DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

poruka: 217
|
čitano: 33.775
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ARMA II DayZ mod
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Nisam skuzio jucer...jel se moze prenosit puni sef il ne? Ja sam skuzio da moze al je otkljucan dok ga nosis al mi klokan veli da moze al samo prazan tak da sad i dalje nemam pojima...???
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
15 godina
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

NAPOMENA:

 

DayZ inventar funkcionira na principu kontejnera. Ako imaš jedan kontejner u njega možeš stavljati iteme. No kad staviš kontjener u drugi kontejner on postaje item.

Ural ima mjesta za 50 oružja, 200 magazina/itema i 8 ruksaka.

Czech Backpack ima 40 mjesta za iteme, no ako ga staviš u Ural on ide u onih 8 mjesta za ruksake i postaje 1 objekt.

 

Samim time nestaje sve iz ruksaka jer prestaje biti kontejner.

Isto je i sa sefom. Imaš opciju PACK SAFE no moraš ga isprazniti, ako misliš zadržati iteme.

 

ARMA2 je ruksake stavila zbog taktičkih misija u kojima je nekada bitno promjeniti setup, ili ako se dogodio neki događaj koji utječe na igrača. Tako da je njegova funkcija bila držati iteme za tu jednu misiju.

 

Kako je u DayZu cilj preživjeti što dulje, često se dogodi da moraš mjenjati opremu ili da moraš prenjeti masu itema, no svaka promjena oko sustava nošenja je dovodila ili do respawnanja na tijelo sa istom opremom ili do dupliranja itema. Tako da to nikada neće biti riješeno.

 

Ako mislite prenositi neke kontejnere (sef, ruksak, crate) morate ih isprazniti.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Može samo netko reći čemu služi hatchet, crowbar i to u toolbeltu? Nema melee oružja ovdje?

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
PLASMAorLCD kaže...

Može samo netko reći čemu služi hatchet, crowbar i to u toolbeltu? Nema melee oružja ovdje?

Hatchet možeš desnim klikom "Remove from toolbel" upotrijebiti kao melee, ili za sječu stabala za gradnju ili vatru.

Crowbar je bitan tool za micanje olupina i deconstructanje Ammo Boxova na mapi kao i za gradnju.

 

Možete još naći ETool koji je potreban za gradnju, Hunting Knife potreban za lov i pravljenje Lumbera (građe) od nacjepanog drveta, te Sledgehammer handle i hammer head koje nađete na farmama. On služi za razbijanje Ore kamenja, ali i za pravljenje metalnih podova i stopova.

 

Dobro ih je imati na sebi kao naiđete na taj specijalni loot, ali ako idete ciljano na okršaj ili na misiju bolje ih je ostaviti na sigurnom.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Heh hvala na opširnom odgovoru :)

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Na Chernarus obalnoj magistrali od Kamenke do Berezina uvedena je Autobusna linija poduzeća "Khan Mohad"

 

Karta je trenutno besplatna, autobus staje na svakoj stanici sa desne strane u smjeru Berezina (bliže moru) te bi trebao stati i ako vidi Survivora na cesti.

Svejedno pazite da vas ne pogazi.

 

Trenutno ima malo čudni pathfinding, pa obilazi olupine, što nekada može značiti da će skrenuti u jarak, ali kako je neuništiv, za 2-3 minute bi se trebao vratiti na cestu.

Vi ste u Autobusu sigurni, jedino ako pokušate zapucati na autobus, u slučaju čega vas ubija Kondukter.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
wyks kaže...

Na Chernarus obalnoj magistrali od Kamenke do Berezina uvedena je Autobusna linija poduzeća "Khan Mohad"

 

Karta je trenutno besplatna, autobus staje na svakoj stanici sa desne strane u smjeru Berezina (bliže moru) te bi trebao stati i ako vidi Survivora na cesti.

Svejedno pazite da vas ne pogazi.

 

Trenutno ima malo čudni pathfinding, pa obilazi olupine, što nekada može značiti da će skrenuti u jarak, ali kako je neuništiv, za 2-3 minute bi se trebao vratiti na cestu.

Vi ste u Autobusu sigurni, jedino ako pokušate zapucati na autobus, u slučaju čega vas ubija Kondukter.

Hhaahahahahahahahah predobro!

 

1971- ∞
13 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Ovako bolnu voznju jos nisam dozivio lol

Brijem da je vozac pijan ko deva :/ 

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.5.2014 14:13 (Sale_ds).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Sale_ds kaže...


Brijem da je vozac pijan ko deva :/ 

Sto se dogodi kad odaberes opciju da se prebacis na vozacevo mjesto? Samo te ignorira ili te kondukter izbaci van? {#}

Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Reichz kaže...

Sto se dogodi kad odaberes opciju da se prebacis na vozacevo mjesto? Samo te ignorira ili te kondukter izbaci van? {#}

Hiti te van... -.-

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
12 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Sale_ds kaže...

Hiti te van... -.-

Ne mozes reci da nije realno, dobro da ti pandure jos ne zove ^^

Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.
12 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Ima li koji klan ili grupa da bi primili još jednog člana? "Gospodin" s kojim sam igrao me nije baš oduševio svojim ponašanjem, prvo combat logganjem, a zatim provociranjem i vrijedjanjem drugih igraca.

Imagination will often carry us to worlds that never were. But without it we go nowhere.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

e jel normalno da mi se mozzie kojeg sam kupio spawna bez goriva iako je pri logoutu bio skoro pun? To mi se desilo dva puta, jednom na proslom serveru i evo jednom danas. I čisto sumnjam da je neko izvuko iz njega gorivo pošto sam sletio tamo di ni medvjedi ne idu

OčaZ
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Ako je bio malo oštećen, moguće da je iscurilo. Znam da na većim helikopterima gorivo "curi" ako su prozori razbijeni (logično jelda :)

Reality is nothing more then a perfectly modeled fiction
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
DTKreten kaže...

Ako je bio malo oštećen, moguće da je iscurilo. Znam da na većim helikopterima gorivo "curi" ako su prozori razbijeni (logično jelda :)

To je popravljeno. Gorivo curi ako je hull oštećen

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011/ TS3: xcell.teamspeak.me IGN:Xcell / Xcellzor / XcellDaHousecat
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

sve je bilo u zelenom u oba slučaja tak da mislim da nije to u pitanju

OčaZ
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
wyks kaže...

Na Chernarus obalnoj magistrali od Kamenke do Berezina uvedena je Autobusna linija poduzeća "Khan Mohad"

 

Karta je trenutno besplatna, autobus staje na svakoj stanici sa desne strane u smjeru Berezina (bliže moru) te bi trebao stati i ako vidi Survivora na cesti.

Svejedno pazite da vas ne pogazi.

 

Trenutno ima malo čudni pathfinding, pa obilazi olupine, što nekada može značiti da će skrenuti u jarak, ali kako je neuništiv, za 2-3 minute bi se trebao vratiti na cestu.

Vi ste u Autobusu sigurni, jedino ako pokušate zapucati na autobus, u slučaju čega vas ubija Kondukter.

Nakrkat cete toliko stvari unutra da vise nece server izdrzat i bit ce opaki restart svega i svacega, nakon sta se to dogodi gubite sve ljude koji su dosli. Bolje se drzite nekih jednostavnijih ali i zanimljivih stvari... poput loota, maknite one misije stavite heli crash siteove i to je to... 

Server je nakracan contentom ali se opet vecina stvari dogada oko Starog Sobora... Cim bi dosli HCS da vidis kako bi svi blejali u zrak i rasprsila bi se akcija oko cijele mape.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Prvo, nismo ovdje aktivno zahtijevali samo iskusne igrače. Tko će kako igrati i gdje će se skupljati mene nije ni najmanje briga.

Ako netko želi istrčati maraton oko Sobora ili 4 sata stajati pored one žene šta prodaje lubenice, mene nije briga.

 

Server radi daleko bolje nego neki na kojima sam ja igrao, i to skoro pa duplo (11 FPS-a, napram sadašnjih 22-24 FPSa).

 

Ne mogu braniti nekome da se spoji, ne mogu nekom braniti da igra loše, ne mogu nekome braniti da stoji na jednom mjestu.

Također imamo samo dvije teže skripte, ostalo je većinom već polako sustavni dio Epocha (Self Bloodbag, snapping, take clothes).

Većina drugih servera ima stalne AI contente na Mapi - Sarge AI/DZAI, pa imaju ogromne AI baze koje onda ljudi osvajaju.

 

MGT - kao vodeći serveri imaju nekoliko specijalnih evenata.

 

Ovo ti je lista Contenta na jednom Epoch Pack Serveru kojeg smo pokrenuli na drugom hostingu radi testiranja:

Naš nema 10% toga.

Bus Ruta je postavljena više radi zafrkancije, ako bude radila probleme, maknem je u 3 minute koliko je potrebno da se server restarta.

 

Zašto neki serveri štekaju? Jer nakrcaju 800 vozila u dobrom stanju koja onda stoje i nitko ih ne vozi jer svatko od igrača ima svog Merlina ili SpecOPS Land Rovera. Jer nakrcaju AI Baze sa po 50 bandita koji patroliraju po mapi, jer postave neuništive baze koje stoje dok ih se admin ne sjeti pobrisati nakon mjeseca dana neaktivnosti.

 

Naša AI skripta je lagana - doslovno naređuje samo da AI trči u krugu misije. Ako se misija riješi - objekti se počiste, kao što se počiste i na restartu. Tako da je nemoguće da će išta zagušiti. Ako šteka to je do štucanja hostinga. Ne plaćam 10 kuna za hosting, ali bome neći ni plaćati par tisuća dolara za 24/7/365 "data centar".

 

Ako tebe živcira crvena točka na mapi - pa ne idi do nje. Nitko ti ne brani da bereš bundeve u vrtovima Khelna.

 

Heli Crash je čudan. Zašto? Balans je ključ svega - ako postaviš bolja vozila moraš postaviti i counter. Inače imaš neuništiva vozila. Counter su AntiMaterial puške. One su prema čovjeku 1-hit kill. Zato ih treba izbalansirati. Ako pretjeraš sa spawnom svatko će imati bar jednu.

Ovako dok nema akcije odeš na misiju, koja nit je lagana nit je teška, i skupiš zalihe.

 

DayZ je nebalansirana igra - nikada se neće balansirati learning/ability curve. Nikada se neće izbalansirati early game sa end gameom, jer je mid game prepušten na volju igrača. I to je dobro, ali zato balans pati.

Ti nakon 3 dana u igri imaš plan kako preživjeti. Nakon tjedan dana smrt je samo iritiacija dolaska do tijela. Nakon 2 tjedna nije ni iritacija jer imaš bazu sa 4 komada svakog dijela opreme.

 

Za kraj: Tvoj stil igre nije mjerilo. Nije mjerilo ni moj stil, ni od Sale_Ds, ni od Roka, ni od Reichza, ni od UDBE, ni od OčaZa. Zato je mapa 15 kilometara sa 15 kilometara, ako nešto smeta, novi grad/loot je iza zavoja.

 

Razmisli i o ovome: Što ako netko odluči igrati 7 sati dnevno i napravi betonski toranj, kupi 3 Blackhawka, nađe 13 crnih kutija sa municijom za taj BlackHawk i potom saspe uragane metaka na sve nas na tlu? Je li taj tip varalica? Je li imamo pravo išta reći?

I o ovome: Jedan igrač ubije 22 bandita u 3 minute, drugi igrač pogine jednom ali misiju riješi, treći igrač ubije 5, ali kolega mu ubije ostatak, četvrti umre svaki put.

Po čijem mjerilu da ja balansiram misije? Ovo ti je popis onih koji su ubijali AI bandite:

Ima nekih duplih caharactera, ali očito je da je barem 30-ak igrača ubilo preko 10 bandita - što je prosjek po jednoj misiji, znači 30-ak igrača je riješilo barem jednu misiju.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 19:09 (wyks).
15 godina
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Dodao sam sliku groe koja je falila.

 

Napomena: Na nekoliko dana biti će isključena skripta za mjenjanje ključeva jer se jednom u nekoliko slučajeva ključu dodjeli krivi vehicle code, pa vozila bivaju teleporirana na mjesta gdje se ključ promjenio ili se spawnaju kriva vozila.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Ja bi samo htio da plot pole nije tolko skup jer mi ga se neda kupovat svakih tj dana..  {#}

I btw ja jos ni jednu misiju nisam rjesio i rec da su pre teske bi znacilo da sam picka...naucit cu, ima vremena. Al da bi volio da tu i tamo ima koji crash s mozda malo slabijim lootom bez bandita, volio bi. Cisto zato kaj nemam vremena igrat kao neki pa mislim da bilo ok da i ja uberem bar neku sicu tu i tam :D

Mislim, u 2 tj smo napravili jedna garazna vrata i cetiri i pol zida..i drugi put ostali bez plot polea. Onaj ko ga je maznuo sunce mu hebem nadam se da mu je dobro posluzio.. {#} 

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Sale_ds kaže...

1) Ja bi samo htio da plot pole nije tolko skup jer mi ga se neda kupovat svakih tj dana..  {#}

2) I btw ja jos ni jednu misiju nisam rjesio i rec da su pre teske bi znacilo da sam picka...naucit cu, ima vremena. Al da bi volio da tu i tamo ima koji crash s mozda malo slabijim lootom bez bandita, volio bi. Cisto zato kaj nemam vremena igrat kao neki pa mislim da bilo ok da i ja uberem bar neku sicu tu i tam :D

1) To je dio learning curve-a, tj. iskustva. Mi smo na prvom serveru bazu gradili tjednima, sada smo bili gotovi u nekoliko sati. Motorka puno pomaže.

Ali opet je balans bitan jer zanimljivije je igrati sa različitim tipovima igrača, od početnika do iskusnih jer ne znaš što te čeka. Možda neki putujući sniperist koji je sposoban za 1-shot kill, možda dobro utvrđeni taktičar, možda hrabri početnik koji ulazi u mnogo konflikata...

Ako svi budemo imali ogromne baze dinamika se gubi.

 

2) Ja i kolega smo tu i tamo otvoreni za suradnju, pa ako budemo u isto vrijeme online, budem se javili.

 

Nego vidim već 3 klan na mapi ....

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
13 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Daj mi molim te reci jel cinder neunistiv i kakve sve "naprave" unistavanju kakve zidove?

I brijem da su tigrovi udba... 

------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.5.2014 20:01 (Sale_ds).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Sale_ds kaže...

Daj mi molim te reci jel cinder neunistiv i kakve sve "naprave" unistavanju kakve zidove?

Ništa nije neuništivo ako si dovoljno uporan.

Motorkom, sjekirom i mačetom možeš uništiti drvene građevine, koliko će trajati ovisi o vrsti građevine/zida.

Cinder block je mnogo izdržljiviji.

 

Uglavno većina velikih zidova od drveta, metala ili blokova nije nešto što se može u par koraka savladati. Dakako ako je netko jako uporan i nema  nikoga da ga spriječi, svašta je moguće.

 

Ovisi i je li Maintainan objekt.

 

Nisam siguran je li moguće kamionom srušti drveni zid... Nisam pokušavao...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
wyks kaže...

Nisam siguran je li moguće kamionom srušti drveni zid... Nisam pokušavao...

Prema tvom prvom postu nebi ni smio ;)

wyks kaže...

10. Kako su objekti - zgrade i vozila u igri destruktivni zabranjeno je sudaranje vozilima u tuđe baze - znači ako imate Black Hawk ne smijete nekome uništiti bazu kamikaze napadom.

 

 

Sale_ds kaže...


 Al da bi volio da tu i tamo ima koji crash s mozda malo slabijim lootom bez bandita, volio bi. Cisto zato kaj nemam vremena igrat kao neki pa mislim da bilo ok da i ja uberem bar neku sicu tu i tam :D

Imas one heli crashove koje cuvaju samo zombiji, zna se naci solidnih stvari.

[OčaZ]
15 godina
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Berta kaže...
wyks kaže...

Nisam siguran je li moguće kamionom srušti drveni zid... Nisam pokušavao...

Prema tvom prvom postu nebi ni smio ;)

Ovdje postoji 3 slučaja.

1.) Netko zabije avion/helić u bazu, mi to primjetimo ili vi javite i reagiramo kako treba.

2.) Netko motorkom, mačetom ili sjekirom razbije drvene zidove, to je ok. Ako primjetite da fali jedan zid, 100% je do pojedinačnog rušenja. Nama je tako ukraden APC (BTR).

3.) Netko, ako je moguće, sruši zid vozilom. Što je djelomično i ok, i krivo. On je srušio jedna komad zida, nije poginuo od oštećenja (jer bi avionom direktno kvario igru). Opet nije baš najsretnije to da se tako jednostavno može srušiti zid. Rješenje je bolje građenje baze.

 

Postoje 3 rješenja:

1.) Postaviti Indestructible Bases, da ili Baze budu odmah neuništive, ili da budu uništive do restarta. Problem je što nakon toga niti vi, vlasnici, ne možete srušiti nešto što smeta, nego ja moram brisati, a nakon tjedan dana imamo sporiji server. Jer će biti teško brisati nekorištene objekte.

2.) Ostaviti kako je, pa da se uloži više vremena u bolju gradnju, i da ukoliko fali jedan-dva zida da to bude "poštena" krađa.

3.) Da pričekamo skriptu koje nema koja bi povezala Maintainanje kako ne bi nakrcali server objektima i imunost na vozila.

 

Berta kaže...
Sale_ds kaže...


 Al da bi volio da tu i tamo ima koji crash s mozda malo slabijim lootom bez bandita, volio bi. Cisto zato kaj nemam vremena igrat kao neki pa mislim da bilo ok da i ja uberem bar neku sicu tu i tam :D

Imas one heli crashove koje cuvaju samo zombiji, zna se naci solidnih stvari.

Na tome su fenomenalne stvari. Pogotovo kad nađeš ammo box za snipere :)

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

NAPOMENA:

 

Promjenjen je sustav gemova, jer je bilo moguće u kratkom roku dobiti mnogo vrijednih gemova - Ruby.

Sada u misijama dobivate "jeftinije gemove", koje potom mjenjate U Starom Soboru - Black Market za Ruby.

Cijene ćemo korigirati po potrebi, trenutno su manje od ovih na slici.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

neki info kad se server vraca?

[OčaZ]
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Jeste li razmisljali o tomu da bar kartu dadnete u pocetku ili nedaj Boze tollbox da se biciklo napravi. 

Kad je vec gotovo nemoguce pronaci auto koje bi "lako" mogli popraviti. 

Ab assuetis non fit passio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server

Eo vakooo dragi naši admini, nisam od onih što kenjkaju i prigovaraju za svaku sitnicu al ovo sad stvarno postaje frustrirajuce. Dakle, uz dosad navedene probleme na koje smo nailazili(nestajanje stvari, pogrešno spawnanje, kojekakve nefunkcionalnosti skripti..) i manje više tolerirali i prebolili gubitke pocele su se događat totalno glupave stvari. Prvo nam je Mi17 pun opreme za gradnju grunio dok je bio prizemljen, sam od sebe. DTkreten je to riješio tako što je konstatirao da je uhvatio granu što se nije dogodilo al je ipak pristao vratit nam helić a opremu ne, pa hajd dobro neć se sad natezat ić ćemo se za*ebavat još par dana da kupimo ono što smo već kupili.. U međuvremenu su nam udbaši počistili bazu pa smo ostali i bez ostalog materijala, što nema nikakve veze s ovim nego samo spominjem jer im treba spomenik dić kako su ušetali i pokupili sve što valja, SVAKA ČAST =) E tako smo ostali sirotinja pa krenemo u neke akcije ovo ono i par minuta nakon restarta servera svi lijepo dobijemo DC i baci nas van.. Zamislite sreću na licima mojih očazovaca kad su shvatili da se server OPET restarto i da su bačeni usred šume u mraku a nedavno reinkarniranom mi17 i opremi u njemu ni traga.. Znaci OPEEET ostali bez helića. E sad stvar je slijedeća, ovo nama više i nema nekog smisla jer bi igra trebala zabaviti a ne izazivati nervozu, pa da vas pitam:
1. Niste mi odgovorili zašto mi je nestalo gorivo iz potpuno ispravnog helića jer mi je u ku*cu skakutat ko gazela po livadi 10 kilometara da nadjem barel goriva.
2. Rekli ste da je zabranjeno rasturanje baze zalijetanjem vozilom, pa ste onda rekli da i je i nije zabranjeno, pa mi nije jasno jel je il nije, pa da to objasnite.

3. Dali je moguće da prvo popravite ovo s restartom servera pa da se onda igrate s dodavanjem ostalih skripti?

4. Neznam kako ostalima, al nama se s vremena na vrijeme pojavljuje simbol za DC pa nestane, što se nije događalo na prošlom serveru, pa eto dajem na znanje.

5. Ideja servera je odlicna i instalirane skripte su po mom mišljenju taman dovoljne, malo me nervira konstantno balansiranje koliko čega se dobije na kojoj misiji jer se uglavnom loot smanjuje što otežava igru novim igračima i dovodi do toga da neko u dva dana leti blackhawkom, a neko ko dodje dva tjedna poslije njega igrat u dva dana nece skupit ni za littlebirda.

6. Znam da nam ne vjerujete i mislite da kenjkamo ali nije nam u interesu da varamo i u pet dana sagradimo dvorac, nego bas igramo igru onako kako bi se trebala igrat, pa kad vam kažem da je helić grunio sam od sebe onda je grunio sam od sebe, nisam balavac od 15 godina pa da idem izmišljat priču, pa ako si nam već vratio helić mogo si i gear koji je bio unutra. I još mi kažeš "ovaj put cu vratit, ubuduce ne" što ispada da ja lažem, al eto ti ćeš mi ipak kao vratit helić. Nije problem ako smo popušili nešto kao sinoć kad nam je udba raidala bazu al poprilicno ide na zivce kad ostanes bez necega na foru na koju smo evo jutros ostali bez mi17.

 

Laki je malo nervozan zbog ovog poslijednjeg DC-a pa da ne bi ovo otišlo u krivom smjeru odo ja na spavanje, admine iznenadi me i reci da ste sve navedene probleme riješili i da je mi17 na sigurnom =) 

OčaZ
 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Ja bi samo htio malo mraka predvecer. U 21:00 recimo da padne. Il da se nastima da se na svakom restartu izmjenjuje dan i noc. Jel to izvedivo?

Mislim hebes survival ak nema mraka. Nije to to, a i night vision mi ne treba.

P.S. Ne treba bit mrkli mrak :D
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ARMA II DayZ mod
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice