega nema u mojem prijašnjem postu, da vidimo malo bolje kako to izgleda.

Nema za sada nista vise od onoga sto je na tvojim primjerima. Dapace, ono su primjeri s vise foldera i vec razvijenim razlicitim waveovima. Kod mene su ti samo dvije poruke - uvodna pozdravna i poruka da se mogu poslati 8 pozivnica (a i te pozivnice ako se posalju ne stizu odmah nego kako Google odluci).

 

Trenutno trazim nekoga s wave accountom da to malo detaljnije testiram.

 

Ako treba mogu poslati printscreen ali ovako bez razijenih waveova nije nista posebno... 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave

jel chat radi preko gtalka?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
r420r kaže...

jel chat radi preko gtalka?

Da, vjerojatno se koriste kontakti koje imaš u Google Talku tj. oni koji ti se prikazuju u okviru Chat sa strane u Gmailu. Sve je to povezano. No, pitam se da li možeš chatati sa onima koji nemaju aktiviran Wave.

Press any key to continue or any other key to quit.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave

ja vjerujem da možeš. pošto je sve to (vjerojatno) gtalk, možeš komunicirati sa svima koji imaju gtalk (bilo preko gmail, bilo preko zasebne aplikacije). ne vjerujem da google bude razvijao novi im protocol.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
andy0101 kaže...
r420r kaže...

jel chat radi preko gtalka?

Da, vjerojatno se koriste kontakti koje imaš u Google Talku tj. oni koji ti se prikazuju u okviru Chat sa strane u Gmailu. Sve je to povezano. No, pitam se da li možeš chatati sa onima koji nemaju aktiviran Wave.

 

r420r kaže...

ja vjerujem da možeš. pošto je sve to (vjerojatno) gtalk, možeš komunicirati sa svima koji imaju gtalk (bilo preko gmail, bilo preko zasebne aplikacije). ne vjerujem da google bude razvijao novi im protocol.

 

Mislim da ste oboje malo promašili bit. Wave je upravo zamjena za chat na gtalku kao i sam gtalk tj. njegova nabildana verzija.

U Waveu nema niti traga gtalku niti se on moze koristiti.

Upravo je u pitanju to da je Google izmislio potpuno novi protokol: http://www.waveprotocol.org/

 

Preko Wavea se ne moze komunicirati sa kontaktima koji nemaju Wave account. On ima oblik username@googlewave.com.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave

Hvala Zvex!

 

Google Wave mi izgleda jako zanimljivo. Nadam se da chat ne bude zatvoren samo na Wave, bilo bi jako dobro da mogu preko Pidgina pristupati i Wave i ostalim IM kontaktima. Mislim da Google radi jako dobar posao, sve ovisi koliko ljudi budu prihvatili.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave

Za pristupanje preko Pidgina sumljam, barem u skoroj budućnosti. Wave ima sasvim novi protokol koji tek treba implementirati u Pidgin.

 

Svi koji koriste Wave imaju i Gmail Account, što znači da mogu koristiti i Google Talk (samo ih treba nagovoriti da ga instaliraju).

Press any key to continue or any other key to quit.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2009 18:53 (andy0101).
15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

jel to proradilo, jel se sad može koristit u javnosti?

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
djdomi kaže...

jel to proradilo, jel se sad može koristit u javnosti?

A jesi strpljiv... Smijeh Pa znaš koliko vremena je Gmail radio na pozivnicama, Wave je još u Developer Preview fazi (nešto kao Alpha vezija).

Press any key to continue or any other key to quit.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
andy0101 kaže...
djdomi kaže...

jel to proradilo, jel se sad može koristit u javnosti?

A jesi strpljiv... Smijeh Pa znaš koliko vremena je Gmail radio na pozivnicama, Wave je još u Developer Preview fazi (nešto kao Alpha vezija).

ma mogu ja bit strpljiv, al hoću znat jel to čudo proradilo? jel mi obični ljudi(Smijeh) možemo koristiti?

Čekamo...10.11.09.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave
djdomi kaže...

ma mogu ja bit strpljiv, al hoću znat jel to čudo proradilo? jel mi obični ljudi(Smijeh) možemo koristiti?

Piše ti u prvom postu, Google konstantno poziva nove testere Wavea. To ti je jedini način da upadneš. Ako još nisi, prijavi se ovdje.

Press any key to continue or any other key to quit.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Google Wave

Meni se toliko ne žuri... Neka oni to naprave kako treba, pa budem onda vidio jel budem napravio account. Ionaka mislim da bude u sklopu Google accounta.

15 godina
neaktivan
offline
Google Wave

ima neko pozivnicu? ak ima nek šalje, sve preko pp.

Čekamo...10.11.09.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Wave

@Zvex Dobio sam pozivnicu!!! Kad budes htio, javi se pa da isprobamo. Hvala puuunooo!

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google Wave

I ja bih volio pozivnicu ako neko ima.

 

Karma is a funny thing.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Google Wave

Moze i meni pozivnica ako netko ima viska. Hvala

 

Inace kada bi trebala izaci konacna verzija Wave-a?

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
offline
Google Wave

Posaljite mi mail (gmail) na PP, pa cu vam poslati pozivnicu. Ali imam samo 20 pozivnica, pa ih necu sve ovdje podjeliti, jer su me i neki prijatelji molili.

 

edit: za sada vise ne saljem pozivnice.

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2009 14:39 (Assassin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Wave

Svima koji su trazili na PP sam poslao pozivnicu :)

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice