Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišne vr

poruka: 11
|
čitano: 1.135
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišne vr".
9 godina

Eto slike kapitalizma i gospodarstva 21. stoljeća: kompanija od bilijun dolara tržišne vrijednosti s ekstremno bogatim vlasnikom koji zapošljava potplaćene radnike. Gospodarstvo budućnosti: 1. generiranje oglasa, 2. uzimanje marže u lancu između prodavatelja i kupca, 3. proizvodnja visoke tehnologije za najbogatije.

6 1 hvala 0
10 godina
Re: Amazon nakratko premašio bilijun dolara tržišn

slika kapitalizma su prenapuhani baloni koji uveliko ovise o PRu

10 godina

Neka mu 10 000 trilijuna... Sumnjam da je zadovoljniji svojim zivotom od mene koji nemam ni peteroznamenkasta primanja u kunama :)

Taman da zivi i 50 godina duze, crve izbjegnut nece :)

Mozda se cini kao da sam mu zavidan, vjerujte - ni najmanje...

Truth in engineering.

8 1 hvala 0
17 mjeseci
protjeran
BarbaVeli kaže...

Eto slike kapitalizma i gospodarstva 21. stoljeća: kompanija od bilijun dolara tržišne vrijednosti s ekstremno bogatim vlasnikom koji zapošljava potplaćene radnike. Gospodarstvo budućnosti: 1. generiranje oglasa, 2. uzimanje marže u lancu između prodavatelja i kupca, 3. proizvodnja visoke tehnologije za najbogatije.

Nije to kapitalizam 21. stoljeća, to je tako stoljećima. Što misliš na čemu su se obogatili svi koji su imali kolonije?

3 godine
BarbaVeli kaže...

Ako netko smatra da vrijedi više, zašto i dalje radi u Amazonu gdje je "potplaćen"?

10 godina
Batista kaže...

Neka mu 10 000 trilijuna... Sumnjam da je zadovoljniji svojim zivotom od mene koji nemam ni peteroznamenkasta primanja u kunama :)

Da nije zadovoljan ne bi to više radio...

8 godina

Veliko bogatstvo bi trebalo donijeti i veliku odgovornost. Kada bih ja imao 100% siguran plan koji bi recimo mogao očistiti naše oceane i trebao milijardu dolara da to provedem, vjerujem da nijedan od najvećih bogataša (Bezos, Gates, Buffet) ne bi dali ni centa ako u tome ne bi bilo "ekonomske računice", tko šljivi što se Zemlja uništava dok se njima slijevaju slapovi $.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 mjeseca
Baš me zanima kupuje li i Bezos preko Amazona. Jer, jebiga, dolar po dolar i eto ti trlijuna...ako štedljivo kupuješ. Tzv. američki san ;)

Kapitalizam?
Sve same konjokradice!
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
učo kaže...

Veliko bogatstvo bi trebalo donijeti i veliku odgovornost. Kada bih ja imao 100% siguran plan koji bi recimo mogao očistiti naše oceane i trebao milijardu dolara da to provedem, vjerujem da nijedan od najvećih bogataša (Bezos, Gates, Buffet) ne bi dali ni centa ako u tome ne bi bilo "ekonomske računice", tko šljivi što se Zemlja uništava dok se njima slijevaju slapovi $.

A na wikipediji svi filantropi hhahahaha

3 godine
dejo6 kaže...
Batista kaže...

Da nije zadovoljan ne bi to više radio...

ili ona 
Lako bit siromak kad imas novce

8 godina

Kako to da se kompletni komentari na clanak o vrijednosti jedne kompanije svode na to koliko su ovi posteni ili nisu ili kako nista ne valja i tako dalje :). Samo fali HDZ i SDP

1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice