Alzashop

poruka: 556
|
čitano: 229.729
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Alzashop
I meni su ponovno poslali paket nakon vise od tri tjedna od prvog slanja...
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.6.2018 17:41 (SHELBY_09).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Alzashop

I ja ih pritišćem ali ne cimaju, morat će pasti paypal claim da bi se mrdnuli izgleda.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop
Jakovp kaže...

I ja ih pritišćem ali ne cimaju, morat će pasti paypal claim da bi se mrdnuli izgleda.

Moraju cekat odgovor dostavljaca, onda te pitaju oces povrat ili ponovno slanje, nece to paypal claim ubrzat..

14 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
ansha kaže...
Jakovp kaže...

I ja ih pritišćem ali ne cimaju, morat će pasti paypal claim da bi se mrdnuli izgleda.

Moraju cekat odgovor dostavljaca, onda te pitaju oces povrat ili ponovno slanje, nece to paypal claim ubrzat..

 

Tu fazu smo već prošli, i rekao sam da želim da mi ponovo pošalju, i od tada ne odgovoraju, a poslao sam već par mailova.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop
Jakovp kaže...
ansha kaže...
Jakovp kaže...

I ja ih pritišćem ali ne cimaju, morat će pasti paypal claim da bi se mrdnuli izgleda.

Moraju cekat odgovor dostavljaca, onda te pitaju oces povrat ili ponovno slanje, nece to paypal claim ubrzat..

 

Tu fazu smo već prošli, i rekao sam da želim da mi ponovo pošalju, i od tada ne odgovoraju, a poslao sam već par mailova.

A to je vec druga stvar...

15 godina
offline
Re: Alzashop
Bolje da ti ne salju ponovno. Meni su poslali i opet ista stvar...Zapeo paket u Becu.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
A znam, ali nema nigdje za istu cijenu ono sto kupujem...
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop
SHELBY_09 kaže...
Bolje da ti ne salju ponovno. Meni su poslali i opet ista stvar...Zapeo paket u Becu.

Sve mi se cini da je i meni opet isto, nevjerojatno...

11 godina
online
Re: Alzashop
ansha kaže...
SHELBY_09 kaže...
Bolje da ti ne salju ponovno. Meni su poslali i opet ista stvar...Zapeo paket u Becu.

Sve mi se cini da je i meni opet isto, nevjerojatno...

 ja sam čuo da je sanader opet aktivirao svoju tvrtku u beču, navodno neko pretovarno skladište za pakete 

8 godina
offline
Alzashop

danas sam dobio refund,ponovno slanje sam odbio jer bi opet išlo overseasom. moguće da ću nastaviti kupovati kod njih ali za sad samo stvari koje idu gls-om.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Alzashop
Update: Posto je drugi put paket zapeo u Becu, ponudili su povrat novca. Jos su napisali u stilu da je najbolje rjesenje povrat novca dok se dostavna sluzba ne promijeni. Tako da mozda ima nade za drugi put.
Nisam joodlucio, al vjerovatno cu prihvatiti povrat novca...

Samo sa foruma imamo par slucajeva da je paket visoke vrijednosti zapeo u Austriji... Precudno!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Alzashop

Evo i meni potvrdili da je opet izgubljen/ukraden paket od 1k eura 

 

Rekao sam im da ako im je stalo do kvalitete usluge prestanu dostavljat u hrvatsku i rekli su da ce tako vjerojatno i biti dok ne srede dostavljaca...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Alzashop
ansha kaže...

Evo i meni potvrdili da je opet izgubljen/ukraden paket od 1k eura 

 

Rekao sam im da ako im je stalo do kvalitete usluge prestanu dostavljat u hrvatsku i rekli su da ce tako vjerojatno i biti dok ne srede dostavljaca...

 Znači, svi paketi prema HR tako završavaju ili zavisi kakve si sreće ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
7 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop
ansha kaže...

Evo i meni potvrdili da je opet izgubljen/ukraden paket od 1k eura 

 

Rekao sam im da ako im je stalo do kvalitete usluge prestanu dostavljat u hrvatsku i rekli su da ce tako vjerojatno i biti dok ne srede dostavljaca...

 Deda znači da bi na njuški moglo biti gskill RAMova ili ti je to neki drugi sadržaj paketa?

13 godina
offline
Alzashop

Bolje da nisam ni čitao ovu temu, jučer sam naručio monitor od njih, jutros poslali. Piše da su Overseasom poslali, očekivani dolazak u četvrtak. Sad ako ne dođe bit ću za produženi vikend bez kompa :)

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop
Sickness kaže...
ansha kaže...

Evo i meni potvrdili da je opet izgubljen/ukraden paket od 1k eura 

 

Rekao sam im da ako im je stalo do kvalitete usluge prestanu dostavljat u hrvatsku i rekli su da ce tako vjerojatno i biti dok ne srede dostavljaca...

 Znači, svi paketi prema HR tako završavaju ili zavisi kakve si sreće ?

Meni su monitor i kuciste stigli iz prve, paket sa sitnijim stvarima vece ukupne vrijednosti je 2 puta nestao.

lav1000 kaže...
ansha kaže...

Evo i meni potvrdili da je opet izgubljen/ukraden paket od 1k eura 

 

Rekao sam im da ako im je stalo do kvalitete usluge prestanu dostavljat u hrvatsku i rekli su da ce tako vjerojatno i biti dok ne srede dostavljaca...

 Deda znači da bi na njuški moglo biti gskill RAMova ili ti je to neki drugi sadržaj paketa?

Nece na njuski, ali na nekom austrijskom oglasniku bi mogli zavrsit..

TexW kaže...

Bolje da nisam ni čitao ovu temu, jučer sam naručio monitor od njih, jutros poslali. Piše da su Overseasom poslali, očekivani dolazak u četvrtak. Sad ako ne dođe bit ću za produženi vikend bez kompa :)

Meni je monitor dosao tako da mislim da ce to proc, al ko zna...

13 godina
offline
Alzashop

Evo jq upravo naručio preko Alze PS4 Controlerr i nadopaltio 5€ da mi šalju s GLS-om :)

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Alzashop

Meni salju 3. put, al ovaj put DPD-om...

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
TexW kaže...

Bolje da nisam ni čitao ovu temu, jučer sam naručio monitor od njih, jutros poslali. Piše da su Overseasom poslali, očekivani dolazak u četvrtak. Sad ako ne dođe bit ću za produženi vikend bez kompa :)

 Jel stiglo?

mag.inf
13 godina
offline
Re: Alzashop

Je, Overseas-om još u srijedu, danas stavljen u pogon. Privremeno spojen VGA kabelom dok ne nabavim HDMI to mini HDMI adapter.

Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 14:41 (TexW).
14 godina
protjeran
offline
Alzashop

I ovi iz DPD-a se gube, cudni su putevi dostavni 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Alzashop

kako je došlo do toga da ti pošalju dpd-om?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Alzashop
dtdtdt kaže...

kako je došlo do toga da ti pošalju dpd-om?

Sami se ponudili, samo su posiljku razbili na 3 jer valjda s dpd-om imaju deal za manje pakete...

14 godina
odjavljen
offline
Alzashop

Kod mene je riječ o monitoru, tako da nemam sreće. Evo zadnjeg maila što sam dobio:

 

Hello,

thank you for your message.

We apologize for the lack of communication. We are currently trying to find out from the courier what is going on with the parcel. Unfortunately, we've not been receiving any replies from them.

I will contact our claims department and try to get this situation resolved faster. We'll get back to you as soon as possible.

If you have any further questions, please do not hesitate to contact us.

 

 

BTW, to je bilo 14.6 i od tada se ništa nije dogodilo!

 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Alzashop

Vratili pare jučer i rekli da bolje da ne naručujem više lol. Pretužno za takvu firmu.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Alzashop
Jakovp kaže...

Vratili pare jučer i rekli da bolje da ne naručujem više lol. Pretužno za takvu firmu.

 Meni su javili prije dva dana da je pokrenut postupak za vraćanjem para. Račun je još uvijek prazan.... 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
SHELBY_09 kaže...
Jakovp kaže...

Vratili pare jučer i rekli da bolje da ne naručujem više lol. Pretužno za takvu firmu.

 Meni su javili prije dva dana da je pokrenut postupak za vraćanjem para. Račun je još uvijek prazan.... 

 Meni je odmah sjelo, bio sam uzeo preko paypala.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Re: Alzashop
Jakovp kaže...
SHELBY_09 kaže...
Jakovp kaže...

Vratili pare jučer i rekli da bolje da ne naručujem više lol. Pretužno za takvu firmu.

 Meni su javili prije dva dana da je pokrenut postupak za vraćanjem para. Račun je još uvijek prazan.... 

 Meni je odmah sjelo, bio sam uzeo preko paypala.

 I ja sam preko Paypala. Počeli su mi stvarno dizati živce. Ako do ponedjeljka ne sjedne, šaljem direkt Paypalu...

14 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Ma digni claim ko ih siša, presli su svaku granicu. Ja sam si uzeo sad sa casekinga, lijepo dhl i dode za 2 dana. Rade dam malo vise para, a opet dosta jeftibije od nasih lihvara.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Alzashop
U noći 19-20.06. naručio matičnu, kućište i napajanje. 22.06. ušlo u Hrvatsku i zbog produženog vikenda dostavljeno 26.06 prije 9 ujutro. E sad... Piše na njihovoj naljepnici Overseas, ali nakon toga 2 druge na paketu In time... Mislim da mijenjaju dostavljača za HR i da je ovo samo privremeno. Nije neki iznos narudžbe bio, ali da me bilo frka hoće li uopće stići, je...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice