Kako smanjiti ping

poruka: 15
|
čitano: 17.141
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Kako smanjiti ping
ei ljudi stalno me izbaciva kad igram online rekli su mi na serveru nek smanjim ping , a kako se to radi?? pliz pomagajte.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako smanjiti ping

ja sma rjesio problem tako sto sam kupio novi komp i tako sto sam komp priblizio vise routeru.

svatko ima svoje misljenje i to se nemora shvacati kritikom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kako smanjiti ping
meni je ruter na kompu tak da neznam zbilja, i još je to bio hr server proverio sam preko sppedtesta i u dubrovniku mi je bio ping 33 , a to nije tako puno,, :p
15 godina
offline
RE: Kako smanjiti ping
crni pauk kaže...
meni je ruter na kompu tak da neznam zbilja, i još je to bio hr server proverio sam preko sppedtesta i u dubrovniku mi je bio ping 33 , a to nije tako puno,, :p

Koja igra? Koliki je ping?

Radio, ne radio, svira radio!
15 godina
neaktivan
offline
Kako smanjiti ping

prije nego pocnes igrati ,pogasi torrente i takve stvari koje ti se vrte u pozadini i to bi ti trebalo dost pomoći,a mozes uz to i game booster instalirati,on isto gasi dosta nepotrebnih servisa pa ti olaksava rad na racunalu i konekcija je bolja

That Jesus Christ guy is getting some terrible lag... it took him 3 days to respawn!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kako smanjiti ping
budem probo s game bosterom , igra je cod 4 i piše da je ping samo 22 dozvoljen u igri :P
14 godina
neaktivan
offline
Kako smanjiti ping

odes u konzolu i napisi ping smanji se....radi provjereno!! :))

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako smanjiti ping

ahahahhahah care

14 godina
offline
RE: Kako smanjiti ping
Kakv je to server sa min. Pingom 22? Vecinom bude 100 ili tako nest ali 22 pa to je zbilja mali ping :-)
My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
offline
Kako smanjiti ping

Mislim da mu gamebooster (trenutno v2.2) neće bitno pomoći barem meni nije uz 28 ubijenih procesa ali nek proba

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kako smanjiti ping

e ekipa i ja imam isti problem sad sam igrao Black ops na BUG serveru i ping mi nije ispod 200 dok je kod drugi igrača 50 -60 a svi smo iz hr i manje više svi imamo istu mrežu i istu brzinu  torrente sam pogasio ali i dalje je ping visok 

 

evo SS brzine i procesa u čemu je problem 

procesi procesi
brzina brzina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Kako smanjiti ping
CANABIS kaže...

e ekipa i ja imam isti problem sad sam igrao Black ops na BUG serveru i ping mi nije ispod 200 dok je kod drugi igrača 50 -60 a svi smo iz hr i manje više svi imamo istu mrežu i istu brzinu  torrente sam pogasio ali i dalje je ping visok 

 

evo SS brzine i procesa u čemu je problem 

u čemu je problem?

U t-scumu{#}

ali koliko vidim po slici, ping ti je 65

..slab upp{#}

mutikaša i probisvijet
11 godina
neaktivan
offline
Kako smanjiti ping

znaci ja sam u sobi na kompu i igram normalno lol, no kada mi sestra dođe na laptop igrica mi tolko zasteka da se  nemogu pomicat ping mi onda bude 130 a inace je sasvim normalan

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kako smanjiti ping
Zorittax kaže...

znaci ja sam u sobi na kompu i igram normalno lol, no kada mi sestra dođe na laptop igrica mi tolko zasteka da se  nemogu pomicat ping mi onda bude 130 a inace je sasvim normalan

Pa sta se cudis... uzme ti pola brzine skoro sa fejsom i upload slike i te stvari... 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Kako smanjiti ping

Pozz,prijatelj mi ima internet preko moba...(USB teathering) i kaze da mu je ping oko 100...E sada me zanima,posto mislimo igrati CS GO,da li postoji mogucnost,da se smanji ping u toj igri.Igrali smo i PlanetSide 2 i nisam primjetio da je imao neke probleme.Tako da vjerujem da bi u CS GO isto ok bilo.Ali posto igra kosta,ne bih volio da kupi i da mu igra ne ide kako bi trebala.Ugl brzina mu je 5 mb/s.HVALA

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice