Knopso zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 5.678
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
knopso

Na stranicama Knopso otvoren domaći servis tipa Lockerz! Čitanjem oglasa i točnim odgovorom na pitanja u vezi oglasa, zarađujete OKE, virtualni novac, kojima zatim možete slati sms poruke, na servisu Pošalji SMS, kao da ih šaljete sa svoga mobitela ili sudjelovati u nagradnim igrama...

Više o svemu pročitajte na linkovima!

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.12.2010 22:12 (BRC89).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Knopso

Odlicno..regao sam se

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Knopso

Regao sam se da probam, zaradio 6 OKA

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Knopso

evo sad su bili na dnevnik.hr, kao mladici do 20 god, vec osvojili milijun a među njima i kreator te stranice

karamba!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Knopso
Omega_vu kaže...

evo sad su bili na dnevnik.hr, kao mladici do 20 god, vec osvojili milijun a među njima i kreator te stranice

  jel itko od vas može klikati na nove ponude?

meni već danima nema novih ponuda s kojima moku zaraditi nofce

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
14 godina
odjavljen
offline
RE: knopso
BRC89 kaže...

Na stranicama Knopso otvoren domaći servis tipa Lockerz! Čitanjem oglasa i točnim odgovorom na pitanja u vezi oglasa, zarađujete OKE, virtualni novac, kojima zatim možete slati sms poruke, na servisu Pošalji SMS, kao da ih šaljete sa svoga mobitela ili sudjelovati u nagradnim igrama...

Više o svemu pročitajte na linkovima!

Nice...ALi neka dodaju jos ponuda i tih "reklama"

Pinky je zakon... ⇓ tu klikni :) I ♥ π
15 godina
neaktivan
offline
RE: Knopso

mind_challenge kaže...
Omega_vu kaže...

evo sad su bili na dnevnik.hr, kao mladici do 20 god, vec osvojili milijun a među njima i kreator te stranice

  jel itko od vas može klikati na nove ponude?

 

ja sam se tek sad prijavio , i bile su tri neke ponude

karamba!
16 godina
neaktivan
offline
Knopso

Pise da su neki zaradili milijun dolara, sumnjam da su ovi jer izgleda da svi imaju samo te 3 reklame za procitat.

A nes ti inovacije, kopirali vec vidjeni sistem, preveli na hrvatski, slozili sajt i skupili cijelih 3 oglasivaca.

 

Nisu ni ovi s kalorijama bome puno dalje, al ajd iphone aplikacija ima i beskorisnijih, ne cudi me sta se prodaje ko ludo, vise me cudi sta ih vec nema 850 koje su popularnije.

 

Ovaj zadnji s baterijama mozda jedini ima pravu inovaciju, iako se iz vijesti bas nista ne doznaje. Prati potrosnju i rad baterije... dobar opis, to tehnicki radi i jedna ledica spojena na tu bateriju.

www.theredsolstice.com - Prvi hrvatski top-down tactical shooter
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.12.2010 2:06 (horizon).
 
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice