Chrome osvježava dizajn svog logotipa

poruka: 10
|
čitano: 18.227
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome osvježava dizajn svog logotipa".
16 godina
neaktivan
offline
Chrome osvježava dizajn svog logotipa

.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
15 0 hvala 5
10 godina
suspendiran
offline
Chrome osvježava dizajn svog logotipa

Kako smo se od Windowsa 95 i jasnih rubova gumbića i ikona prešli na plastični Windows Xp, pa na Aero Windowsa Viste da bi kroz par iteracija sada došli do maksimalno pojednostavljenih objekata, da netko ne zna bolje pomislio bi klinac u osmom razredu se razigrao u Illustratoru. Garant za 10 godina vraćamo se animiranim gifovima i "aliasiranim" ikonama iz Windowsa 3.1 jasnih crnih obruba.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2022 20:41 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Chrome osvježava dizajn svog logotipa
torrente kaže...

.

znao sam, đubrad demonizovana

15 godina
offline
Chrome osvježava dizajn svog logotipa

Ova mi je vijest osvježila dan!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Takvi i slični njima, brzo bi prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Chrome osvježava dizajn svog logotipa

da nam bar oni dizajniraju kovanicu evra na kojoj je kuna...

▓ velji, velji veljačice, u mene su jarčići, od pedlja im roščići !
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Chrome osvježava dizajn svog logotipa
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Kako smo se od Windowsa 95 i jasnih rubova gumbića i ikona prešli na plastični Windows Xp, pa na Aero Windowsa Viste da bi kroz par iteracija sada došli do maksimalno pojednostavljenih objekata, da netko ne zna bolje pomislio bi klinac u osmom razredu se razigrao u Illustratoru. Garant za 10 godina vraćamo se animiranim gifovima i "aliasiranim" ikonama iz Windowsa 3.1 jasnih crnih obruba.

 

 

 zato jer:

 

> It's almost like some tiny extremist faction has gained control of Windows

 

This has been the case for a while. I worked on the Windows Desktop Experience Team from Win7-Win10. Starting around Win8, the designers had full control, and most crucially essentially none of the designers use Windows.

I spent far too many years of my career sitting in conference rooms explaining to the newest designer (because they seem to rotate every 6-18 months) with a shiny Macbook why various ideas had been tried and failed in usability studies because our users want X, Y, and Z.

Sometimes, the "well, if you really want this it will take N dev-years" approach got avoided things for a while, but just as often we were explicitly overruled. I fought passionately against things like the all-white title bars that made it impossible to tell active and inactive windows apart (was that Win10 or Win8? Either way user feedback was so strong that that got reverted in the very next update), the Edge title bar having no empty space on top so if your window hung off the right side and you opened too many tabs you could not move it, and so on. Others on my team fought battles against removing the Start button in Win8, trying to get section labels added to the Win8 Start Screen so it was obvious that you could scroll between them, and so on. In the end, the designers get what they want, the engineers who say "yes we can do that" get promoted, and those of us who argued most strongly for the users burnt out, retired, or left the team.

I probably still know a number of people on that team, I consider them friends and smart people, but after trying out Win11 in a VM I really have an urge to sit down with some of them and ask what the heck happened. For now, this is the first consumer Windows release since ME that I haven't switched to right at release, and until they give me back my side taskbar I'm not switching.

 

https://news.ycombinator.com/item?id=30018763

 

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
16 godina
offline
Chrome osvježava dizajn svog logotipa

Baš su ga osvježili, ili da nije bilo najave niko niti ne bi primjetil da su osvježili/redizajnirali ikonu.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2022 13:15 (rambox).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Chrome osvježava dizajn svog logotipa

Google Chrome je za mene već odavno poslan u ropotarnicu povijesti. Sazimjenio ga je Chromirani Edge. I na PC-u i na tabletu i na telefonu.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Chrome osvježava dizajn svog logotipa

2008 je bila vrh, svaka iteracija sve gore i gore, užas. Ne kužim na koju foru oni dizajniranju te logo-e, pa kao da hoće namjerno da izgleda ruznije. Mislim baš me briga,  razlike u zadnja 3 su minimalne, ali minimalno malo po malo ruznije izgleda.

 

Btw na Androidu sam po prvi put otkad postoji Chrome sam prešao na Samsung browser. Jednostavno bolje i fluidnije radi. Chrome zapinje kod skrolanja i šlag na tortu su mi oni tabovi, jednostavno je katastrofa kako su to implementirali. To grupiranje tabova mi uništava iskustvo surfanja u toj mjeri da ga ne želim više ni upaliti dok to ne maknu

 

 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2022 22:50 (maxy0).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chrome osvježava dizajn svog logotipa
maxy0 kaže...

2008 je bila vrh, svaka iteracija sve gore i gore, užas. Ne kužim na koju foru oni dizajniranju te logo-e, pa kao da hoće namjerno da izgleda ruznije. Mislim baš me briga,  razlike u zadnja 3 su minimalne, ali minimalno malo po malo ruznije izgleda

Ma logo je najmanji problem. Nedostatak inovativnosti i guranje RAM-a su veliki problemi.

Postoje gro meme za to, izaberite si najbolji:
chrome ram memes - Google Search


Because anything Korea does, Japan does it better.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice