Youtube problem sa bufom

poruka: 10
|
čitano: 3.882
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Youtube problem sa bufom

poceo sam da gledam neku seriju preko neta, seranovi, i ugl youtube mi nenormalno steka... svakih 10-25sec on kao mora loadat ono ovo itd... net mi je 5Mb... evo sada gledam jedan dio i dode mi do pola videa i znate sta bude? stane...  i nece ni da mrdne... pustio sam 10min tako i nista... ono crvevno sto prikazuje kao do koliko ce mi ici a gdje ce trebat opet pocet buffering je cijela ona traka... i eto nezz u cemu je problem... i problem je kad dode do 3:20 video se sam pauzira a ja akd stavim da nastavi on opet dode do 3:20 i prebaci na pause

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2011 20:29 (Imsovcanin).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Youtube problem sa bufom
ma i ja imam niz problema s youtubeom...neki video radi neki ne...pokazuje da je sve ocitano a uopce nije ocitano i nezeli....gluposti
http://movies-monkey.blogspot.com/
15 godina
offline
Youtube problem sa bufom
moguce je da je i problem u youtube serverima
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Youtube problem sa bufom

ma ajde da nemam net dobar... ali jbt da mi steka youtube onda stvarno xD

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem sa bufom

You tubeovi serveri su zaguseni, nisi jedini koji to mora trpiti...

Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?
15 godina
offline
Youtube problem sa bufom

dali se moze taj buff nekako popravit? mislim dal ja mozda imam nesto krivo nastimano pa mi onda tako steka ? :S

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Youtube problem sa bufom

Da ne otvaram novu temu ... u zadnjih tjedan dana mi video na youtubu šteka , malo louda , malo ne , internet veza je dobra , koji je problem ?

http://soksa.3dhr.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem sa bufom
nixXxa kaže...

Da ne otvaram novu temu ... u zadnjih tjedan dana mi video na youtubu šteka , malo louda , malo ne , internet veza je dobra , koji je problem ?

Pročitaj što su gore napisali liku, moguće je da je problem u njihovim serverima.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Youtube problem sa bufom
nixXxa kaže...

Da ne otvaram novu temu ... u zadnjih tjedan dana mi video na youtubu šteka , malo louda , malo ne , internet veza je dobra , koji je problem ?

Tak je i meni bilo stekalo itd. 

dok nisam stavio googleov dns od tad nema vise problema i ucitava brzo.

14 godina
neaktivan
offline
Youtube problem sa bufom

Primjetio sam da mi ujutro svi videi u HD-u idu normalno, a navečer ni oni na 360p ne idu kako spada.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice