Facebook procjenjuje pouzdanost korisnika u otkriv

poruka: 2
|
čitano: 1.417
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Facebook procjenjuje pouzdanost korisnika u otkriv".
15 godina
neaktivan
offline
Facebook procjenjuje pouzdanost korisnika u otkriv

And who checks the fact-checkers?

 

Snopes i većina fact-cheekera su naklonjeni (politički) lijevom spektru isto kao što je oko 27 % njemačkih MSM novinara naklonjeno ekstremnoj ljevici (die Linken), a oko 25 % SPD-u (isto lijevi), tako da se može pretpostaviti u kojem smjeru će ići to "provjeravanje". Više ka shadowbanningu (khm Twitter khm) i ministarstvu Istine (khm Facebook/Google khm). Primjerice, danas sam vidio članak u kojem se odluka južnoafričkog vladajućeg ANC-a o eksproprijaciji zemlje od bijelih farmera naziva propagandom ekstremne desnice, pisan u anti-Trump tonu, a članak je bio uzrokovan time što je Trump naložio svojoj administraciji da istraži što se to događa u JA.  

Why so serious?
 
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook procjenjuje pouzdanost korisnika u ot
Cesc kaže...

 

Snopes i većina fact-cheekera su naklonjeni (politički) lijevom spektru isto kao što je oko 27 % njemačkih MSM novinara naklonjeno ekstremnoj ljevici (die Linken), a oko 25 % SPD-u (isto lijevi), tako da se može pretpostaviti u kojem smjeru će ići to "provjeravanje". Više ka shadowbanningu (khm Twitter khm) i ministarstvu Istine (khm Facebook/Google khm). Primjerice, danas sam vidio članak u kojem se odluka južnoafričkog vladajućeg ANC-a o eksproprijaciji zemlje od bijelih farmera naziva propagandom ekstremne desnice, pisan u anti-Trump tonu, a članak je bio uzrokovan time što je Trump naložio svojoj administraciji da istraži što se to događa u JA.  

 Ovo je istina, politička korektnost je jedna od najvećih pošasti modernog "prihvatljivog" društva. Shekelberg udara, ali nekako nema primat nad odlučivanjem tko će što govoriti

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice