Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tablet H

poruka: 12
|
čitano: 2.864
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tablet H".
13 godina
neaktivan
offline
Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tablet H

Puno bolje onda uzet Alldocube X

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tablet H

Kakve su inače te marke chuwi/teclast/onda itd.? Jel ima netko takav tablet? 

Kvari li se to šta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tabl
Motorino kaže...

Kakve su inače te marke chuwi/teclast/onda itd.? Jel ima netko takav tablet? 

Kvari li se to šta?

 Totalni shit, imao chuwi i onda,, pokvarilo se jako brzo. 

16 godina
offline
Re: Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tabl
Motorino kaže...

Kakve su inače te marke chuwi/teclast/onda itd.? Jel ima netko takav tablet? 

Kvari li se to šta?

Ja sam zimus kupio Jumper EzPad 6 Pro, Windows 10 tablet sa dock tipkovnicom. Quad core celeron, 6 GB rama i 64GB za pohranu.

Radi ok, samo što je malo sporovozno učitavanje (flash koji je ugrađen je cca 80 MB/s read. 40 MB/s write), a i 64 GB za Win10... nakon instalacije, update-a i drivera ode preko 20 GB... No igrom slučaja matična od tableta ima m.2 utor. Naručio sam jeftilen ($60 240GB) SSD sa aliexpress-a, čak i nije fake kapacitet :P, upiknuo, prebacio sistem i stvar sada leti. Za čačkati i surfati na kauču super.

Nikakvih problema ili kvarova nisam imao. Zapravo... imam jedan, ali mislim da je do drivera, a i nije mi toliko bitan... Akcelerometar mi je dobio trokutić u device manageru nakon zadnjeg velikog Win update-a tako da mi više ne okreće prikaz ekrana ako okrenem tablet iz landscape u portrait.

Koliko dugo će raditi nemam pojma, ali svaki dan ga koristim i eto, još nikakvih (ozbiljnih) problema.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tabl
Solo761 kaže...
Motorino kaže...

Kakve su inače te marke chuwi/teclast/onda itd.? Jel ima netko takav tablet? 

Kvari li se to šta?

Ja sam zimus kupio Jumper EzPad 6 Pro, Windows 10 tablet sa dock tipkovnicom. Quad core celeron, 6 GB rama i 64GB za pohranu.

Radi ok, samo što je malo sporovozno učitavanje (flash koji je ugrađen je cca 80 MB/s read. 40 MB/s write), a i 64 GB za Win10... nakon instalacije, update-a i drivera ode preko 20 GB... No igrom slučaja matična od tableta ima m.2 utor. Naručio sam jeftilen ($60 240GB) SSD sa aliexpress-a, čak i nije fake kapacitet :P, upiknuo, prebacio sistem i stvar sada leti. Za čačkati i surfati na kauču super.

Nikakvih problema ili kvarova nisam imao. Zapravo... imam jedan, ali mislim da je do drivera, a i nije mi toliko bitan... Akcelerometar mi je dobio trokutić u device manageru nakon zadnjeg velikog Win update-a tako da mi više ne okreće prikaz ekrana ako okrenem tablet iz landscape u portrait.

Koliko dugo će raditi nemam pojma, ali svaki dan ga koristim i eto, još nikakvih (ozbiljnih) problema.

 I koliko ti otprilike traje baterija? To je 11 inča jelda? E tako neku veličinu od najmanje 10 bi ja uzeo 

16 godina
offline
Re: Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tabl

Iskreno, nisam siguran. zavisi koliko ga koristim. rekao bih 8-10 sati. Punim ga svaka 2-3 dana, na poslu mi je upaljen barem 2-4 sata, kako koji dan. Definitivno nije da krepa za 2-3 sata. 11.6 inča je ekran.

16 godina
offline
Re: Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tabl

Iz nekog razloga bio doublepost...

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2018 8:05 (Solo761).
15 godina
offline
Re: Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tabl
Bazinga kaže...

Puno bolje onda uzet Alldocube X

 Ovo još nije u prodaji, i tko zna kakva če cijena biti na kraju. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tabl
zzz kaže...
Bazinga kaže...

Puno bolje onda uzet Alldocube X

 Ovo još nije u prodaji, i tko zna kakva če cijena biti na kraju. 

 Ali mozes vec sad kupit za 219$, da si se prije nego su launchali indiegogo kampanju prijavo za newsletter ko ja dobio bi ga za 199$, a kad izade u redovitu prodaju cijena ce bit 269$. Eto na sve sam ti odgovorio :D

15 godina
offline
Re: Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tabl
Bazinga kaže...
zzz kaže...
Bazinga kaže...

Puno bolje onda uzet Alldocube X

 Ovo još nije u prodaji, i tko zna kakva če cijena biti na kraju. 

 Ali mozes vec sad kupit za 219$, da si se prije nego su launchali indiegogo kampanju prijavo za newsletter ko ja dobio bi ga za 199$, a kad izade u redovitu prodaju cijena ce bit 269$. Eto na sve sam ti odgovorio :D

 Da ali za te pare više neče biti amuled nogo lcd i neki mtk soc,, a postoji rizik da nikad i ne izađe u prodaju.

Ja bih radije uzeo ovoj novi xiaomi tablet. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tabl
zzz kaže...

 Da ali za te pare više neče biti amuled nogo lcd i neki mtk soc,, a postoji rizik da nikad i ne izađe u prodaju.

Ja bih radije uzeo ovoj novi xiaomi tablet. 

 Kaj brijes ti? 
1. Da evo bas su mi javili da im je plan napravit 1000 AMOLED ekrana, a ostalo ce stancat LCDove 

2. MTK SOC i je unutra, al ocito se nisi potrudio ni procitat specke do kraja

3. Jel znas ti uopce kako funkcionora crouwdfunding i sta je to uopce? 

15 godina
offline
Re: Chuwi sprema odgovor na MediaPad M5 Pro - tabl
Bazinga kaže...
zzz kaže...

 Da ali za te pare više neče biti amuled nogo lcd i neki mtk soc,, a postoji rizik da nikad i ne izađe u prodaju.

Ja bih radije uzeo ovoj novi xiaomi tablet. 

 Kaj brijes ti? 
1. Da evo bas su mi javili da im je plan napravit 1000 AMOLED ekrana, a ostalo ce stancat LCDove 

2. MTK SOC i je unutra, al ocito se nisi potrudio ni procitat specke do kraja

3. Jel znas ti uopce kako funkcionora crouwdfunding i sta je to uopce? 

 To ti je mutež,a mtk nebi više nikad uzeo,to je škart u odnosu na snapdragon. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice