Otvaranje novog foruma

poruka: 18
|
čitano: 2.532
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Otvaranje novog foruma

Ovako..Ja imam u planu otvoriti sa jos nekoliko ljudi otvorit forum..Neki forum koji bi imao domeni .com..

 

Mislio bi da bude neki informaticki..

 

Treba mi 5 ljudi koji znaju radit..Poznavanje HTML,PHP...

 

1 Koji bi samnom vodio dizajn

3 za izradu podataka ii izradu samog foruma..

1 za ideje.sugestije i ostalo

 

P.S ja zanm radit u forumotionu..al nebimo radili preko njega

msn: dorijan.damijanic@gmail.com

 

fb: dodoo dildač damijanić

Ako oces 1vs1 u CSu javi se!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2010 16:09 (friend of the geek).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Otvaranje novog foruma

Mislim da ti je to već sad osuđeno na propast.

 
11 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Otvaranje novog foruma

Nije..tih 5 i jos 4 moja frenda D:

Ako oces 1vs1 u CSu javi se!
14 godina
neaktivan
offline
Otvaranje novog foruma

Samo da ti kažem - sa informatičkim forumom ili općenitim, nema uspjeha... Jednostavno sve vrvi s njima. Tako da sigurno nećeš imati puno članova, možda desetak. Jedina nada ti je da izmisliš nešto novo ili neku temu za koje nema foruma. Namigiva

Slavonija u ♥ ;;;---;;; Ako se dogode 2 faila istovremeno, dali se oni međusobno poništavaju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Otvaranje novog foruma

Svu sreću želim, ali kako je već napisano istog sam mišljenja da vam to nažalost neće uspjeti dotjerati do točke koju bi željeli.

Imam iskustva u tome radeći na jednom sada propalom portalu i forumu za jedne prijatelje i nikada više ne bi se upuštao u tako nešto

bez jasno zadanih ciljeva i planova ako i onda.

A sve je počelo isto tako kao što ti navodiš...ajd nam napravi forum o tome i tome pa ćemo se dogovarati u hodu.

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Otvaranje novog foruma

Prikupili bi clanove..treba nam jedna web page sa forumom..npr games.ba ili bug.hr...takve nekakve stranice :D

 

 

ja bi snosio troskove..samo trebam prikupit ljude :D

Ako oces 1vs1 u CSu javi se!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje novog foruma
friend of the geek kaže...

 

P.S ja zanm radit u forumotionu..al nebimo radili preko njega

slažem se da ima puno foruma tematike i da oni lako propadnu,u hr su tek 3-4 takva foruma s dovoljno članova. mislim da je to zbog jednog razloga - svi su isti, jer su napravljeni preko forumotion-a. mislim da bi rezultati bili puno bolji, kad bi počeo raditi 'svoj' forum, koji će biti drukčiji (pri tom mislim na 'bolji') od ostalih.

 

evo, pogledaj forum.hr, pa onda bug.hr/forum, i vidjeti ćeš koliko su rezultati bolji ako radiš nešto svoje.evo, na primjer, forum.hr nema ni TD/TU, ni HVALA botune, zapravo je pitanje po kojem se kriteriju rangiraju članovi. ako je po broju poruka, čestitam. napravili su spammerski forum.

 

nadam se da shvaćaš što želim reći. čak i takve sitnice kao što su TD/TU gumbovi rade ogromnu razliku u funkcionalnosti foruma.

 

evo, da zaključim:

 

umjesto forumotion-ovih template-ova, napravi nešto svoje. zatim, proučavaj ostale forume, i uzimaj stvari koje ti se sviđaju. na taj način, možda nešto i bude od ovog projekta :)

15 godina
protjeran
offline
RE: Otvaranje novog foruma
betmen kaže...
friend of the geek kaže...

 

P.S ja zanm radit u forumotionu..al nebimo radili preko njega

slažem se da ima puno foruma tematike i da oni lako propadnu,u hr su tek 3-4 takva foruma s dovoljno članova. mislim da je to zbog jednog razloga - svi su isti, jer su napravljeni preko forumotion-a. mislim da bi rezultati bili puno bolji, kad bi počeo raditi 'svoj' forum, koji će biti drukčiji (pri tom mislim na 'bolji') od ostalih.

 

evo, pogledaj forum.hr, pa onda bug.hr/forum, i vidjeti ćeš koliko su rezultati bolji ako radiš nešto svoje.evo, na primjer, forum.hr nema ni TD/TU, ni HVALA botune, zapravo je pitanje po kojem se kriteriju rangiraju članovi. ako je po broju poruka, čestitam. napravili su spammerski forum.

 

nadam se da shvaćaš što želim reći. čak i takve sitnice kao što su TD/TU gumbovi rade ogromnu razliku u funkcionalnosti foruma.

 

evo, da zaključim:

 

umjesto forumotion-ovih template-ova, napravi nešto svoje. zatim, proučavaj ostale forume, i uzimaj stvari koje ti se sviđaju. na taj način, možda nešto i bude od ovog projekta :)

da istina je..ewo sto bi ja uzeo...

 

 

Template spreman odawno..

Gamers.ba sistem koji daje bodove ako netko pomogne

Portal sa vijestima

Dodao chat..

Mogucnost dodavanja prijatelja

Objave medija

Ovo bi ja uradio neki balkanski forum

...ajde add me na msn ako zelis pomoci :d

Ako oces 1vs1 u CSu javi se!
14 godina
neaktivan
offline
Otvaranje novog foruma

ne, mene preskoči :)

 

HTML i CSS znam, bar one osnovnije stvari, ali još uvijek sam slab u tome :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje novog foruma
Ako je samo forum... moram ti reci da vjerujem da neces bas uspjeti...

Forum + nesto + neke eksluzive (nagradne igre recimo kojima osvajas mp3-eve, laptope i slicno)... to bi vec imalo sanse...
In Control
15 godina
protjeran
offline
RE: Otvaranje novog foruma
EnlightenedPhoenix kaže...
Ako je samo forum... moram ti reci da vjerujem da neces bas uspjeti...

Forum + nesto + neke eksluzive (nagradne igre recimo kojima osvajas mp3-eve, laptope i slicno)... to bi vec imalo sanse...

I na  to sam mislio..bile bi neke nagradne igre :D

Ako oces 1vs1 u CSu javi se!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje novog foruma
friend of the geek kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
Ako je samo forum... moram ti reci da vjerujem da neces bas uspjeti...

Forum + nesto + neke eksluzive (nagradne igre recimo kojima osvajas mp3-eve, laptope i slicno)... to bi vec imalo sanse...

I na  to sam mislio..bile bi neke nagradne igre :D

A koliki bi vam bio fond? Jer ako ces vec ulagati u to... moras imati viziju kako zaradjivati preko toga... vjeruj AdSense i slicne sheme nece ti biti dovoljni ni da platis hosting...

In Control
15 godina
protjeran
offline
RE: Otvaranje novog foruma
EnlightenedPhoenix kaže...
friend of the geek kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
Ako je samo forum... moram ti reci da vjerujem da neces bas uspjeti...

Forum + nesto + neke eksluzive (nagradne igre recimo kojima osvajas mp3-eve, laptope i slicno)... to bi vec imalo sanse...

I na  to sam mislio..bile bi neke nagradne igre :D

A koliki bi vam bio fond? Jer ako ces vec ulagati u to... moras imati viziju kako zaradjivati preko toga... vjeruj AdSense i slicne sheme nece ti biti dovoljni ni da platis hosting...

Znam..Ovako..Sve bi se dogoworili u teamu..samo moram team skupit :D...da to uradimo..

Ako oces 1vs1 u CSu javi se!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje novog foruma
Vidis to je vec greska...


Ovako... u svakom projektu mora biti LIDER (team leader) cija ce biti zadnja i koji ce odlucivati kako o sitnicama tako i tezim stvarima...

On mora napraviti organizaciju, projekt, na cemu ce se temeljiti, nacini zarade, nacini ulaganje, sto se zeli postici...

Nakon toga to predstaviš timu, i pitaš ih za sugestije koje pazljivo vazes... ako hoces biti fer pokusas od svakoga nesto prihvatiti tako da se svatko osjeca dijelom tima...

Potom svima obećaš nešto (ali da je realno i da 100% mozete doci do toga)...

i odredite vrijeme rada...

Potom kasnije kako se ide morate se odluciti kakvi ce sadrzaji biti... nece valjda prezentirati ljudima prazan forum??? NE NE NE I NE... morate imati odmah 50 - 100 threadova zanimljivog sadrzaja...

Najaktivnijim korisnicima preko gifta na steamu poklonite koju igru... i tako dalje i tako blize...
In Control
13 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje novog foruma
EnlightenedPhoenix kaže...
Vidis to je vec greska...


  Ovako... u svakom projektu mora biti LIDER.....


  ...i tako dalje i tako blize...

 
Slažem se s gornjim postom...

A da financiranje ovog projekta ne postane neprofitno trebao bi se podosta iskeširati za reklame...

Iskreno kad vidim puste vršnjake na fejsu sitim se da pomoću raznih grupa moš njima slati pozivnice za grupu te navesti unutra poruke neke nagrade koje će ih privući (npr navedeš neku haj tek tehnologiju primjera PS3 - viruj mi od 8 muških u razredu njih 5 uključujući mene bi se registriralo da vide o čemu se radi...). Kad imaš njihovu pažnju moraš znati kako češ je zadržati... Npr. kad imaš komad sendviča u ruci pas će ti doći da mu daš komad mesa . Sad ti možeš izabrati hočeš li ga zaj*bavati i nedati mu ništa ili ga ne  zaj*bavati i dat mu mali komad ili sav ostatak... Ako odabereš prvo nakon par puta ova igra će mu dosaditi ako izabereš ovo zadnje dvoje on će znati da ćeš mu uvijek dati komad hrane ( bar tako dobije instikt) ... Tako ti je stvar ovdje skupiš ljude , onda ti je najbolje dati par nagrada da ih zadržiš.... staviš neki sistem ka lockerz i eto ti naćina zarade... neka TP i TD zarade bodove za nagrade :)

15 godina
protjeran
offline
Otvaranje novog foruma

znam za to..al ja najprije moram okupit team koji bi to sve uradio..da se dogoworimo oko te web stranice..kako i sto da uradimo...ja pbi ili nei prihvacao prijedloge..

Ako oces 1vs1 u CSu javi se!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Otvaranje novog foruma
friend of the geek kaže...

znam za to..al ja najprije moram okupit team koji bi to sve uradio..da se dogoworimo oko te web stranice..kako i sto da uradimo...ja pbi ili nei prihvacao prijedloge..

  Vidiš... TIM gotovo nikad ništa ne uradi (bio sam u takvim timovima) ako pojedinac prije toga ne razvije viziju i sve...

 

Vjeruj znam... bavim se tim poslom...

 

skupljanje tima i onda raspravljanje = osudjeno na propast...

In Control
14 godina
odjavljen
offline
RE: Otvaranje novog foruma
friend of the geek kaže...

znam za to..al ja najprije moram okupit team koji bi to sve uradio..da se dogoworimo oko te web stranice..kako i sto da uradimo...ja pbi ili nei prihvacao prijedloge..

Ti kao voditelj tima moraš o tehnologijama i zahtjevima za izradu tog foruma znati više nego programeri koji isti izrađuju,kao i o općenitim zahtjevima,rokovima...itd...Ukoliko ideš na izradu foruma od nule,potrebno je jako puunoo znanja i iskustva.Nemaš se tu šta puno dogovarat,ti imaš IDEJU&VIZIJU,znaš model zarade,angažiraš ljude koji to tehnički mogu izvesti u zadanim vremenskim rokovima(a i znaju slušat),kupiš whiteboard,prezentiraš im ideju...i kreneš...naravno ljudi ti moraju biti motivirani za ono što rade.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice