Rapidshare premium limit

poruka: 16
|
čitano: 3.795
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Rapidshare premium limit

Trebam samo pojašnjenje, ako netko točno zna, nakon što vam na Rapidshare Premium javi "Traffic limit..." jer ste u zadnjih 5 dana skinuli 25 GB, kad se može ponovno skidati i koliko dnevno od samog početka nakon prekida?

 

Papci nemaju na stranici objašnjeno to precizno ili sam ja papak koji nikako ne mogu pronaći...

 

Hvala


A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit
Zeljko B kaže...

Trebam samo pojašnjenje, ako netko točno zna, nakon što vam na Rapidshare Premium javi "Traffic limit..." jer ste u zadnjih 5 dana skinuli 25 GB, kad se može ponovno skidati i koliko dnevno od samog početka nakon prekida?

 

Papci nemaju na stranici objašnjeno to precizno ili sam ja papak koji nikako ne mogu pronaći...

 

Hvala


 Mislim da ti svaki dan vraćaju 5 gb.

.......Is There Anybody Out There............
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit
neznam ako cu uspjet kako treba objasnit ali ovako:

ako npr.
1. dan skines 3GB
2. dan 8GB
3. dan 4GB
4. dan 6GB
5. dan 4GB

tada si znaci ispunio limit od 25GB u 5 dana. sada sljedeci dan ces dobit jos za skinut onoliko koliko si skinuo 1. dan znaci u ovom primjeru 3GB, sljedeci dan ces dobit 8GB itd...

ako npr prva 4 dana ne skines nista a 5. dan 25GB onda sljedeca 4 dana neces moc skidat a 5. dan ce ti se vratit svih 25GB

eto nadam se da sam ti uspio pojasnit
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit

Svaki dan ti vraćaju 5 GB. Ako si danas ispunio kvotu od 25 GB ne možeš skidati do sutra. Sutra imaš popunjenih 20 GB i znači slobodnih 5. I tako dalje.

 

pozdrav!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit

po cijem sad sistemu ide ... ovo kaj je mdax rekao ili Slavo ?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit
za svoj sistem sam 100% siguran ali to je tako bilo kad sam ja imao premium prije kojih 3-4mj. neznam ako se sta mjenjalo od tad ali sam siguran da je tako bilo prije jer me izluđivalo cekanje a jos vise kad mi daju samo 1-2 GB jer sam toliko potrosio u jednom od tih 5 dana
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit
mdax kaže...
neznam ako cu uspjet kako treba objasnit ali ovako:

ako npr.
1. dan skines 3GB
2. dan 8GB
3. dan 4GB
4. dan 6GB
5. dan 4GB

tada si znaci ispunio limit od 25GB u 5 dana. sada sljedeci dan ces dobit jos za skinut onoliko koliko si skinuo 1. dan znaci u ovom primjeru 3GB, sljedeci dan ces dobit 8GB itd...

ako npr prva 4 dana ne skines nista a 5. dan 25GB onda sljedeca 4 dana neces moc skidat a 5. dan ce ti se vratit svih 25GB

eto nadam se da sam ti uspio pojasnit
 potpisujem.. od riječi do riječi.. limit je 25GB unutar 5 dana

BTW: tko je reko da niš ne piše na rapidsharu
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.4.2008 18:00 (Seabro).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit

Svejedno, bili ste od pomoći, HVALA. Mislim da je ovo od mdax bliže istini jer na njihovoj stranici (koju ste prikazali, thnx), piše da mjere 25 GB unutar prošlih 5 dana i tako svaki dan.

 

Ha, čuj, nije ni to loše za kad ustreba neke bitne stvari skinuti...


A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit

Ja trenutno imam Premium account na 3 mjeseca i siguran sam da je ovo moje točno jer meni tako obračunavaju. Fora je da sam skoro uvijek iskoristim cijeli paket i onda čekam jedan dan da mi vrate 5 GB. Onda taj dan npr skinem samo 2 GB onda dan poslije imam 8 za skinut (onih 5 + 3 neiskorištenih od jučer)... itd

 

Koristim Rapidshare evo već godinu dana pa nekak sam naučio kad treba štediti! :)

 

Pozdrav svima! 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit

ne bih se slozio ali posto nemam account trenutno vjerovat cu ti na riječ Namigiva

iako mi to bas nema smisla...sta ako u 1 dan skines 25GB po tvome bi sutra dobio jos 5 i od tada na dalje dnevni limit bi mi bio 5 GB pod uvjetom da ih iskoristim svaki dan?? tesko

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.4.2008 19:59 (mdax).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit

Ma ne. :)

 

Ako iskoristiš u 1 dan 25 giga sutra ti skinu 5 pa preksutra 5 itd... oni mjere 25 GB in last five days...

 

Totalno sam ušao u štos na ovakav način jer dugo to koristim a i dijelim frendovima password za account pa nas ukupno skida 4-5! Pa kad se sav promet zbroji... moramo svi paziti inače ja zovem okolo da malo "ohlade" jer mi pocuclaju tih 25 giga u sekundi! Smijeh

 

Pozdrav!

Sl

15 godina
offline
Rapidshare premium limit

Slavo, netočno.

 

Ako si prvi dan skinuo 25 Gb, iduča 4 dana ne možeš skinuti ništa, a 6-og dana opet imaš 25 Gb.

Dnevno se ne vraća 5 Gb, nego onoliko koliko si skinuo prije 5 dana.

Account imam više od 2 godine, pa sam se naviknuo, pravila su mijenjana tijekom vremena.

 

Robert

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit
Junky kaže...

po cijem sad sistemu ide ... ovo kaj je mdax rekao ili Slavo ?

 mdax-ovom.

Kako da ne - How yes no
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare premium limit

rkahler je u pravu. gleda se promet zadnjih 5 dana i on nemoze biti veci od 25 giga.  lijepo  pise  na  stranicama. tako npr. ako u jednom danu ispucate svih 25 sljedeca 4 lijepo na odmorCool

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit
rkahler kaže...

Slavo, netočno.

 

Ako si prvi dan skinuo 25 Gb, iduča 4 dana ne možeš skinuti ništa, a 6-og dana opet imaš 25 Gb.

Dnevno se ne vraća 5 Gb, nego onoliko koliko si skinuo prije 5 dana.

Account imam više od 2 godine, pa sam se naviknuo, pravila su mijenjana tijekom vremena.

 

Robert

 
A jebga... onda sam nešto zabrijao... znam da je bilo tako kad smo počinjali koristiti. Jer nas je dvoje koristilo isti account pa smo uvijek tako računali. Sorry ako sam uveo pomutnju! Hvala Robert na ispravci! :-)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare premium limit
luksi kaže...

ako u jednom danu ispucate svih 25 sljedeca 4 lijepo na odmorCool

 
Tako ja uglavnom radim kad imam RS account. Limit prodjes prvi dan pa si sljedeca 4 slobodan.

Newton je bio u krivu. Lake brze padaju!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice