Sancta Domenica - Iskustva

poruka: 546
|
čitano: 375.058
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Čitatelj kaže...

Nek vidi sta pise na radnom nalogu od servisa, pa nek odluci. Al vjerujem ako nema jamstva, da mu se ne isplati prodati PS4 u dijelove,

nego ga prodati trgovini u zamjeni za novi.

 

Na Sonyjevom radnom nalogu sve pise, dali je popravljeno, zasto nije, te moguce opcije. No s obzirom da nije isao direktno preko servisa,

nego preko trgovine, nije mogao niti komunicirati sa servisom, jer trgovina ima radni nalog, a ne vlasnik, sto je veoma glupo.

 

Eventualno moze preko serijskog broja konzole provjeriti status kod sluzbenog servisa (treba vidjeti tko u HR radi za Sony konzole).

 O kakvim glupostima ti pises? Sta kompliciras? Kakav crni radni nalog. Jasno pise da NIJE ISPLATIVO POPRAVLJAT. Sta ti tocno tu nije jasno? Sta moras svaku pricu oko jamstva komplicirat s glupostima? Dobro nisi reko da zove centralni servis sonija u xx drzavi europe pa vidi s njima moze li se narucit nova maticna.

 

Sve o cemu ima odlucit sam mu vec napisao i ti upadas s time da je jamstvo odbijeno i kojekakve gluposti.

Ako je nadoplata od 1300kn + iznos s racuna vise od cijene novog ps pro, onda se to svakako ne isplati i to treba odbit. Ako mu je ikakva nadoplata nepovoljna, onda ima odlucit da li ce novce s racuna koliko je platio prvotno, ili novi isti. To je cijela prica. Ne kompliciraj s glupostima i radnim nalozima i pisanjem neceg sto nije napisano, kao sto je odbijeno jamstvo.

 

7 godina
protjeran
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Tesko da ce ijedan sluzbeni Sony servis napisati "nije isplativo popravljati".

Zamijenit ce se MBO a ova spaljena poslati na refurb, te ce nju dobiti netko drugi kad mu se pokvari PS4.

 

 

Vjerujem da konzola ni nije bila u servisu. Bez radnog naloga ne vjerujem nista.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 13:21 (Čitatelj).
Moj PC  
2 1 hvala 0
9 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Neznam ja sto ce servis vjerojatno radit ili ne, nisam serviser niti me interesira. Znam samo ono sto je korisnik napisao. Po napisanom stanje je takvo kakvo je.

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Sancta Domenica - Iskustva

jel netko naručivao TV iz sancta domenice za dostavu u drugi grad? ja bi naručio u Osijek, pa me zanima jesu pouzdani i sve, jel oni to uredno i sigurno zapakuju, da ne bude nešto razvaljeno, ne znam šta se onda radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Cansee kaže...

jel oni to uredno i sigurno zapakuju, da ne bude nešto razvaljeno

 Ne, samo ga nabace u traktorsku prikolicu bez kutije i izbace ti ga pred kuću.

9 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Cansee kaže...

jel oni to uredno i sigurno zapakuju, da ne bude nešto razvaljeno, ne znam šta se onda radi

 U pravilu (nisam narucivao od ove trgovine al jesam od drugih robu ovakve naravi) sve ti se dostavlja u tvornickoj ambalazi. Znaci kako ga je proizvodjac zapakirao tako se salje. U odredjenim slucajevima, ako su imali problema s reklamacijama jer je proizvod neadekvatno pakiran za dostavu od strane proizvodjaca, kontaktiraju te ako zahtjeva neke dodatne akcije (tako se meni recimo dogodilo za sudoper od granita gdje proizvodjac neadekvatno pakira).

Samo pregledaj kad ti stigne dobro sve da nije negdje osteceno, ako je osteceno obavezno otvaraj proizvod ispred dostavljaca ( s tim da moras potpisat da si preuzeo proizvod prije) tako da ako nesto nije u redu da on obavi zapisnik, jer bez zapisnika zna bit velikih komplikacija. Vecina dostavnih sluzbi oko ovog radi probleme i mulja korisnike, a i dostavljaci sami su malo tu krivi jer ima xx adresa dnevno za obavit i nema vremena cekat dok ti to sve pregledas, al u slucaju tv-a i tako nekih skupljih lomljivih stvari ne treba prezati od inzistiranja.

13 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
pc_fan005 kaže...

Ima li netko slucajno nekoga ili da ima kaakv kod pri kupnju u sancti domenici?

 Jednostavno napravi novi account i prijavi se na newsletter; dobijes 10%

Za ljude koji su narucivali

 

 

Proizvodi će biti zapakirani tako da se uobičajenom manipulacijom u transportu ne mogu oštetiti. Kupac je dužan prilikom preuzimanja proizvoda provjeriti eventualna oštećenja i odmah ih reklamirati dostavnom radniku koji je robu isporučio, odnosno odbiti preuzeti pošiljku na kojoj su vidljiva vanjska oštećenja. U slučaju oštećenja ili umanjenja sadržaja pošiljke primatelj ili druga ovlaštena osoba mora podnijeti prigovor odmah pri dostavi pošiljke dostavljaču popunjavanjem obrasca Zapisnik o šteti koji posjeduje sam dostavljač. Sva druga eventualna oštećenja i nepravilnosti potrebno je javiti odmah nakon preuzimanja i prije same upotrebe na email adresu reklamacije@sancta-domenica.hr a naknadne reklamacije ne uvažavamo. Roba je osigurana od gubitka i oštećenja u dostavi. Kupac je obvezan prilikom preuzimanja robe potpisati otpremnicu te je dostavljač uzima kao potvrdu o preuzimanju. Ukoliko kupac ne preuzme proizvod ili odbije preuzeti proizvod bez valjanog razloga, Sancta Domenica zadržava pravo zahtijevati nadoknadu troškova manipulacije, transporta i drugih mogućih troškova.

 

Meni sutra dolazi televizor ispred zgrade, jel to znaci da bi ja sam trebao ispred zgrade otvarat, pregledavat itd, malo zeznuto, ne znam zašto na tome inzistiraju

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 13:38 (Hazar).
11 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Hazar kaže...
pc_fan005 kaže...

Ima li netko slucajno nekoga ili da ima kaakv kod pri kupnju u sancti domenici?

 Jednostavno napravi novi account i prijavi se na newsletter; dobijes 10%

Za ljude koji su narucivali

 

 

Proizvodi će biti zapakirani tako da se uobičajenom manipulacijom u transportu ne mogu oštetiti. Kupac je dužan prilikom preuzimanja proizvoda provjeriti eventualna oštećenja i odmah ih reklamirati dostavnom radniku koji je robu isporučio, odnosno odbiti preuzeti pošiljku na kojoj su vidljiva vanjska oštećenja. U slučaju oštećenja ili umanjenja sadržaja pošiljke primatelj ili druga ovlaštena osoba mora podnijeti prigovor odmah pri dostavi pošiljke dostavljaču popunjavanjem obrasca Zapisnik o šteti koji posjeduje sam dostavljač. Sva druga eventualna oštećenja i nepravilnosti potrebno je javiti odmah nakon preuzimanja i prije same upotrebe na email adresu reklamacije@sancta-domenica.hr a naknadne reklamacije ne uvažavamo. Roba je osigurana od gubitka i oštećenja u dostavi. Kupac je obvezan prilikom preuzimanja robe potpisati otpremnicu te je dostavljač uzima kao potvrdu o preuzimanju. Ukoliko kupac ne preuzme proizvod ili odbije preuzeti proizvod bez valjanog razloga, Sancta Domenica zadržava pravo zahtijevati nadoknadu troškova manipulacije, transporta i drugih mogućih troškova.

 

Meni sutra dolazi televizor ispred zgrade, jel to znaci da bi ja sam trebao ispred zgrade otvarat, pregledavat itd, malo zeznuto, ne znam zašto na tome inzistiraju

Pa vrlo jednostavno, oni se time ograđuju da ekipa preuzme neš, potrga i onda krivi njih. Da je malo nespretno to otpakiravat, je, ali je na obostranu korist. Mislim da u ovoj priči jedino puši dostavljač kojega usporavaš jel te mora čekat dok ti to otpakiraš, pogledaš, potpišeš.... (ali i to nisam siguran jel neznam kako ti dostavljači rade, dali imaju kvotu dostava koje moraju odradit il kak to ide)

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 17:20 (b00).
13 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
b00 kaže...
Hazar kaže...
pc_fan005 kaže...

Ima li netko slucajno nekoga ili da ima kaakv kod pri kupnju u sancti domenici?

 Jednostavno napravi novi account i prijavi se na newsletter; dobijes 10%

Za ljude koji su narucivali

 

 

Proizvodi će biti zapakirani tako da se uobičajenom manipulacijom u transportu ne mogu oštetiti. Kupac je dužan prilikom preuzimanja proizvoda provjeriti eventualna oštećenja i odmah ih reklamirati dostavnom radniku koji je robu isporučio, odnosno odbiti preuzeti pošiljku na kojoj su vidljiva vanjska oštećenja. U slučaju oštećenja ili umanjenja sadržaja pošiljke primatelj ili druga ovlaštena osoba mora podnijeti prigovor odmah pri dostavi pošiljke dostavljaču popunjavanjem obrasca Zapisnik o šteti koji posjeduje sam dostavljač. Sva druga eventualna oštećenja i nepravilnosti potrebno je javiti odmah nakon preuzimanja i prije same upotrebe na email adresu reklamacije@sancta-domenica.hr a naknadne reklamacije ne uvažavamo. Roba je osigurana od gubitka i oštećenja u dostavi. Kupac je obvezan prilikom preuzimanja robe potpisati otpremnicu te je dostavljač uzima kao potvrdu o preuzimanju. Ukoliko kupac ne preuzme proizvod ili odbije preuzeti proizvod bez valjanog razloga, Sancta Domenica zadržava pravo zahtijevati nadoknadu troškova manipulacije, transporta i drugih mogućih troškova.

 

Meni sutra dolazi televizor ispred zgrade, jel to znaci da bi ja sam trebao ispred zgrade otvarat, pregledavat itd, malo zeznuto, ne znam zašto na tome inzistiraju

Pa vrlo jednostavno, oni se time ograđuju da ekipa preuzme neš, potrga i onda krivi njih. Da je malo nespretno to otpakiravat, je, ali je na obostranu korist. Mislim da u ovoj priči jedino puši dostavljač kojega usporavaš jel te mora čekat dok ti to otpakiraš, pogledaš, potpišeš.... (ali i to nisam siguran jel neznam kako ti dostavljači rade, dali imaju kvotu dostava koje moraju odradit il kak to ide)

 

Aha, kuzim da, ima smisla, ali to vrijedi samo za vanjska ostecenja, ako je ekran zgreban primjerice, plastika napuknuta itd.

 

Ovo ostalo mogu i kasnije prijavit kad sve pospojim i instaliram

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.9.2018 21:14 (Hazar).
9 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Nece ti dostava dat da otvoris ako ne potpises. Ali kad potpises moze otvorit jer on ima taj zapisnik jedino koji treba popunit ako nesto nevalja s posiljkom. Samo je problem sto se njima svima zuri jer imaju dnevne kvote koje im ovise o placi i ne zele cekat pa cujes svakojake stvari.

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Ako je gls i b2c nema tog boga da te čeka. Bude kucao odbijanje preuzimanja i to je to. Boli ga kifla.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Alfa_R kaže...
Ako je gls i b2c nema tog boga da te čeka. Bude kucao odbijanje preuzimanja i to je to. Boli ga kifla.

 A ništa onda, sretno mi bilo :D

7 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Hazar kaže...
pc_fan005 kaže...

Ima li netko slucajno nekoga ili da ima kaakv kod pri kupnju u sancti domenici?

 Jednostavno napravi novi account i prijavi se na newsletter; dobijes 10%

Za ljude koji su narucivali

 

 

Proizvodi će biti zapakirani tako da se uobičajenom manipulacijom u transportu ne mogu oštetiti. Kupac je dužan prilikom preuzimanja proizvoda provjeriti eventualna oštećenja i odmah ih reklamirati dostavnom radniku koji je robu isporučio, odnosno odbiti preuzeti pošiljku na kojoj su vidljiva vanjska oštećenja. U slučaju oštećenja ili umanjenja sadržaja pošiljke primatelj ili druga ovlaštena osoba mora podnijeti prigovor odmah pri dostavi pošiljke dostavljaču popunjavanjem obrasca Zapisnik o šteti koji posjeduje sam dostavljač. Sva druga eventualna oštećenja i nepravilnosti potrebno je javiti odmah nakon preuzimanja i prije same upotrebe na email adresu reklamacije@sancta-domenica.hr a naknadne reklamacije ne uvažavamo. Roba je osigurana od gubitka i oštećenja u dostavi. Kupac je obvezan prilikom preuzimanja robe potpisati otpremnicu te je dostavljač uzima kao potvrdu o preuzimanju. Ukoliko kupac ne preuzme proizvod ili odbije preuzeti proizvod bez valjanog razloga, Sancta Domenica zadržava pravo zahtijevati nadoknadu troškova manipulacije, transporta i drugih mogućih troškova.

 

Meni sutra dolazi televizor ispred zgrade, jel to znaci da bi ja sam trebao ispred zgrade otvarat, pregledavat itd, malo zeznuto, ne znam zašto na tome inzistiraju

 

Ma ne moraš se sekirati što se tiće oštećenja, a taj vanjski pregled ti se odnosi na ono što možeš vidjeti očima prije otvaranja. Nego prijatelju jedna stvar je što ako budeš imo problema sa reklamacijama i servisom, ti snosiš troškove slanja na servis (iako zakonski oni trebaju), te ih ne zanimaju bilo kakvi prigovori pa moraš biti spreman na duge procese. 

9 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Ne snosi on troskove slanja na servis vec troskove slanja trgovini, jer se proizvod salje tamo gdje si ga kupio, ne u servis.

 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
sandokan111 kaže...

Ne snosi on troskove slanja na servis vec troskove slanja trgovini, jer se proizvod salje tamo gdje si ga kupio, ne u servis.

 

Ne bi ti ono napisao da nisam prošao kroz to već. Tj. upravo prolazim. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 13:34 (zicer1101).
9 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Ne bi ti ono napisao da ne znam kako stvari stoje na milion slicnih situacija. Ako si slao u servis onda su te nasanjkali. Salje se u trgovinu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 14:24 (sandokan111).
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
sandokan111 kaže...

Ne bi ti ono napisao da ne znam kako stvari stoje na milion slicnih situacija. Ako si slao u servis onda su te nasanjkali. Salje se u trgovinu.

 

1. Vjeruj mi nisam imao drugog izbora.

2. Kupac ne snosi nikakve troškove reklamacije što po tvome baš nije tako.

3. Kupio ga je na online shopu 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 15:06 (zicer1101).
9 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
zicer1101 kaže...
sandokan111 kaže...

Ne bi ti ono napisao da ne znam kako stvari stoje na milion slicnih situacija. Ako si slao u servis onda su te nasanjkali. Salje se u trgovinu.

 

1. Vjeruj mi nisam imao drugog izbora.

2. Kupac ne snosi nikakve troškove reklamacije što po tvome baš nije tako.

3. Kupio ga je na online shopu 

1. vjeruj ti meni da si imao jer se proizvod nosi u trgovinu i ona to ne smije odbiti. Ako su ti odbili nek ti to daju napismeno, sto se naravno nikad nece dogodit.

2. Kupac ne snosi troskove reklamacije, ali ti i dalje moras proizvod donijeti na reklamaciju. Kako ces to izvest je tvoj problem.

3. Nebitno gdje je kupio, webshop ima svoju fizicku adresu takodjer.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

A dobro da upravu si za ovo 2., ali eto kažem ti kako su meni rekli. Ma to su prevaranti svi redom. A ova točka 3. s time su se oni meni branili 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 16:50 (zicer1101).
9 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
zicer1101 kaže...

A ova točka 3. s time su se oni meni branili 

 Imas li napismeno to onda? Ako su se oni time branili jeli to bilo usmeno ili su ti to iskomunicirali emailom?

 

Za konkretno ovu trgovinu

https://www.sancta-domenica.hr/Stranica.aspx?page=KontaktKarta

Sancta Domenica d.o.o.

Dr. Franje Tuđmana 69,

10431 Sveta Nedelja

 

https://www.sancta-domenica.hr/Stranica.aspx?page=UvjetiKoristenja

Kada Kupac ostvaruje prava iz jamstva, a što mora biti u skladu sa jamstvenim listom, tada isti reklamaciju ima pravo podnijeti Prodavatelju na u ovim uvjetima naznačenu e-mail adresu i/ili adresu sjedišta Prodavatelja, u kojim slučajevima će Kupca kontaktirati Prodavatelj, odnosno ima pravo reklamaciju podnijeti u prodajnim trgovinama „Sancta Domenica“.

 

Ne vidim sto je bio problem?

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 17:26 (sandokan111).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

Ma bio je poziv. Dok nisam komuniciro sa ovima iz Centra za zaštitu potrošaća bio sam uvjeren da je servis krivac..

9 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Gore sam nadopunio. Servis je krivac jer ga zabole za tebe pa im je takav i odnos prema kupcu. Trgovina je krivac.

 
1 0 hvala 0
9 godina
online
Sancta Domenica - Iskustva

jel oni primaju plaćanje american expressom na rate preko web shopa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

Primaju.

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
13 godina
online
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Cansee kaže...

jel oni primaju plaćanje american expressom na rate preko web shopa?

 Da.

 

https://www.sancta-domenica.hr/Stranica.aspx?page=NaciniPlacanja

9 godina
online
Re: Sancta Domenica - Iskustva
iMik kaže...
Cansee kaže...

jel oni primaju plaćanje american expressom na rate preko web shopa?

 Da.

 

https://www.sancta-domenica.hr/Stranica.aspx?page=NaciniPlacanja

 

e hvala al problem je ovo: *U slučaju specijalnih akcija/promocija, te korištenje promo kodova, moguće je ograničenje broja rata ili ograničenje samo na jednokratne transakcije.

 

ja koristim promo kod koji mi skida 800 kn, tako da mi je to bitno, a ne znam sad kako da saznam jel i dalje mogu na american na rate

12 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Cansee kaže...
iMik kaže...
Cansee kaže...

jel oni primaju plaćanje american expressom na rate preko web shopa?

 Da.

 

https://www.sancta-domenica.hr/Stranica.aspx?page=NaciniPlacanja

 

e hvala al problem je ovo: *U slučaju specijalnih akcija/promocija, te korištenje promo kodova, moguće je ograničenje broja rata ili ograničenje samo na jednokratne transakcije.

 

ja koristim promo kod koji mi skida 800 kn, tako da mi je to bitno, a ne znam sad kako da saznam jel i dalje mogu na american na rate

 Ovisi koji su ti uvjeti koda. Ja imam preko firme kod za -10% na sve, ali samo za jednokratno placanje. Za placanje na rate je -5%.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
online
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Cansee kaže...
iMik kaže...
Cansee kaže...

jel oni primaju plaćanje american expressom na rate preko web shopa?

 Da.

 

https://www.sancta-domenica.hr/Stranica.aspx?page=NaciniPlacanja

 

e hvala al problem je ovo: *U slučaju specijalnih akcija/promocija, te korištenje promo kodova, moguće je ograničenje broja rata ili ograničenje samo na jednokratne transakcije.

 

ja koristim promo kod koji mi skida 800 kn, tako da mi je to bitno, a ne znam sad kako da saznam jel i dalje mogu na american na rate

 Najbolje je da ih onda nazoveš direktno na telefon.

14 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Ima ko kodove za popust za Sancta Domenicu ili zna nekog ko bih imao. Za newsletter znam da se dobije 10%.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

Tele2 je dao kod za popust od 15% na sve konzole, igre, opremu za konzole i za gaming robu i slično.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice