Beč koristi adventske sajmove za testiranje 5G teh

poruka: 6
|
čitano: 579
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Beč koristi adventske sajmove za testiranje 5G teh".
12 mjeseci

Zagreb rabi adventske sajmove za uvaljivanje mesa sumnjiva podrijetla s isteklim rokom trajanja. Beat that.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca

9 1 hvala 0
4 godine

A na koji način oni to misle testirati? Ima ravno nula komercijalnih 5G uređaja.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
10 0 hvala 0
10 godina
Re: Beč koristi adventske sajmove za testiranje 5G
Mary Sue kaže...

Zagreb rabi adventske sajmove za uvaljivanje mesa sumnjiva podrijetla s isteklim rokom trajanja. Beat that.

8 godina
Fake as f***!

Ne postoji još niti jedna bazna stanica komercijalna s 5G-om + da ne pričamo o prijemnoj strani 😄
Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Jel ova vijest po netu prava da su u Haagu umirale ptice (297) po parku dok su testirali 5G na vršnoj frekvenciji od 7,40 GHz?

0 0 hvala 0
3 godine
JozoBozo121 kaže...

A na koji način oni to misle testirati? Ima ravno nula komercijalnih 5G uređaja.

pa normalno da nema komercijalnih još, oni testiraju naravno nekomercijalne 5g uređaje. inače, uskoro će bit dostupni neki i komercijalni uređaji, npr. xiaomi je najavio da će u siječnju predstaviti mi mix 3 s 5g modemom, huawei isto najavljuje da će 2019 izdati neke mobitele s podrškom za 5g.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice