Europski automobil godine prvi puta je električni:

poruka: 11
|
čitano: 3.115
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europski automobil godine prvi puta je električni:".
12 godina
offline
Europski automobil godine prvi puta je električni:

Super dizajn, smiješna cijena.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Europski automobil godine prvi puta je električni:

Evo, MrBlc

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Europski automobil godine prvi puta je električni:

slažem se: za ovu razinu preseravanja cijena ispod milijun je zbilja smiješna, pače glupa i krajnje nemarketinška. mislim, kad bih bacao 800.000 na auto, sigurno bi mi iznimno važne bile ekološke konjponente elektrike/ušteda na ogrjevu.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Europski automobil godine prvi puta je električni:

ah tudumi jedni.. pa cijena je +1milja kunića (ili pokušajte za manje..). Tak da je cijena ok.

mene jedino brine podržava li usb ntfs..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Europski automobil godine prvi puta je električni:

Cijena je konkurentna, to je lease nekih 600-700€ mjesečno... otprilike kao BMW X5, a automobil je relativno rijedak pa samim time ima neki wow faktor. Problem je što ga baš nema na tržištu, a nitko ne voli rok isporuke 6 mjeseci.

Meni se osobno auto ne sviđa toliko, u živo mi djeluje nekako jeftino. Ne znam zašto. Na slikama ostavlja bolji dojam.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Europski automobil godine prvi puta je elektri
Ford za milijun kuna 😂
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Europski automobil godine prvi puta je električni:

Europski automobil godine prvi puta je električni: Jaguar

 

ja ću pričekati Februar

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Europski automobil godine prvi puta je elektri
Mar kaže...
Ford za milijun kuna 😂

 jedan moj znanac kupio je fokusa (benzinca) uzevši kredit u švicarcima. na koncu ga je platio malo više od (paz sad) 280.000. sad bi ga njegov sin mijenjao starozanovo u fordu i nude mu, prešao malo više od 20.000 u desetak godina, isto toliko novaca (koliko i km) pod račun. hojla!  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Re: Europski automobil godine prvi puta je elektri
Ajar kaže...
.. starozanovo u fordu i nude mu, prešao malo više od 20.000 u desetak godina, isto toliko novaca (koliko i km) pod račun. hojla!  

 -a ja čekam da mi netko ponudi upravo to.. kilometražu/kunu :)) ali za 'pravi auto' to ne nude, bankrotirali bi u mom slučaju...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
protjeran
offline
Re: Europski automobil godine prvi puta je elektri
Mar kaže...
Ford za milijun kuna 😂

 

Nije Ford nego Tata. Ford je pao na niske grane, skoro u bankrotu,

prodao je i Volva i Jaguara, i sad petlja sa VW-om.

15 godina
offline
Re: Europski automobil godine prvi puta je elektri
ihush kaže...

 -a ja čekam da mi netko ponudi upravo to.. kilometražu/kunu :)) ali za 'pravi auto' to ne nude, bankrotirali bi u mom slučaju...

 ma nude ali je odnos obratno razmjeran. ovdje su se samo slučajno presjekle krivulje eksponencijalnih funkcija (e^x i 1/e^x). jebga. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice