Gasi se projekt Energizerovog mobitela s baterijom

poruka: 9
|
čitano: 3.684
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gasi se projekt Energizerovog mobitela s baterijom".
16 godina
odjavljen
offline
Gasi se projekt Energizerovog mobitela s baterijom

LOL, koja bruka...

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Gasi se projekt Energizerovog mobitela s baterijom

i ne samo bruka, već i nenadoknadiv gubitak za zajednicu u cjelini. drug energizer bio je baterijska vertikala u nestabilnim uvjetima svakodnevnih punjenja i njegov nedolazak ostavit će neispunjivu prazninu u našim strujotocima. slava mu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gasi se projekt Energizerovog mobitela s bater
S obzirom na debljinu, pomislio bih da ima barem 50.000 mAh.
scientia est potentia
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Gasi se projekt Energizerovog mobitela s baterijom

problem je u nazivu, trebali su mu dati neko jednostavno ime tipa cigla i da vidis trzisnog uspjeha...

pa tko ne bi pozelio ciglu u dzepu za 550$?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 10:52 (flash6).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Gasi se projekt Energizerovog mobitela s bater
flash6 kaže...

problem je u nazivu, trebali su mu dati neko jednostavno ime tipa cigla i da vidis trzisnog uspjeha...

pa tko ne bi pozelio ciglu u dzepu za 550$?

 Ja mislim da je ovo za poslovne korisnike koji rade na terenu i treba im jaka baterija da izdrži neprekidan rad cijeli dan. Primjerice radnici koji moraju upisivati podatke u njega ili skenirati barkod dok su na terenu. Neču ici u detalje ali ima takvih poslova tj vidio sam da koriste neko mini računalo nalik POS uređaju ali ovo je baš za upisivanje brojeva i skeniranje koda. Vidio sam da imaju maleni gps koji se bežicno poveze sa tim računalom a ovo u mobu je puno bolje jer je sve unutra. GPS im služi za to da bi firma znala da je radnik tamo gdje treba biti jer ne mozes raditi to negdje drugdje tj zabranjeno je.

 

 

Ovo je mogao biti dobar mob za državne firme ili privatne firme da su malo bolje to reklamirali tj orijentirali se na poslovne korisnike i naglasili da izgrađuju po narudžbi.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 11:29 (T700).
10 godina
offline
Gasi se projekt Energizerovog mobitela s baterijom

 

Hm, ne analizirajući kvalitetu prezentacije tog projekta, može se zaključiti da ovo tržištu širokih masa jednostavno ne treba. Drugo su specijalizirane branše...

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gasi se projekt Energizerovog mobitela s bater
Ovu ciglu nebi mogao kupiti na ulici lol
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
8 godina
offline
Re: Gasi se projekt Energizerovog mobitela s bater
Pa danasnji flagshipovi imaju po 10h SOTa, onih kojima to nije dovoljno ocito je premalo.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gasi se projekt Energizerovog mobitela s baterijom

evo, ja upravo radim na prototipu, 13Ah. Problem je samo što zadnja kamera ne radi, a i selotejp mi nekako labav. Dok putem CF skupim 100 milijuna riješit ću i te probleme.

 

ozbiljna firma koja otvori crowdfunding? Ako ni sami ne vjeruju u svoj projekt, zašto bi kupci vjerovali? Kad vidim tako nešto mislim da nas zafrkavaju.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice