Google kupnjom GraphicsFuzza želi poboljšati Andro

poruka: 5
|
čitano: 441
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Google kupnjom GraphicsFuzza želi poboljšati Andro".
9 godina
Google kupnjom GraphicsFuzza želi poboljšati Andro

Otvorim clanak, mislim si, ajde Google napokon kad vec ne zaposljava dobre sistemase, sad ih barem kupuje.

I ono, tri sistemasa idu rjesavat GPU probleme.

Bilo je doba kad sam mislio da je financijski i globalni rast iza Googlea opravdan, danas si sve to manje mislim. Dok oni uzimaju najbolji talent za data science, AI i front-end, doci ce doba gdje im sistemasi to vise nece znat progurat, a pumpanje RAMa i jezgri nece spasit situaciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 mjeseci
Re: Google kupnjom GraphicsFuzza želi poboljšati A

Ne znam zašto omalovažavaš ta tri sistemaša, zašto misliš da nisu vrhunski u svom poslu ?

Trust nobody, become the best !
9 godina
Mr.ddevil kaže...

Ne znam zašto omalovažavaš ta tri sistemaša, zašto misliš da nisu vrhunski u svom poslu ?

A gdje sam ih umanjio? 

Cinjenicno znam da je to previse posla za tri osobe, fizicki i mentalno. Pogotovo ako ce im bacit na leda da sreduju librarye (pisu bindove) za Kotlin (koji prema Googleovim rijecima, radi "besprijekorno - fully supported")

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2018 17:58 (Mitch).
14 mjeseci

A slušaj, njihova produktivnost ovisi o novčanoj stimulaciji

Trust nobody, become the best !
9 godina
Mr.ddevil kaže...

A slušaj, njihova produktivnost ovisi o novčanoj stimulaciji

Pa vjerojatno su imali sav equity i zaradili samom akvizicijom.

No tu se vise radi o kupnji tehnologije (dobrih ARM drivera za OpenCL itd) nego bilo cega drugog.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice