Galaxy Fold u Europu stiže 3. svibnja

poruka: 5
|
čitano: 1.637
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Fold u Europu stiže 3. svibnja".
8 godina
neaktivan
offline
Galaxy Fold u Europu stiže 3. svibnja

Znači 2000 eura za mobitel koji će samo dobiti dva android os update-a? Ne hvala... 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Galaxy Fold u Europu stiže 3. svibnja

To je najmanji problem za taj mob....

 

Ja na zadnja 2 updatea nisam primijetio nista bitno ali mi i ne nedostaje nista bitno.... Android ima manje vise sve vec nekoliko godina..... Sad se dodaju podrska za notch cutout i fold i sl a to ces svakakao imati kad kupis takav mob....

13 godina
offline
Galaxy Fold u Europu stiže 3. svibnja

Samo kada pogledam iz ptičje perspektive kako izgleda "zglob" postane mi muka , obzirom ga NE MOGU sklopiti 100% do kraja! 

I sada je tu moment koji će doći prije ili kasnije, a svakako će doći, SVIJANJE, ma baš ma zanima tko će prvi probiti led, kupnjom naravno ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy Fold u Europu stiže 3. svibnja
iPhone6sPlusRoseGold128gb kaže...

Znači 2000 eura za mobitel koji će samo dobiti dva android os update-a? Ne hvala... 

Ne znam šta da ti kažem kada si za Nick izabrao model telefona!

Reci nam Koliko si taj iPhone 6s Plus želio ili... ? Ispričaj nam ukratko.

 

ATJLučko kaže...

Samo kada pogledam iz ptičje perspektive kako izgleda "zglob" postane mi muka , obzirom ga NE MOGU sklopiti 100% do kraja! 

I sada je tu moment koji će doći prije ili kasnije, a svakako će doći, SVIJANJE, ma baš ma zanima tko će prvi probiti led, kupnjom naravno ?!?! 

Imma osjećaj da Samsung (odjel mobilnih telefona) živi na račun dviju stvari: prva je intertnost samih korisnika (imam S8, ugovor mi ističe ehh konačno novi S10) a druga stvar je ogroman marketing vidljiv čak i u nekim zabitima gdje su samo još starci ostali, a o velikim gradovima da i ne govorim.

 

Sad tko će ga kupiti je manje bitna stvar, kupit će ga kao i svatko tko nešto želi.

 

 

5 godina
offline
Re: Galaxy Fold u Europu stiže 3. svibnja
Envy kaže...
...,,.

Imma osjećaj da Samsung (odjel mobilnih telefona) živi na račun dviju stvari: prva je intertnost samih korisnika (imam S8, ugovor mi ističe ehh konačno novi S10) a druga stvar je ogroman marketing vidljiv čak i u nekim zabitima gdje su samo još starci ostali, a o velikim gradovima da i ne govorim.

 

Sad tko će ga kupiti je manje bitna stvar, kupit će ga kao i svatko tko nešto želi.

 

 

 Zar razliku od .... (ubaci proizvodjaca mobitela)?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice